Forum-Szkolenia

Wszystko o szkoleniach, wypowiedzi trenerów, opinie
Forum-Szkolenia Szkolenia biznesowe Szkolenia biznesowe dzień otwarty AVENHANSEN
Dzisiaj jest 24 kwie 2024, 15:13

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]



Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 53 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: jak rozmawiać?
PostZamieszczono: 21 mar 2014, 00:34 
Offline
Nowicjusz
 Wyświetl profil

Rejestracja: 15 gru 2013, 02:08
Posty: 6
Przede wszystkim należy być pewnym tego co się mówi.Ton powinien być zdecydowany, donośny, a przy tym nie powinno zabraknąć gestykulacji. To przyciaga uwagę.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: jak rozmawiać?
PostZamieszczono: 19 sty 2015, 14:25 
Offline
Bywalec
 Wyświetl profil

Rejestracja: 19 sty 2015, 13:02
Posty: 18
Witam trzeba dążyć do celu jaki chcemy osiągnąć w sposób bardzo uporczywy , trzeba pokazać pewność siebie i znajomość negocjacji.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: jak rozmawiać?
PostZamieszczono: 16 cze 2015, 14:15 
Nie może być też nachalnie, bo klient to widzi i może od razu zrezygnować.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: jak rozmawiać?
PostZamieszczono: 07 lip 2015, 11:46 
Słuchanie drugiej osoby to podstawa. Powinieneś skupić się na tym co mówi druga osoba i dać jej się wypowiedzieć. Nie krytykować otwarcie, starać się delikatnie przedstawiać swój punkt widzenia. :)


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: jak rozmawiać?
PostZamieszczono: 24 maja 2016, 10:41 
Offline
Przechodzień
 Wyświetl profil

Rejestracja: 24 maja 2016, 10:34
Posty: 2
Warto zapoznać się z modelem tzw. kwadratu komunikacyjnego Schulza von Thuna

_________________
http://corelszkolenia.pl - Komunikacja interpersonalna


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: jak rozmawiać?
PostZamieszczono: 02 cze 2016, 07:46 
Offline
Starszy Ekspert
 Wyświetl profil

Rejestracja: 16 gru 2009, 00:09
Posty: 136
Pierwsza myśl, która przyszła mi do głowy, gdy przeczytałam pytanie zawarte w tytule tematu jest taka: żeby rozmawiać, należy najpierw słuchać. Jeśli ignorujemy naszego rozmówcę, mówiąc ciągle swoje i nie zwracając uwagi na jego zdanie, to z naszej rozmowy może wyjść tylko kłótnia.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: jak rozmawiać?
PostZamieszczono: 31 paź 2016, 16:09 
Offline
Starszy Ekspert
Awatar użytkownika
 Wyświetl profil

Rejestracja: 04 sie 2016, 08:38
Posty: 111
Asia pisze:
Pierwsza myśl, która przyszła mi do głowy, gdy przeczytałam pytanie zawarte w tytule tematu jest taka: żeby rozmawiać, należy najpierw słuchać. Jeśli ignorujemy naszego rozmówcę, mówiąc ciągle swoje i nie zwracając uwagi na jego zdanie, to z naszej rozmowy może wyjść tylko kłótnia.

...lub czasem po prostu brak zrozumienia.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: jak rozmawiać?
PostZamieszczono: 17 lis 2016, 15:53 
Offline
Nowicjusz
 Wyświetl profil

Rejestracja: 17 lis 2016, 15:37
Posty: 8
Najlepiej to przejść się na jakieś szkolenia związane z komunikacją personalną i posłuchać co o tym mówią inni specjaliści. Można też w necie wiece ciekawych rzeczy znaleźć z zakresu negocjacji i komunikacji. Osobiście korzystałem z pakietu szkoleń i jestem zadowolony z wiedzy, która wyniosłem. Pozwoliło mi to zmienić moje podejście co do negocjacji biznesowych i dowiedziałem się na jakie rzeczy zwracać uwagę w takich sytuacjach. Jak by ktoś naprawdę chciał poszerzyć swoje horyzonty w tej kwestii to serdecznie polecam.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: jak rozmawiać?
PostZamieszczono: 24 lis 2016, 15:36 
Offline
Przechodzień
 Wyświetl profil

Rejestracja: 24 lis 2016, 15:22
Posty: 3
Szkolenia szkoleniami ale większość z dzisiejszych ofert tak naprawdę to jakieś kursiki prowadzone przez ludzi po wylęgarni jaką są wszelkiej maści kierunki psychologiczno - psychodeliczne :) A tak serio, to ciężko znaleźć (przynajmniej ja nie widziałem jeszcze) jakiegoś rzetelnego kursu w tym temacie. Osobiście mnie to interesuje. Mam za sobą takie jedno, dwudniowe szkolenia z EFS. Do tego niedawno skończyłem podyplomowe które kosztowały tonę kasy a na dodatek mnie szlag trafiał bo zamiast praktyki to ryłem teorię. Masakra. Porządny kurs powinien trwać jakiś dłuższy czas, skoro masz to za sobą pochwal się (stawiam piwo ofc :)) chętnie skorzystam. Ale interesują mnie wyłącznie szkolenia praktyczne. Za takie coś można płacić a nie za jakieś tam babcine wypociny :/


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: jak rozmawiać?
PostZamieszczono: 02 sty 2017, 15:01 
Offline
Starszy Ekspert
 Wyświetl profil

Rejestracja: 30 lip 2016, 15:01
Posty: 103
Marix007 pisze:
Najlepiej to przejść się na jakieś szkolenia związane z komunikacją personalną i posłuchać co o tym mówią inni specjaliści. Można też w necie wiece ciekawych rzeczy znaleźć z zakresu negocjacji i komunikacji. Osobiście korzystałem z pakietu szkoleń i jestem zadowolony z wiedzy, która wyniosłem. Pozwoliło mi to zmienić moje podejście co do negocjacji biznesowych i dowiedziałem się na jakie rzeczy zwracać uwagę w takich sytuacjach. Jak by ktoś naprawdę chciał poszerzyć swoje horyzonty w tej kwestii to serdecznie polecam.

A ja dodam, że byłem już na niejednym takim szkoleniu i to co jest dla mnie najgorsze, to zmobilizowanie się do zdobycia praktyki. Prowadzenie "na luzaka" rozmów swobodnie korzystając z otrzymanych na szkoleniu narzędzi.


Na górę Dodaj na Facebook
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 53 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  

Polecane linki: Kręgle Warszawa
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB3 Group  
Design By Poker Bandits