Forum-Szkolenia

Wszystko o szkoleniach, wypowiedzi trenerów, opinie
Forum-Szkolenia Szkolenia biznesowe Szkolenia biznesowe dzień otwarty AVENHANSEN
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 23:10

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]



Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 27 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: Jak dotrzeć do potencjalnych klientów w Internecie?
PostZamieszczono: 21 mar 2015, 23:31 
Offline
Przechodzień
 Wyświetl profil

Rejestracja: 12 gru 2013, 10:06
Posty: 1
Witam,
Jakiś czas temu stworzyłam sklep internetowy. Wszystko miało byś ładnie, pięknie. Myślałam, że wystarczy pochwalić się znajomym na facebooku i tak od jednego do drugiego polecenia zacznę fajnie zarabiać. Niestety konkurencja jest duża (sklep z ubrankami dla dzieci), a mi już brakuje pomysłów jak się wyróżnić... Dobrze byłoby, gdyby mój sklep pojawiał się w wyszukiwarce na pierwszej lub przynajmniej drugiej stronie, ale zupełnie nie wiem co zrobić, by to osiągnąć. Czy są jakieś szkolenia, na których mogę się nauczyć takich rzeczy? A może bardziej opłaca się znaleźć kogoś, kto się na tym zna i mógłby mi pomóc?


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Jak dotrzeć do potencjalnych klientów w Internecie?
PostZamieszczono: 23 mar 2015, 11:11 
Offline
Przechodzień
 Wyświetl profil

Rejestracja: 23 mar 2015, 11:09
Posty: 1
Internet to duże medium, zleć to firmie albo poczytaj trochę o tego typu reklamach w internecie. Wszystko idzie zrobić ale nie zawsze samemu.

_________________
Polecam - obsługa księgowa firm bydgoszcz


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Jak dotrzeć do potencjalnych klientów w Internecie?
PostZamieszczono: 23 mar 2015, 22:17 
Pozostaje mi się zgodzić z przedmówcami. W dobie takiej konkurencji, bez odpowiednio wypromowanej strony nie masz co liczyć na zyski w sieci. Skoro już kości zostały rzucone i masz ten sklep to czas zainwestować w profesjonalnych marketingowców. Lepiej raz zapłacić za promocję i cieszyć się z późniejszych zysków niż każdego miesiąca liczyć straty.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Jak dotrzeć do potencjalnych klientów w Internecie?
PostZamieszczono: 24 mar 2015, 11:35 
Dużo ludzi otwiera sklepy, blogi i inne strony w celu zarobkowym. Z braku funduszy sami decydują się na promocję swojego biznesu. Po pewnym czasie większość tych biznesów już nie istnieje, kasa poszła w błoto. Więc oszczędzanie może wprowadzić nas w straty. Zwłaszcza, że jest dużo firm które promują nowe sklepy, blogi w gogle i to za nie duże pieniądze, czasem warto poczytać :)


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Jak dotrzeć do potencjalnych klientów w Internecie?
PostZamieszczono: 24 mar 2015, 22:21 
Zainwestuj w fachowców, którzy zajmą się promocją strony za Ciebie. Szkoda czasu i nerwów na "stare" sposoby promocji internetowej. Wszystko poszło do przodu. W sieci aż roi się od stron internetowych i trudno się przebić. Albo Google Cię widzi albo nie istniejesz. Takie czasy... Warto czasami na początku zainwestować, by później móc czerpać zyski. Także szukaj specjalistów i działaj!!! Pozdrawiam


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Jak dotrzeć do potencjalnych klientów w Internecie?
PostZamieszczono: 25 mar 2015, 11:50 
Offline
Przechodzień
 Wyświetl profil

Rejestracja: 08 gru 2013, 06:35
Posty: 2
Jak to mówi młodzież nie masz facebooka nie istniejesz, w biznesie internetowym mówi się; nie ma Cie na pierwszej stronie gogle to nie istniejesz. Warto by się nad tym zastanowić. Ponieważ dobra pozycja w gogle otwiera przed nami drzwi do sukcesu - innej drogi nie ma. Poszukaj fachowców i promocję strony zostaw im :)


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Jak dotrzeć do potencjalnych klientów w Internecie?
PostZamieszczono: 25 mar 2015, 13:29 
Offline
Przechodzień
Awatar użytkownika
 Wyświetl profil

Rejestracja: 25 mar 2015, 13:17
Posty: 1
Paulene2967 pisze:
Witam,
Jakiś czas temu stworzyłam sklep internetowy. Wszystko miało byś ładnie, pięknie. Myślałam, że wystarczy pochwalić się znajomym na facebooku i tak od jednego do drugiego polecenia zacznę fajnie zarabiać. Niestety konkurencja jest duża (sklep z ubrankami dla dzieci), a mi już brakuje pomysłów jak się wyróżnić... Dobrze byłoby, gdyby mój sklep pojawiał się w wyszukiwarce na pierwszej lub przynajmniej drugiej stronie, ale zupełnie nie wiem co zrobić, by to osiągnąć. Czy są jakieś szkolenia, na których mogę się nauczyć takich rzeczy? A może bardziej opłaca się znaleźć kogoś, kto się na tym zna i mógłby mi pomóc?


Myślę, że najlepiej jest zaufać profesjonalistom. Na FairSquare znajdziesz ofertę na pozycjonowanie strony internetowej. Sama możesz tam również wystawiać swój asortyment, korzystaj także z Allegro. Możliwości jest wiele, a jak sama zauważyłaś konkurencja nie śpi. ;)

_________________
Krzysztof Jędrzejczyk
www.fairsquare.com/pl


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Jak dotrzeć do potencjalnych klientów w Internecie?
PostZamieszczono: 22 kwie 2015, 13:11 
Offline
Początkujący
 Wyświetl profil

Rejestracja: 22 kwie 2015, 13:04
Posty: 11
Po pierwsze musisz pozycjonować swój sklep żeby widniał wysoko w wynikach wyszukiwarki.
Po drugie "pochwaliłam się znajomym na facebooku" - założyłaś funpage czy po prostu napisałaś posta ? Myslę, że fajnym pomysłem byłoby poproszenie znajomych o zrobienie ich dzieciom zdjęć w Twoich ubrankach i póxniej dodanie takich fotek na funpage z oznaczeniem tych koleżanek. Im więcej osób zobaczy taki post tym większa szansa na znalezienie klientów :)


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Jak dotrzeć do potencjalnych klientów w Internecie?
PostZamieszczono: 04 wrz 2015, 09:21 
Offline
Przechodzień
 Wyświetl profil

Rejestracja: 04 wrz 2015, 09:17
Posty: 3
Lokalizacja: Katowice
ja moge polecić szkolenia online przez platforme Tokeo, jest tam dużo profesjonalistow którzy prowadzą wykłady, mówią jak zbudować swoją marke i na co zwracać uwage, niektore są darmowe niektore platne ale na pewno wybierzesz cos dla siebie, powodzenia!


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Jak dotrzeć do potencjalnych klientów w Internecie?
PostZamieszczono: 13 paź 2015, 06:26 
Offline
Starszy Ekspert
 Wyświetl profil

Rejestracja: 15 wrz 2015, 09:22
Posty: 109
Pozycjonowanie faktycznie jest ważne. Postawiłabym również na reklamy adwords.Jest to oczywiście rozwiązanie płatne ale w wielu przypadkach daje bardzo dobre efekty. Strona szybko skacze do góry.
Aktualnie w sieci są kursy, które pokazują jak stworzyć skuteczną kampanię adwords.


Na górę Dodaj na Facebook
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 27 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  

Polecane linki: Kręgle Warszawa
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB3 Group  
Design By Poker Bandits