Forum-Szkolenia

Wszystko o szkoleniach, wypowiedzi trenerów, opinie
Forum-Szkolenia Szkolenia biznesowe Szkolenia biznesowe dzień otwarty AVENHANSEN
Dzisiaj jest 25 kwie 2024, 16:05

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]



Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 94 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 10  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Wyposażenie ogródka
PostZamieszczono: 29 lip 2021, 16:31 
Offline
Starszy Ekspert
 Wyświetl profil

Rejestracja: 17 lip 2019, 11:34
Posty: 128
https://de-mario.com/sklep/dom-i-ogrod/ na tej stronie kupiłam cudowne ozdoby do wnętrz również te na święta bożego narodzenia oraz do pomieszczenia na święta . Ozzdabiają one moją ściane w salonie, jestem zadowolony z efektu bo to nietypowy sposób wykończenia. Taką girlande zieloną można przymocować na dowolnym kleju do glazury. Można je również fugować, czyli ładnie się nam wkomponują w ściane. Fajnie wyglądają takie elementy dekoracyjne.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Wyposażenie ogródka
PostZamieszczono: 12 wrz 2021, 22:52 
Offline
Przechodzień
Awatar użytkownika
 Wyświetl profil

Rejestracja: 12 wrz 2021, 22:47
Posty: 4
Lokalizacja: Starachowice
A jakie ogrodzenie do ogródka polecacie najbardziej? Ja zastanawiam się nad siatkami zgrzewanymi, ponieważ czytałam bardzo dużo pozytywnych opinii na temat siatki zgrzewanej na Internecie. Podobno jest ona bardzo dobrej jakości i jest wytrzymała. Jest sztywna, nie trzeba jej naciągać i wyrównywać, tak jak trzeba to robić w przypadku siatek plecionych. Co sądzicie o tego typu ogrodzeniu? Będę wdzięczna za Wasze opinie na ten temat.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Wyposażenie ogródka
PostZamieszczono: 08 lut 2022, 13:48 
Offline
Starszy Ekspert
 Wyświetl profil

Rejestracja: 10 lis 2016, 15:29
Posty: 300
Co do wyposażenie ogrodu to ja tutaj https://gardenspace.pl/meble-ogrodowe-tarasowe wam polecam ofertę bo ten producent stawia na jakość i wygodę, używam ich mebli i są dużo lepsze niż te które do tej pory miałam. Także ofertę sprawdzcie sami.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Wyposażenie ogródka
PostZamieszczono: 13 mar 2022, 19:19 
Offline
Starszy Ekspert
 Wyświetl profil

Rejestracja: 14 kwie 2021, 12:55
Posty: 744
A może warto zdecydować się na kamień ogrodowy sędziszów? Moim zdaniem najlepszą ofertę posiada https://baran-trans.pl/ . Znajdziecie tutaj wysokiej jakości kamień, który prezentuje się po prostu pięknie


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Wyposażenie ogródka
PostZamieszczono: 30 mar 2022, 13:08 
Offline
Starszy Ekspert
 Wyświetl profil

Rejestracja: 10 lis 2016, 15:29
Posty: 300
Co do wyposażenia ogrodu to mój musi mieć jakieś stylowe meble też i dodatki. Dlatego właśnie szukam w sieci ofert takich, tutaj https://gardenspace.pl/t/fotel-wisz%C4%85cy widziałem wiszące fotele, super to wygląda i coś takiego do siebie też chcę.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Wyposażenie ogródka
PostZamieszczono: 05 kwie 2022, 01:25 
Offline
Starszy Ekspert
 Wyświetl profil

Rejestracja: 14 kwie 2020, 21:32
Posty: 178
Jeśli chodzi o meble ogrodowe to zastanawiam się nad tym, czy by nie kupić sobie jakiegoś fotela. Bo jednak teraz takie fotele ogrodowe są bardziej w modzie. Dlatego też przeszukiwałyśmy internet, aby znaleźć jakieś ciekawe modele to tutaj https://focusgarden.pl/krzesla-i-fotele ... 26_28.html mogliśmy się wiele, na temat takich foteli się dowiedzieć.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Wyposażenie ogródka
PostZamieszczono: 08 kwie 2022, 09:03 
Offline
Starszy Ekspert
 Wyświetl profil

Rejestracja: 19 gru 2019, 21:55
Posty: 187
Zadbajcie też o jakąś strefę relaksu. Huśtawka ogrodowa moim zdaniem będzie strzalem w dziesiątkę. Na stronie https://ostrapromocja.pl/ranking-hustawki-ogrodowe/ znajdziecie dużo fajnych, polecanych modeli w przystępnych cenach.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Wyposażenie ogródka
PostZamieszczono: 11 maja 2022, 11:40 
Offline
Nowicjusz
 Wyświetl profil

Rejestracja: 26 kwie 2022, 13:16
Posty: 5
aktualnie jestem na etapie poszukiwan lamp ogrodowych LED. I w zwiazku z powyzszym mam do Was kilka pytan. Czy stosujecie takie lampy ogrodowe LED? Jakie macie opinie na ich temat? Czy warto je posiadac? Bo w tym roku planuję fajnie urzadzic ogrodek niedaleko mojego domu. Moze nie jest wielki, ale zmiesci sie kilka grzadek (pod wzgledem uprawy warzyw), jakis grill. I tak sie teraz zastanawiam nad lampami ogrodowymi LED


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Wyposażenie ogródka
PostZamieszczono: 12 maja 2022, 04:12 
Offline
Przechodzień
 Wyświetl profil

Rejestracja: 28 kwie 2022, 11:47
Posty: 4
Wydaje mi się, że warto takie posiadać. Sama mam i jestem bardzo zadowolona. Ja je kupowałam od producenta V-TAC i nie zamieniłabym ich na żadne inne :) Wiesz, takie lampy to kilka plusów. Jak wybierzesz odpowiednie produkty, to będziesz mieć dodatkowe elementy do upiększenia konkretnego miejsca. A gra światłem może zdziałać prawdziwe cuda. Do tego dochodzi aspekt praktyczny, bo porządne lampy ogrodowe led zapewniają dobre światło i zwiększają bezpieczeństwo


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Wyposażenie ogródka
PostZamieszczono: 13 maja 2022, 11:38 
Offline
Nowicjusz
 Wyświetl profil

Rejestracja: 26 kwie 2022, 13:16
Posty: 5
qornelka pisze:
Wydaje mi się, że warto takie posiadać. Sama mam i jestem bardzo zadowolona. Ja je kupowałam od producenta V-TAC i nie zamieniłabym ich na żadne inne :) Wiesz, takie lampy to kilka plusów. Jak wybierzesz odpowiednie produkty, to będziesz mieć dodatkowe elementy do upiększenia konkretnego miejsca. A gra światłem może zdziałać prawdziwe cuda. Do tego dochodzi aspekt praktyczny, bo porządne lampy ogrodowe led zapewniają dobre światło i zwiększają bezpieczeństwo

dzieki za porady, a ktos jeszcze może się wypowiedziec?


Na górę Dodaj na Facebook
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 94 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 10  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
 cron
Polecane linki: Kręgle Warszawa
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB3 Group  
Design By Poker Bandits