Forum-Szkolenia

Wszystko o szkoleniach, wypowiedzi trenerów, opinie
Forum-Szkolenia Szkolenia biznesowe Szkolenia biznesowe dzień otwarty AVENHANSEN
Dzisiaj jest pn lip 13, 2020 1:18 am

Strefa czasowa UTC

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Usługi sprzątające
PostZamieszczono: ndz gru 01, 2019 4:13 pm 
Przechodzień

Niebawem wprowadzam się do nowego domu. Mamy dość spory metraż więc zależy mi by firma sprzątająca odpowiadała za czystość w mieszkaniu. Jak wybrać odpowiednią? Czym się kierować podczas wyboru?

Na górę Dodaj na Facebook

Tytuł: Re: Usługi sprzątające
PostZamieszczono: wt gru 24, 2019 10:24 pm 
Doświadczony Forumowicz

Gratuluję nowego lokum:) Zastanawiam się jednak czy pomoc ze strony serwisu sprzątającego to będzie kolejny sukces...wydaje mi się wręcz, że nie. Po pierwsze obcy ludzie w domu, po drugie koszty. Nie lepiej byłoby kupić nowoczesne urządzenie sprzątające? Na stronce http://4robotics.com.pl/neato-2/ roboty Neato ostatnio oglądałem, fajne są, zobacz zresztą. Ich kształt pozwala na precyzyjne sprzątanie narożników, urządzenie w pamięci przechowuje rozkład pięter i posiada funkcję laserowego skanowania. Jeśli uda mi się przeprowadzić z ciasnego mieszkania w bloku do domu jednorodzinnego czy choćby nawet M3, na pewno sobie kupię coś takiego.

PostZamieszczono: pt sty 24, 2020 8:29 am 
Stały bywalec

a ja polecam sie zaopatrzyc w jakis porzadny robot sprzatajacy :) u nas w Katowicach otworzyli jakis czas temu fajny sklep z takim sprzetem, Ocean-Karcher i powiem wam, ze lubie tam robic zakupy, chemie gospodarcza tam maja, wszystko solidne, a jak juz kupowac, to cos co nam posluzy dluzej

PostZamieszczono: śr maja 20, 2020 6:11 am 
Stały bywalec

Taki robot sprzątający niestety w wielu sytuacjach się nie sprawdzi, dlatego wynajęcie odpowiedniej firmy wydaje się być zdecydowanie lepszym rozwiązaniem. Firmy oferują dzisiaj przeróżne usługi, nawet sprzątanie szkół Warszawa, więc raczej każdy znajdzie coś dla siebie. ;)

PostZamieszczono: sob cze 20, 2020 3:29 pm 
Początkujący

Jeśli szukasz sprawdzonej ekipy do sprzątania to może na https://homefree.eu/pl/cat/pomoc-domowa znajdziesz w swoim miejscu zamieszkania. Ja tam jakiś czas temu znalazłem takie ogłoszenie. Też mam bardzo duży dom i samodzielnie nie daje radę sprzątać. Gdyby nie dobra zaufana ekipa to nie wiem co to by było. Dobrze, że takie ogłoszenia można znaleźć w sieci.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 

Strefa czasowa UTC