Forum-Szkolenia

Wszystko o szkoleniach, wypowiedzi trenerów, opinie
Forum-Szkolenia Szkolenia biznesowe Szkolenia biznesowe dzień otwarty AVENHANSEN
Dzisiaj jest 20 kwie 2024, 00:51

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]



Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 24 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Szkolenie z negocjacji?
PostZamieszczono: 03 gru 2019, 11:30 
Offline
Przechodzień
 Wyświetl profil

Rejestracja: 03 gru 2019, 11:25
Posty: 2
hejka


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Szkolenie z negocjacji?
PostZamieszczono: 27 maja 2021, 13:49 
Offline
Przechodzień
Awatar użytkownika
 Wyświetl profil

Rejestracja: 27 maja 2021, 13:46
Posty: 3
Lokalizacja: Racibórz
Chyba sama chciałabym wziąć udział w takim szkoleniu :geek:


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Szkolenie z negocjacji?
PostZamieszczono: 28 kwie 2022, 11:51 
Offline
Przechodzień
 Wyświetl profil

Rejestracja: 28 kwie 2022, 11:47
Posty: 4
Takie szkolenia się bardzo przydają. I nawet niech mnie nikt nie próbuje przekonywać, że jest inaczej. Przecież takie szkolenia są przydatne w każdej branży. Nawet na bazarku czasami się negocjuje ceny. Już nie wspominając o osobach, które mają własne firmy; mniej lub bardziej zaawansowane. Wydaje mi się, że szkolenia z negocjacji mogłyby być przydatne także np. w czasie zakupu nieruchomości. Słyszałam, że niektórzy są w stanie wynegocjować nawet kilka, kilkanaście procent z ceny podanej w ogłoszeniu...


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Szkolenie z negocjacji?
PostZamieszczono: 28 cze 2022, 09:54 
Offline
Zainteresowany
 Wyświetl profil

Rejestracja: 05 gru 2016, 16:10
Posty: 30
qornelka pisze:
Takie szkolenia się bardzo przydają. I nawet niech mnie nikt nie próbuje przekonywać, że jest inaczej. Przecież takie szkolenia są przydatne w każdej branży. Nawet na bazarku czasami się negocjuje ceny. Już nie wspominając o osobach, które mają własne firmy; mniej lub bardziej zaawansowane. Wydaje mi się, że szkolenia z negocjacji mogłyby być przydatne także np. w czasie zakupu nieruchomości. Słyszałam, że niektórzy są w stanie wynegocjować nawet kilka, kilkanaście procent z ceny podanej w ogłoszeniu...


Zgadzam się z To0bą w 100%.
Negocjować można wszędzie. Na większe i mniejsze pieniądze. Ale nie tylko jeśli chodzi o pieniądze. Podczas takich szkoleń nabiera się praktyki w argumentowaniu swoich racji i szukaniu rozwiązań.

_________________
Pozdrawiam, Barbara


Na górę Dodaj na Facebook
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 24 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
 cron
Polecane linki: Kręgle Warszawa
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB3 Group  
Design By Poker Bandits