Forum-Szkolenia

Wszystko o szkoleniach, wypowiedzi trenerów, opinie
Forum-Szkolenia Szkolenia biznesowe Szkolenia biznesowe dzień otwarty AVENHANSEN
Dzisiaj jest 25 kwie 2024, 03:25

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]



Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: solny zestaw na prezent
PostZamieszczono: 17 cze 2021, 15:33 
Offline
Przechodzień
 Wyświetl profil

Rejestracja: 16 cze 2021, 17:08
Posty: 2
Czy to dobry pomysł?
Szukam czegoś wyjątkowego na specjalną okazję. I w jednym ze sklepów, gdzie sprzedają sól i jej pochodne (przyprawy, kosmetyki etc.) można znaleźć kilka zestawów. Na przykład ze świeczką zapachową, kosmetykiem do ciała i skrubem (cokolwiek to jest) albo mydłami, balsamem i peelingiem do ust. Do obejrzenia na https://www.saltmate.pl/ jakby ktoś potrzebował.
Ucieszylibyście się z takiego prezentu :?:


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: solny zestaw na prezent
PostZamieszczono: 17 wrz 2021, 23:21 
Offline
Starszy Ekspert
 Wyświetl profil

Rejestracja: 18 lis 2018, 21:25
Posty: 118
Ciekawy zestaw upominkowy ale i ryzykowny zarazem. Dlaczego tak myślę? Otóż dlatego, że kiedyś kupiłem żonie kosmetyki w komplecie, pięknie, zachęcająco opakowane a niestety nie każdy jej odpowiadał. Wolę zatem prezenty-pewniaki dawać:) Znając jej perfumeryjne preferencje często obdarowuję małżonkę flakonikiem z wyższej półki. Względem podarunku imieninowego pomogła mi ostatnio recenzja zamieszczona na blogu https://perfumyagnieszki.pl/perfumy/pac ... zja-opinia, odnosząca się do wzbudzających skrajne odczucia perfum Paco Rabanne Lady Million. Są mega słodkie, intensywne lecz na wieczorne wyjścia do kawiarni czy kina idealne dla Agaty. Okazjonalnie uwielbia mocno podkreślać swój styl- nie ubiorem, nie przesadzonym makijażem a właśnie mocnym zapachem.


Na górę Dodaj na Facebook
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  

Polecane linki: Kręgle Warszawa
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB3 Group  
Design By Poker Bandits