Forum-Szkolenia

Wszystko o szkoleniach, wypowiedzi trenerów, opinie
Forum-Szkolenia Szkolenia biznesowe Szkolenia biznesowe dzień otwarty AVENHANSEN
Dzisiaj jest 25 kwie 2024, 11:58

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]



Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 15 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: Wózki dziecięce
PostZamieszczono: 09 gru 2020, 05:27 
Offline
Przechodzień
 Wyświetl profil

Rejestracja: 29 mar 2019, 09:09
Posty: 2
Dzień dobry, próbuję znaleźć dobry sklep internetowy sprzedający produkty dla dzieci. Chodzi mi o wózki, meble, zabawki. Zależy mi przede wszystkim na wysokiej jakości produktów oraz szerokim asortymencie sklepu. Jak na razie trafiłam na taki: https://www.3kiwi.pl/pol_m_Marki_Joie_Joie-Litetrax-4-1843.html Czy moglibyście jeszcze coś polecić?


Ostatnio zmieniony 14 gru 2020, 04:22 przez morawka, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Wózki dziecięce
PostZamieszczono: 26 sty 2021, 14:29 
Offline
Ekspert
 Wyświetl profil

Rejestracja: 07 lut 2018, 16:04
Posty: 95
Mogę Ci polecić wózek taki jaki ja mam, tu jest filmik https://www.youtube.com/watch?v=36GD2pghTc4 który dokładnie opisuje jego zalety a jak zależy Ci na solidnym i niezawodnym wózku terenowym to ten jest najlepszy


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Wózki dziecięce
PostZamieszczono: 31 sty 2021, 16:17 
Offline
Młodszy ekspert
 Wyświetl profil

Rejestracja: 22 sty 2020, 11:59
Posty: 73
teraz tak naprawde jak chce sie cos kupic, to są duzo wieksze mozliwosci niz kiedys, serwisy z ogloszeniami, takie jak pokato, czasami ludzie wystawiaja calkiem nowe rzeczy, mozna ustrzelic jakas fajna okazje. a moze interesuje cie wózek używany 3w1 ? jesli tak, to wejdz sobie i poszukaj, moze uda ci sie cos znalezc. serwis jasny, przejrzysty, wszystko podzielone wygodnie na kategorie :)


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Wózki dziecięce
PostZamieszczono: 16 lut 2021, 16:07 
Offline
Nowicjusz
 Wyświetl profil

Rejestracja: 16 lut 2021, 16:06
Posty: 5
Dużo osób na ten wątek wejdzie. Ten wątek naprawdę jest bardzo ciekawy.
__________________________________________
wiza do Arabii Saudyjskiej


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Wózki dziecięce
PostZamieszczono: 12 mar 2021, 23:09 
Offline
Starszy Ekspert
 Wyświetl profil

Rejestracja: 16 lis 2018, 13:55
Posty: 105
Trudno jest znaleźć dobry wózek dziecięcy, który nie będzie za drogi, a spełni nasze oczekiwania. Ja wybrałam Riko Nesa, bo mieścił się w moim przedziale cenowym i był w bogatym zestawie wyposażeniowym.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Wózki dziecięce
PostZamieszczono: 19 mar 2021, 08:58 
Offline
Doświadczony Forumowicz
 Wyświetl profil

Rejestracja: 13 gru 2017, 10:09
Posty: 65
Masz rację ale my kupiliśmy x-landera i on ma dobry stosunek jakości do ceny, a to bardzo solidny i bajerancki wózek który można kupić w bardzo modnych teraz kolorach. Bardzo wygodnie się go prowadzi, bardzo łatwo się też składa i rozkłada i mieści sie bez problemu w bagażniku


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Wózki dziecięce
PostZamieszczono: 13 kwie 2021, 06:49 
Offline
Starszy Ekspert
 Wyświetl profil

Rejestracja: 11 kwie 2021, 15:11
Posty: 337
Nie można pominąć tutaj przede wszystkim bezpieczeństwa dziecka, bo to jest najważniejsze. Dlatego trzeba precyzyjnie dopasowywać do swojego potomstwa produkty. Ja przykładowo planuje kupić wózek, czy inne artykuły tego pokroju w sklepie sklep-smile.pl link . Jest to porządna firma i ma wysokiej jakości artykuły dziecięce.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Wózki dziecięce
PostZamieszczono: 12 maja 2021, 22:06 
Offline
Ekspert
 Wyświetl profil

Rejestracja: 28 lip 2020, 09:09
Posty: 95
Najlepiej jest wybrać wózkiem którym pojedzie się wszędzie, więc zdecydowanie polecam Cavoe Axo. Ten wózek ma świetną amortyzację, więc możesz liczyć na to, ze sprawdzi się w każdym terenie.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Wózki dziecięce
PostZamieszczono: 20 lip 2022, 17:57 
Offline
Starszy Ekspert
 Wyświetl profil

Rejestracja: 16 kwie 2021, 15:39
Posty: 454
Polecam Ci zamówić meble dziecięce w sklepie http://www.miretto.pl/. Ja zamawiałam je dla swojej córki i potwierdzam że jakość jaką oferują jest naprawdę wysoka. Uważam też że dzięki barwnej kolorystyce są bardzo przyjazne dla dzieci.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Wózki dziecięce
PostZamieszczono: 14 wrz 2022, 17:31 
Offline
Ekspert
 Wyświetl profil

Rejestracja: 18 sie 2022, 14:43
Posty: 94
Szukając przede wszystkim jak najwyższej jakości w zakresie wyboru odpowiedniego wózka dla dziecka, który będzie wygodny i jednocześnie w pełni bezpieczny podczas spacerów to mogę polecić Wam żebyście również wzięli pod uwagę ofertę przygotowaną przez Recaro Kids, gdzie będziecie mogli znaleźć m.in model Lexa https://www.recaro-kids.pl/lexa.html który posiada wyjątkowo szerokie i wygodne siedzisko, które zapewni doskonały komfort nawet dziecku w wieku 4 lat. No i też plusem jest to, że Lexę można jedną ręką :)


Na górę Dodaj na Facebook
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 15 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  

Polecane linki: Kręgle Warszawa
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB3 Group  
Design By Poker Bandits