Forum-Szkolenia

Wszystko o szkoleniach, wypowiedzi trenerów, opinie
Forum-Szkolenia Szkolenia biznesowe Szkolenia biznesowe dzień otwarty AVENHANSEN
Dzisiaj jest 24 kwie 2024, 04:19

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]



Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: wypadek
PostZamieszczono: 19 maja 2019, 18:41 
Offline
Przechodzień
 Wyświetl profil

Rejestracja: 08 mar 2019, 13:34
Posty: 2
Hej. Niedawno moja koleżanka miała wypadek samochodowy jako pasażer. Stwierdziłam, że pomogę jej znaleźć dobrą firmę zajmującą się odszkodowaniami. bardzo dobre opinie mają https://www.tuodszkodowania.pl/odszkodo ... -pasazera/ znacie?


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: wypadek
PostZamieszczono: 02 wrz 2019, 15:00 
Offline
Młodszy ekspert
 Wyświetl profil

Rejestracja: 11 lip 2019, 15:34
Posty: 71
mój brat znalazł wideorejestratory sklep i kupił sobie jakiś sredniej jakości kamerkę . Wszystko nagrywa, zapisuje na karcie pamięci i w przypadku jakiego wypadku ma naoczny dowód. Widziałem ze co raz więcej się ich pojawia w samochodach


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: wypadek
PostZamieszczono: 30 gru 2022, 14:26 
Offline
Przechodzień
Awatar użytkownika
 Wyświetl profil

Rejestracja: 30 gru 2022, 14:19
Posty: 4
Lokalizacja: Warszawa
Też miałam niedawno wypadek samochodowy. Było to dla mnie bardzo stresujące wydarzenie. Mnie na szczęście się nic poważnego nie stało, ale mój samochód został poważnie uszkodzony. Na szczęście oddałam go na likwidację szkód komunikacyjnych Warszawa Mokotów - https://autoservicezalewscybis.pl/likwidacja-szkod. Pamiętajcie, by przy jakimkolwiek wypadku, czy kolizji spisać oświadczenie lub notatkę policyjną. Dzięki takiemu oświadczeniu lub notatce mamy podkładkę pod zgłoszenie szkody do towarzystwa ubezpieczeniowego. Naprawa mojego samochodu przebiegła, dzięki temu sprawnie i szybko, bo szybko serwis dostał akceptację kosztów. Na okres naprawy w dodatku dostałam samochód zastępczy.


Na górę Dodaj na Facebook
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
 cron
Polecane linki: Kręgle Warszawa
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB3 Group  
Design By Poker Bandits