Forum-Szkolenia

Wszystko o szkoleniach, wypowiedzi trenerów, opinie
Forum-Szkolenia Szkolenia biznesowe Szkolenia biznesowe dzień otwarty AVENHANSEN
Dzisiaj jest 29 mar 2024, 02:03

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]



Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 21 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: szkolenie, które pomoże dostać się do pracy
PostZamieszczono: 22 lut 2010, 16:30 
Offline
Stały bywalec
 Wyświetl profil

Rejestracja: 11 lut 2010, 18:06
Posty: 26
Sluchajcie, które szkolenie warto samemu zrobić, tak aby pomogło nam dostać się do wymarzonej firmy/urzędu? Czy są takie szkolenia administracyjne, na które pracodawcy patrzą z zachwytem?


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: szkolenie, które pomoże dostać się do pracy
PostZamieszczono: 23 lut 2010, 19:36 
Offline
Stały bywalec
 Wyświetl profil

Rejestracja: 11 lut 2010, 18:08
Posty: 22
Wszystko zależy do jakiej pracy. Myślę, że takimi uniwersalnymi szkoleniamy są np. obsługa komputera i innych urządzeń biurowych oraz obsługa klienta. Są to najbardziej potrzebne szkolenia, dobrze jest też znać jakis jezyk obcy i mieć na to dokument.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: szkolenie, które pomoże dostać się do pracy
PostZamieszczono: 09 kwie 2010, 13:49 
Offline
Stały bywalec
Awatar użytkownika
 Wyświetl profil

Rejestracja: 08 kwie 2010, 08:46
Posty: 22
Nie ma jednego typu szkoleń,które zagwarantują Ci od razu super pracę. Zależy od profilu działalności firmy. Jeśli chcesz pracować w kadrach, to mile widziane jest odbycie szkolenia w tym kierunku. Zgodzę się z poprzednikiem, bo takimi uniwersalnymi kursami są właśnie obsługa komp., znajomość j. obcego.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: szkolenie, które pomoże dostać się do pracy
PostZamieszczono: 26 kwie 2010, 18:36 
Offline
Stały bywalec
 Wyświetl profil

Rejestracja: 16 kwie 2010, 22:25
Posty: 21
Zgadza się nie ma jednego takiego szkolenia, wszystko zależy gdzie dokładnie chesz pracować. Język obcy jest moim zdaniem obowiązkowy, osoba która pracuje na takim stanowisku pownna znać choć podstawy języka obcego.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: szkolenie, które pomoże dostać się do pracy
PostZamieszczono: 27 kwie 2010, 10:56 
Offline
Bywalec
 Wyświetl profil

Rejestracja: 27 kwie 2010, 02:06
Posty: 19
Lokalizacja: Warszawa
Język oczywiście, ale jak napiszesz że twoja znajomość języka jest biegła i potwierdzisz to na rozmowie to wg mnie to wystarczy. A jeśli chodzi o tym szkolenia to ja np zrobiłem Audytora Wewnętrznego SZJ ISO 9001:2000 i poskutkowało tym, że dostałem pracę Analityka Biznesowego w firmie telekomunikacyjnej :D
Wiem, że dostałem się tam ponieważ kierownik później mi o tym powiedział, że to go skłoniło do zatrudnienia mnie - pomimo iż w mojej pracy z audytem nie mam prawie wcale do czynienie ;)


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: szkolenie, które pomoże dostać się do pracy
PostZamieszczono: 28 kwie 2010, 16:54 
Offline
Stały bywalec
 Wyświetl profil

Rejestracja: 16 kwie 2010, 22:25
Posty: 21
Diego pisze:
Język oczywiście, ale jak napiszesz że twoja znajomość języka jest biegła i potwierdzisz to na rozmowie to wg mnie to wystarczy. A jeśli chodzi o tym szkolenia to ja np zrobiłem Audytora Wewnętrznego SZJ ISO 9001:2000 i poskutkowało tym, że dostałem pracę Analityka Biznesowego w firmie telekomunikacyjnej :D
Wiem, że dostałem się tam ponieważ kierownik później mi o tym powiedział, że to go skłoniło do zatrudnienia mnie - pomimo iż w mojej pracy z audytem nie mam prawie wcale do czynienie ;)


Wow, czyli udało ci się;)
U nas w mieście ważny jest jeżyk, jest dużo firm zgranicznych i potrzebują takich pracowników.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: szkolenie, które pomoże dostać się do pracy
PostZamieszczono: 29 kwie 2010, 01:30 
Offline
Bywalec
 Wyświetl profil

Rejestracja: 27 kwie 2010, 02:06
Posty: 19
Lokalizacja: Warszawa
Oczywiście że język jest bardzo ważny, tylko moim zdaniem certyfikaty językowe nie są aż tak ważne, bo można swoje umiejętności językowe zaprezentować na rozmowie. Dużo zależy do jakiej firmy i jak wyglądaja postępowanie rekrutacyjne.
Tak naprawdę to każdy powinien obrać własny kierunek rozwoju i dąrzyć do doskonalenia zgodnie z tym kierunkiem :)


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: szkolenie, które pomoże dostać się do pracy
PostZamieszczono: 29 kwie 2010, 21:08 
Offline
Stały bywalec
 Wyświetl profil

Rejestracja: 22 kwie 2010, 15:58
Posty: 21
Hmm a może warto zrobić jakieś szkolenie, które rzuci się w oczy? Np. dot. asertywności, gra kolorów itd. Coś co zainteresuje pracodawce??? W ten sposób możemy vbyć zapamiętani i nie tak łatwo będzie z nas zrezygnować;)


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: szkolenie, które pomoże dostać się do pracy
PostZamieszczono: 27 maja 2010, 22:33 
Offline
Stały bywalec
 Wyświetl profil

Rejestracja: 22 maja 2010, 14:07
Posty: 23
Chyba nie ma takiego uniwersalnego szkolenia, wszystko zalezy o jakiej pracy myślisz. Może najlepiej zacząć od szkoleń związanych z asertywnością - one jest najbardziej ogólne - pasuje do wiekszośći zawodów.
Jeśli chcesz mieć pracę biurową to zrób kurs komputerowy i kurs językowy.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: szkolenie, które pomoże dostać się do pracy
PostZamieszczono: 13 cze 2010, 23:00 
Offline
Zainteresowany
 Wyświetl profil

Rejestracja: 13 cze 2010, 13:38
Posty: 32
Tak, wszystko zależy od rodzaju pracy. Myślę, że najbardziej uniwersalnym szkoleniem jest szkolenie komputerowe i językowe. Dobra też jest obsługa klienta - to zawsze sie przyda.


Na górę Dodaj na Facebook
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 21 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  

Polecane linki: Kręgle Warszawa
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB3 Group  
Design By Poker Bandits