Forum-Szkolenia

Wszystko o szkoleniach, wypowiedzi trenerów, opinie
Forum-Szkolenia Szkolenia biznesowe Szkolenia biznesowe dzień otwarty AVENHANSEN
Dzisiaj jest 20 kwie 2024, 00:49

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]



Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 37 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Negocjacje - materiały - informacje
PostZamieszczono: 21 lip 2009, 08:58 
Offline
Doświadczony Forumowicz
 Wyświetl profil

Rejestracja: 05 cze 2009, 00:47
Posty: 65
No tak bo podpisując takie oświadczenie nawet w przypadków, gdy nie pamiętamy wszystkiego dokładnie i coś będzie niezgodne z prawo możemy zostać posądzeni o składanie fałszywych zeznań


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Negocjacje - materiały - informacje
PostZamieszczono: 21 lip 2009, 10:17 
Offline
Stały bywalec
Awatar użytkownika
 Wyświetl profil

Rejestracja: 30 maja 2009, 12:42
Posty: 26
Mamy prawo czegoś nie pamiętać. Więc, jeżeli nie jesteśmy pewni co się wydarzyło warto powiedzieć wprost: "nie jestem pewna", niż mówić, coś wydarzyło się na 100%.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Negocjacje - materiały - informacje
PostZamieszczono: 24 sie 2009, 11:44 
Offline
Początkujący
 Wyświetl profil

Rejestracja: 18 sie 2009, 15:00
Posty: 11
negocjator policyjny to inaczej mediator. Tak, raczej są po studiach psychologicznych i nierzadko a raczej prawie zawsze po psychologii klinicznej. Studiowałam psychologię i sama chciałam iść właśnie w tym kierunku. Nie jest to łatwa droga kariery. Ciekawa i na pełnych obrotach ale równie stresująca i ryzykowna. Trzeba skończyć psychologie kliniczną i podyplomowe [dobrze by było] z psychologii sądowej. Można też iść do szkoły policyjnej i tam jakoś starać się od policjanta przejść na mediatora [oczywiście mając studia psychologiczne].


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Negocjacje - materiały - informacje
PostZamieszczono: 31 sie 2009, 15:33 
Offline
Stały bywalec
Awatar użytkownika
 Wyświetl profil

Rejestracja: 24 maja 2009, 12:49
Posty: 29
Cóż, opis zawodu jest bardzo ciekawy, ale ciekawa jestem, czy dobrze płatny. Jak sądzicie ile by mógł zarabiać taki mediator? Czy warto uczyć się tyle lat, aby zdobyć taki zawód? Czy duże jest zapotrzebowanie na tego typu specjalistów?


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Negocjacje - materiały - informacje
PostZamieszczono: 03 wrz 2009, 08:36 
Offline
Początkujący
 Wyświetl profil

Rejestracja: 18 sie 2009, 15:00
Posty: 11
no mysle, ze ma całkiem pokaźną sumkę na koniec miesiąca. Ale nie od razu. myślę, że mniej niż dobry trener biznesu, ale ok 3-7 tys. będzie.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Negocjacje - materiały - informacje
PostZamieszczono: 16 wrz 2009, 10:17 
Offline
Trener
Trener
 Wyświetl profil

Rejestracja: 20 sie 2009, 08:41
Posty: 100
mariolka pisze:
Wg mnie (tyle, co pamiętam ze szkoleń, czy literatury fachowej) najlepsze jest podejście typu "Ja wygrywam i Ty wygrywasz", tylko nie wiem, który to rodzaj negocjacji z ujętych powyżej... :?


Zdecydowanie polecam przeczytać książkę: Jima Camp "Zacznij od NIE". Zobaczysz, ile może być warte podejście win-win przy doświadczonym negocjatorze po drugiej stronie stołu.

_________________
Coaching indywidualny - Przetestuj Swojego Coacha OnLine - Zapytaj o szczegóły przez czat


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Negocjacje - materiały - informacje
PostZamieszczono: 21 wrz 2009, 12:37 
Offline
Zainteresowany
Awatar użytkownika
 Wyświetl profil

Rejestracja: 28 kwie 2009, 09:33
Posty: 38
Sylwester Oskwarek pisze:
mariolka pisze:
Wg mnie (tyle, co pamiętam ze szkoleń, czy literatury fachowej) najlepsze jest podejście typu "Ja wygrywam i Ty wygrywasz", tylko nie wiem, który to rodzaj negocjacji z ujętych powyżej... :?


Zdecydowanie polecam przeczytać książkę: Jima Camp "Zacznij od NIE". Zobaczysz, ile może być warte podejście win-win przy doświadczonym negocjatorze po drugiej stronie stołu.


Domyślam się z powyższej wypowiedzi, że podejście win-win nie zawsze jest super dobre i może nas doprowadzić w ślepy zaułek, dlatego warto również stosować inne techniki negocjacje ja i metody. Cóż, po to są szkolenia....


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Negocjacje - materiały - informacje
PostZamieszczono: 21 wrz 2009, 13:33 
Offline
Trener
Trener
 Wyświetl profil

Rejestracja: 20 sie 2009, 08:41
Posty: 100
oktawa pisze:
Domyślam się z powyższej wypowiedzi, że podejście win-win nie zawsze jest super dobre i może nas doprowadzić w ślepy zaułek, dlatego warto również stosować inne techniki negocjacje ja i metody. Cóż, po to są szkolenia....


Dokładnie tak. W idealnym świecie pewnie win-win byłoby najlepsze, ale w realnym niektórzy negocjatorzy szkolą się specjalnych technik, żeby wygrać z osobami stosującymi podejście win-win.

Wiadomo, że ten, kto stosuje win-win stara się (powinien?) myśleć nie tylko o swoim sukcesie, ale i o sukcesie drugiej strony. Podświadomie przechodzi więc na jego stronę. I podświadomie zaczyna ustępować (bo przecież obydwie strony mają wygrać, a nie tylko "JA"). Jeżeli więc druga strona przedstawi swoją wersję w odpowiednio zmanipulowany sposób, to może tę słabość wykorzystać.

Konkretnych przykładów z życia możnaby mnożyć.

_________________
Coaching indywidualny - Przetestuj Swojego Coacha OnLine - Zapytaj o szczegóły przez czat


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Negocjacje - materiały - informacje
PostZamieszczono: 14 gru 2009, 23:01 
Offline
Zainteresowany
 Wyświetl profil

Rejestracja: 14 gru 2009, 00:12
Posty: 37
Moje zdanie na temat negocjacji jest takie, że najlepszym materiałem do nauki jest życie :)
Na swoich błędach człowiek uczy się jak zrobić tak, żeby wyszło dla niego najlepiej, ew. żeby wyszedł na zero
Momentami dziwi mnie istnienie takiego tematu bo wychodzę z założenia, że większości ludzi nie widzi dalej niż własny czubek nosa. Chociaż pewnie przy jakiś tam negocjacjach biznesowych sprawy na pewno wyglądają inaczej...


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Negocjacje - materiały - informacje
PostZamieszczono: 18 gru 2009, 16:55 
Offline
Początkujący
 Wyświetl profil

Rejestracja: 18 gru 2009, 00:17
Posty: 11
Dobra komunikacja i negocjacja nasączona manipulacją to dwa bardzo ważne elementy rozmów, niezależnie czy są to rozmowy z porywaczem, ze sprzedawcą samochodu czy choćby kolegami. To wszystko jest do wyuczenia, więc jeśli jest ktoś, kto chciałby to potrafić to proponuje zacząć już rozglądać się za odpowiednimi szkoleniami.


Na górę Dodaj na Facebook
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 37 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
 cron
Polecane linki: Kręgle Warszawa
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB3 Group  
Design By Poker Bandits