Forum-Szkolenia

Wszystko o szkoleniach, wypowiedzi trenerów, opinie
Forum-Szkolenia Szkolenia biznesowe Szkolenia biznesowe dzień otwarty AVENHANSEN
Dzisiaj jest 19 mar 2024, 08:30

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]



Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 37 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Zarządzanie finansami osobistymi
PostZamieszczono: 28 wrz 2009, 23:03 
Offline
Trener
Trener
 Wyświetl profil

Rejestracja: 20 kwie 2009, 12:23
Posty: 16
Lokalizacja: Kraków
Zapraszam wszystkich zainteresowanych tą tematyką ponieważ w pigułce dostaniecie wszystko potrzebne do osiągnięcia wolności finansowej..

:arrow: http://www.szkolenia.AVENHANSEN.pl/szko ... istow.html

_________________
Bartosz Królikowski - Trener AVENHANSEN

bkrolikowski@AVENHANSEN.pl


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Zarządzanie finansami osobistymi
PostZamieszczono: 27 lut 2010, 17:41 
Offline
Aktywny
 Wyświetl profil

Rejestracja: 11 lut 2010, 18:07
Posty: 45
Jak narazie to wszystko mam u siebie w głowie, ale widzę, że to jest zły pomysł. Bo o wielu rzeczach zapominam, potem gdzieś wydam pieniążki i okazuje się, że na coś nie starczy.
Gdyby było takie szkolenie, dotyczące zarzązania osobistymi finansami poszłabym na nie. Na pewno nauczyłabym się oszczedzać i madrze wydawać pieniądze.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Zarządzanie finansami osobistymi
PostZamieszczono: 27 mar 2010, 15:08 
Offline
Zainteresowany
 Wyświetl profil

Rejestracja: 09 mar 2010, 14:05
Posty: 37
Zawsze staram się przynajmniej 1/3 wypłaty odłożyć, reszte przeznaczam na życie. Z regóły starcza na wszystko. Nie mam z tym problemu.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Zarządzanie finansami osobistymi
PostZamieszczono: 05 paź 2010, 12:22 
Offline
Starszy Ekspert
Awatar użytkownika
 Wyświetl profil

Rejestracja: 28 kwie 2009, 09:31
Posty: 403
daw_ pisze:
Zawsze staram się przynajmniej 1/3 wypłaty odłożyć, reszte przeznaczam na życie. Z regóły starcza na wszystko. Nie mam z tym problemu.


Pozazdrościć podejścia, mi się niestety to nie udaje, chociaż chętnie przeznaczałabym 1/3 swoich dochodów na oszczędności. A jak wiadomo oszczędności=przyszłe inwestycje.

_________________
Szkolenia-Komunikacja


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Zarządzanie finansami osobistymi
PostZamieszczono: 23 paź 2010, 15:30 
Offline
Zainteresowany
 Wyświetl profil

Rejestracja: 13 sie 2010, 14:05
Posty: 36
mnie nie stać na to aby odłożyć 1/3 wypłąty...wtedy raczej głodowałabym przez kilka dni i czekała do wypłaty. Raczej udaje mi sie odłozyć to co sobie dorobie lub dostane na ur/imieniny itd. Taka smutna prawda;.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Zarządzanie finansami osobistymi
PostZamieszczono: 07 paź 2015, 18:11 
Prawda jest taka, że niewiele osób potrafi zarządzać swoimi finansami. Większość z nich wydaje pieniądze na bieżąco i nie myśli o tym, co robi. Na szczęście mnie rodzice nauczyli oszczędzać. Kupiłam mieszkanie- mieszkanie wzięte na kredyt. Regularnie spłacam raty, nie mam z tym problemu. Zrobiłam remont- pomalowałam ściany i nadal mam trochę oszczędności.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Zarządzanie finansami osobistymi
PostZamieszczono: 15 sty 2016, 10:36 
Offline
Przechodzień
 Wyświetl profil

Rejestracja: 15 sty 2016, 10:32
Posty: 1
niestety w Polsce zarabiamy tyle, że cięzko nauczyć się zarządzać finansami... ja w zalezności od ilości klientów staram się zawsze odłożyć te 10-20 % z każdej wypłaty chociaż czasmi jest bardzo ciężko.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Zarządzanie finansami osobistymi
PostZamieszczono: 02 cze 2016, 08:00 
Offline
Starszy Ekspert
 Wyświetl profil

Rejestracja: 16 gru 2009, 00:09
Posty: 136
Jest teraz sporo kursów - nawet online - dotyczących zarządzania finansami osobistymi. Jest to moim zdaniem obszar, który powinno się wręcz zawrzeć w podstawie programowej w liceum... To jest coś, co każdy powinien umieć, a niestety tak nie jest. Dlatego niektórzy toną w długach ;/


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Zarządzanie finansami osobistymi
PostZamieszczono: 18 lip 2016, 14:35 
Offline
Przechodzień
 Wyświetl profil

Rejestracja: 04 wrz 2015, 09:17
Posty: 3
Lokalizacja: Katowice
Chętnie skorzystałabym z takiego szkolenia. Szkoda, ze nie organizuja takich w moim miescie… Sama próbuje jakoś zapanować nad swoim budzetem, ale niestety mimo najlepszych checi nie jestem w tym dobra. Najgorzej, że mam jeszcze do tego długi po mężu, a ze względu na niską wiarygodność kredytowa, banki odmawiają mi już pomocy. Jakoś sobie radzę, ale lekko nie jest. Jakby ktoś słyszał coś o szkoleniach z zarządzania finansami w Bydgoszczy, to proszę o wiadomość :)


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Zarządzanie finansami osobistymi
PostZamieszczono: 05 paź 2016, 08:37 
Offline
Starszy Ekspert
 Wyświetl profil

Rejestracja: 30 lip 2016, 15:01
Posty: 103
agnesska pisze:
Chętnie skorzystałabym z takiego szkolenia. Szkoda, ze nie organizuja takich w moim miescie… Sama próbuje jakoś zapanować nad swoim budzetem, ale niestety mimo najlepszych checi nie jestem w tym dobra. Najgorzej, że mam jeszcze do tego długi po mężu, a ze względu na niską wiarygodność kredytowa, banki odmawiają mi już pomocy. Jakoś sobie radzę, ale lekko nie jest. Jakby ktoś słyszał coś o szkoleniach z zarządzania finansami w Bydgoszczy, to proszę o wiadomość :)

Ja też noszę się z zamiarem, by wybrać się na tego typu szkolenie.


Na górę Dodaj na Facebook
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 37 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  

Polecane linki: Kręgle Warszawa
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB3 Group  
Design By Poker Bandits