Forum-Szkolenia

Wszystko o szkoleniach, wypowiedzi trenerów, opinie
Forum-Szkolenia Szkolenia biznesowe Szkolenia biznesowe dzień otwarty AVENHANSEN
Dzisiaj jest 18 kwie 2024, 23:26

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]



Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 28 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Skąd tanie franki?
PostZamieszczono: 18 lip 2016, 13:26 
Offline
Przechodzień
 Wyświetl profil

Rejestracja: 14 lip 2016, 14:02
Posty: 1
Poszukaj na blogach internetowych info. ja dużo wyciągnąłem na blogach np na temat folii, jak szukałem folię na okna albo folię na szyby.


Ostatnio zmieniony 02 lis 2017, 18:32 przez dzqu, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Skąd tanie franki?
PostZamieszczono: 30 sie 2016, 14:05 
Offline
Starszy Ekspert
 Wyświetl profil

Rejestracja: 28 lut 2016, 20:18
Posty: 167
Jesli chodzi o tanie waluty i e-kantory, to warto poczytać sobie artykuły czemu e-kantory maja taka niska marze. Faktycznie, kilkanascie lat temu to mozna sie bylo obawiac wszelkich e-dzialan, ale w dzisiejszych czasach - juz raczej nie.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Skąd tanie franki?
PostZamieszczono: 30 sie 2016, 15:11 
Offline
Starszy Ekspert
Awatar użytkownika
 Wyświetl profil

Rejestracja: 04 sie 2016, 08:38
Posty: 111
Sasza77 pisze:
Na pewno tego rodzaju porównywarki to świetna sprawa. Sama od dłuższego czasu rozważam zaciągnięcie kredytu na firmę i póki co przeglądam ranking kredytów. Co najważniejszy jest on bardzo przejrzysty i przy każdej ofercie mogę sprawdzić, jakie towarzyszą jej opłaty, a także czy spełniam wymagania kredytodawcy.

Odnośnie kredytu warto pilnować jednej sprawy. Zaciągać go w walucie, w której się zarabia.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Skąd tanie franki?
PostZamieszczono: 21 paź 2016, 13:36 
Offline
Bywalec
 Wyświetl profil

Rejestracja: 17 sie 2016, 14:55
Posty: 15
Z tego, co wiem, to bardziej opłaca się wymienić walutę w kantorze internetowym. Kursy są korzystniejsze, cała procedura jest tańsza. Jeśli klient ma konto w tym samym banku co kantor, to nie ma żadnych dodatkowych opłat.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Skąd tanie franki?
PostZamieszczono: 22 lis 2016, 12:48 
Offline
Nowicjusz
 Wyświetl profil

Rejestracja: 06 wrz 2016, 12:55
Posty: 5
Ja wymieniam w kantorach internetowych - początkowo się ich bałem, ale dają na tyle dobry kurs, że szkoda było nie skorzystać… Niestety w moim przypadku nawet to niewiele daje. Mimo usilnych prób nie udaje mi się regularnie spłacać rat kredytu we frankach :( Obawiam się, że za jakiś czas trafię na czarne listy dłużników, o ile już to się nie stało. Orientujecie się może, jak sprawdzić BIG, BIK itd? Trochę poczytałem o tym, ale interesują mnie też wasze doświadczenia. Bank przed dopisaniem mnie do takiej bazy musi przysłać jakieś pismo czy robi to z zaskoczenia? Z góry dzięki za pomoc.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Skąd tanie franki?
PostZamieszczono: 20 mar 2017, 22:37 
Offline
Nowicjusz
 Wyświetl profil

Rejestracja: 08 lut 2017, 10:05
Posty: 8
Ja ostatnio zaczęłam wymieniać przez internet, na jednym z kantorów już się miałam okazję sparzyć.
Kursy są różne, czasem się opłaca stacjonarnie wymienić a czasem przez internet. Trzeba sprawdzać :)


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Skąd tanie franki?
PostZamieszczono: 21 mar 2017, 10:51 
Offline
Przechodzień
 Wyświetl profil

Rejestracja: 19 lut 2017, 00:40
Posty: 1
Najlepiej kupić w kantorze online, wynegocjować stawkę.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Skąd tanie franki?
PostZamieszczono: 22 cze 2017, 22:37 
Offline
Przechodzień
 Wyświetl profil

Rejestracja: 02 sty 2017, 11:37
Posty: 2
Moim zdaniem warto zerknąć na propozycje ctnbee . W sieci jest wiele takich fajnych propozycji godnych uwagi. Myślę, że tam znajdziesz wiele ciekawych propozycji.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Skąd tanie franki?
PostZamieszczono: 30 wrz 2017, 19:32 
Offline
Nowicjusz
 Wyświetl profil

Rejestracja: 08 lut 2017, 10:05
Posty: 8
Ze swojej strony mogę polecić kantor Pluskantor.pl, który oferuje bardzo fajne kursy wymiany walut. Gwarantuję, że będziecie zadowoleni z wyboru :)


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Skąd tanie franki?
PostZamieszczono: 11 paź 2017, 14:41 
Offline
Przechodzień
 Wyświetl profil

Rejestracja: 11 paź 2017, 14:15
Posty: 1
Ja z kantorów internetowych korzystam od kilku lat i nie wyobrażam sobie biegać co chwilę do normalnego kantoru i wymieniać gotówkę


Na górę Dodaj na Facebook
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 28 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  

Polecane linki: Kręgle Warszawa
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB3 Group  
Design By Poker Bandits