Forum-Szkolenia

Wszystko o szkoleniach, wypowiedzi trenerów, opinie
Forum-Szkolenia Szkolenia biznesowe Szkolenia biznesowe dzień otwarty AVENHANSEN
Dzisiaj jest 18 kwie 2024, 22:18

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]



Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 7 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Studio tatuażu
PostZamieszczono: 01 gru 2019, 19:50 
Offline
Przechodzień
 Wyświetl profil

Rejestracja: 09 sie 2019, 11:49
Posty: 3
Na co zwracać uwagę przy wyborze salonu tatuażu? Planuję wybrać się na pierwszą dziarę tutaj https://juniorink.pl/pl i chcę trafić w najlepsze ręce. Może znajdę tutaj pasjonatów, którzy coś mi podpowiedzą?


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Studio tatuażu
PostZamieszczono: 09 sty 2020, 20:05 
Offline
Bywalec
 Wyświetl profil

Rejestracja: 27 sie 2019, 12:43
Posty: 18
jak tatuaże to tylko te robione w jah love tattoo z Warszawy. Rewelacyjne miejsce z niepowtarzalnym klimatem i super utalentowana ekipą. Tu macie namiar na ich profil na facebooku https://www.facebook.com/pg/studio.tatuazu.warszawa.tattoo/photos/?tab=album&album_id=10154746686556226. Warto zerknąć na fotki ich dotychczasowych prac, robią wrażenie :)


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Studio tatuażu
PostZamieszczono: 29 sty 2020, 13:53 
Offline
Stały bywalec
 Wyświetl profil

Rejestracja: 09 wrz 2019, 11:11
Posty: 25
georgina to prawda co piszesz, ja byłam u Kingi jakoś we wrzesniu w ubiegłym roku i choć zarzekałam się, ze zrobię sobie tylko 1 tatuaż to teraz już myslę nad kolejnym haha :)


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Studio tatuażu
PostZamieszczono: 29 sty 2020, 15:45 
Offline
Przechodzień
 Wyświetl profil

Rejestracja: 27 paź 2017, 14:40
Posty: 3
Ja mam tatuaż na ręce już blisko 3 lata i nie żałuję... planuję zrobić jeszcze jeden... :D


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Studio tatuażu
PostZamieszczono: 08 cze 2022, 07:53 
Offline
Starszy Ekspert
 Wyświetl profil

Rejestracja: 07 cze 2022, 10:19
Posty: 137
Takich jest miejsc jest mnóstwo, myślę, że w każdym mieście znajdzie się coś godnego uwagi :) jeśli chodzi o Warszawę to czytałam już wiele pozytywnych opinii na temat Jah Love Tattoo :) w zespole pracuje wielu utalentowanych tatuatorów. Dogodna lokalizacja w centrum miasta to też ogromny atut.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Studio tatuażu
PostZamieszczono: 07 lip 2022, 13:13 
Offline
Starszy Ekspert
 Wyświetl profil

Rejestracja: 14 kwie 2021, 12:55
Posty: 740
Od siebie mogę polecić wam 13 Tattoo Studio. Tatuaż miałam wykonany przez Tomasza Rybaka i powiem wam, że efekt bardzo mi się podoba, dodatkowo nie odczułam nawet bólu


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Studio tatuażu
PostZamieszczono: 26 cze 2023, 08:41 
Offline
Starszy Ekspert
 Wyświetl profil

Rejestracja: 06 cze 2023, 17:03
Posty: 221
Nie mogę sobie wyobrazić lepszego miejsca na wykonanie mojego tatuażu niż u Mai z JahLove Tattoo na ulicy Wilczej w Warszawie. Artystyczny talent, higiena i przyjazna atmosfera to tylko niektóre z cech, które wyróżniają ten salon tatuażu. Jeśli szukasz profesjonalnego tatuatora, który spełni Twoje marzenia o wyjątkowym tatuażu, to JahLove Tattoo to idealne miejsce dla Ciebie. A tutaj macie jeszcze portfolio Mai - https://www.facebook.com/media/set/?van ... 9165666226


Na górę Dodaj na Facebook
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 7 ] 

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
 cron
Polecane linki: Kręgle Warszawa
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB3 Group  
Design By Poker Bandits