Forum-Szkolenia

Wszystko o szkoleniach, wypowiedzi trenerów, opinie
Forum-Szkolenia Szkolenia biznesowe Szkolenia biznesowe
Dzisiaj jest sob wrz 22, 2018 7:34 pm

Strefa czasowa UTC

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 76 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 4, 5, 6, 7, 8
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: W co inwestować
PostZamieszczono: śr lut 28, 2018 1:00 pm 
Starszy Ekspert
Awatar użytkownika

Obawiam się, że to mimo wszystko zbyt piękne, aby mogło być prawdziwe. Ja w każdym razie obawiałbym się chyba tego rodzaju inwestycji. Chociaż wiele na ten temat nie wiem.

Na górę Dodaj na Facebook

PostZamieszczono: czw mar 01, 2018 7:51 pm 
Nowicjusz

Ja bardziej inwestowałbym w sprawdzone tematy, takie jak np myjnia bezdotykowa, an które ciągle jest zapotrzebowanie w każdym mieście, miasteczku. W sieci można znaleźć kilka dobrych firm, które się tym zajmują a jedna z nich jest Aspera. Stawiają gotowe myjnie od podstaw i to w krótkim czasie. Biznes bez dużego zaangażowania, praktycznie sam się prowadzi, jedynie trzeba zainwestować i cieszyć się zyskiem.

PostZamieszczono: pt mar 30, 2018 10:51 am 
Nowicjusz

Moim zdaniem obecnie dość dobrą inwestycją jest rynek nieruchomości. Kredyty nie są bardzo drogie, a mieszkanie można później wynająć. Jeśli chodzi o duże miasta to ceny za wynajem naprawdę idą w górę, więc spokojnie można dosłownie w kilka lat spłacić kredyt za takie mieszkanie, a później zarabiać już na czysto.

PostZamieszczono: pn kwie 30, 2018 6:53 pm 
Stały bywalec

Słyszałam, że nie warto ryzykować. Że to jest oparte na spekulacjach.

PostZamieszczono: czw cze 28, 2018 12:09 pm 
Stały bywalec

robust, ja też przede wszystkim inwestowałabym we własną wiedzę i doświadczenie. Po to tutaj jestem na tym forum, by być na bieżąco z tą tematyką :)

PostZamieszczono: pt sie 31, 2018 10:51 am 
Aktywny

aga28 pisze:
Ja bardziej inwestowałbym w sprawdzone tematy, takie jak np myjnia bezdotykowa, an które ciągle jest zapotrzebowanie w każdym mieście, miasteczku. W sieci można znaleźć kilka dobrych firm, które się tym zajmują a jedna z nich jest Aspera. Stawiają gotowe myjnie od podstaw i to w krótkim czasie. Biznes bez dużego zaangażowania, praktycznie sam się prowadzi, jedynie trzeba zainwestować i cieszyć się zyskiem.

Zaskakujące. U nas myjni bezdotykowych - wydawałoby się - jest aż nadmiar. Ale tematu nie zgłębiałem, być może faktycznie jest to dobry biznes.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 76 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 4, 5, 6, 7, 8

Strefa czasowa UTC