Cześć, ja ukończyłam szkolenie Kadry i Płace w GoWork.pl Jestem bardzo zadowolona z jakości szkolenia. Świetna prowadząca, bardzo kompetentna z wieloletnim praktycznym doświadczeniem, dobry program i materiały dla kursantów. Dobra organizacja szkolenie, nie miałam żadnych zastrzeżeń. Polecam wszystkim!
Moim zdaniem warto sobie ułatwić pracę i wybrać https://oscbr.pl/ . Dla mnie jest to jednak najlepsze rozwiązanie, ogólnie system działa u mnie bez żadnych zastrzeżeń co jest też ważne
Zastanawiasz się nad usprawnieniem pracy działu personalnego? Warto pomyśleć o systemach, które zautomatyzują powtarzalne czynności. Na rynku pojawiają się rozwiązania jak TalentPoint, które łączą w sobie kartotekę pracowników, ewidencję czasu pracy, zarządzanie urlopami i rozliczenia. Plus digitalizacja dokumentów i możliwość pracy zdalnej. Więcej informacji znajdziesz tutaj: https://www.talentpoint.pl/
Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość
Nie możesz tworzyć nowych tematów Nie możesz odpowiadać w tematach Nie możesz zmieniać swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów Nie możesz dodawać załączników