Forum-Szkolenia

Wszystko o szkoleniach, wypowiedzi trenerów, opinie
Forum-Szkolenia Szkolenia biznesowe Szkolenia biznesowe dzień otwarty AVENHANSEN
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 21:55

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]



Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 81 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Siła wyprzedaży
PostZamieszczono: 18 sty 2011, 23:57 
Offline
Aktywny
 Wyświetl profil

Rejestracja: 01 gru 2010, 15:03
Posty: 47
Również dużo kupuję przez allegro, ale tez kilka razy się naciąłem. Nie będ podawać czarnej listy bo od tego są komentarze w samym serwisie.

_________________
http://www.leadership-center.pl/
Zarządzanie projektami


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Siła wyprzedaży
PostZamieszczono: 19 sty 2011, 21:51 
Offline
Starszy Ekspert
Awatar użytkownika
 Wyświetl profil

Rejestracja: 20 wrz 2010, 19:55
Posty: 242
Też się kilka razy nacięłam. A najbardziej zezłościło mnie to, że Allegro z tym NIC nie zrobiło. Wymigują się tym, że oni nie są stroną w sporze, tylko stwarzają warunki do transakcji...A kasa jednak przepadła...

_________________
Zostań fanem: http://www.facebook.com/Szkolenia.AVENHANSEN


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Siła wyprzedaży
PostZamieszczono: 22 sty 2011, 22:41 
Offline
Zainteresowany
 Wyświetl profil

Rejestracja: 21 sty 2011, 18:49
Posty: 38
Internet ma to do siebie, że nie widzimy nażywo towaru. Wiec musimy ufać opisowi przedmiotu. A tak na prawdę, to co dla innych jest super, np. dla mnie może okazać się bublem. Również miałem przypadek, że dostałem towar z allegro i byłem z niego niezadowolony. A facet nawet nie chciał wymienić, na negatywnym komentarzu się skończyło, a kasa stracona.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Siła wyprzedaży
PostZamieszczono: 24 sty 2011, 12:34 
Offline
Starszy Ekspert
Awatar użytkownika
 Wyświetl profil

Rejestracja: 28 kwie 2009, 09:31
Posty: 403
Oczywiście, kupowanie na Allegro ma swoje plusy i minusy, ale uważam plusów jet dużo więcej, a minusom można zaradzić.

Plusy to: ogromna różnorodność oferty, prezentacje kilkuset, jeżeli nie kilku tysięcy sklepów w jednym miejscu, bardzo atrakcyjne ceny (w porównaniu z cenami w sklepach detalicznych), możliwość trafienia rzeczy oryginalnych.

Minusy to: nie widzimy rzeczy, nie wiemy jak wygląda naprawdę (tutaj sprzedawcy ze swojej strony muszą zapewnić, przede wszystkim dobre zadęcia (real foto), dobry opis przedmiotu (łącznie nawet z ew. wadami przedmiotu, typu ryski, zagniecenia)). Nie każdy nadaje się do tego, aby handlować na Allegro, dlatego trafiają się dziwni sprzedawcy. Też kilka razy na takich trafiłam, ale mam jednak sporo fajnych rzeczy z Allegro, świetnej jakości, poczynając od kosmetyków i innych drobiazgów, kończąc na meblach...

_________________
Szkolenia-Komunikacja


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Siła wyprzedaży
PostZamieszczono: 26 sty 2011, 18:03 
Offline
Zainteresowany
 Wyświetl profil

Rejestracja: 21 sty 2011, 18:49
Posty: 38
A propo jeszcze wyprzedaży... wytłumaczcie mi po co kobiecie 5 para kozaków...jeśli jeszcze tamte są dobre lub 10 para spodni, bo były tanie... Na prawdę tego nie rozumiem, czy te wyprzedaże powodują , że kobieta głupieje?


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Siła wyprzedaży
PostZamieszczono: 30 sty 2011, 17:03 
Offline
Stały bywalec
 Wyświetl profil

Rejestracja: 28 sty 2011, 14:10
Posty: 24
My kobiety lubimy zakupy... a tym baedziej cieszymy się, jeśli za cenę jednej bluzki kupimy dwie. Dzięki ładnemu wyglądowi jesteśmy śmielsze, zadowolone z siebie itd...taki mały drobiazg a cieszy:) 5 par butów przyda się na różne okazje... jedne kozaki są cieńsze, inne mocno ocieplane, jedne na wysokim obcasie, drugie na niskim, a te piąte kozaki są do śmigania na codzień....


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Siła wyprzedaży
PostZamieszczono: 22 lut 2011, 23:02 
Offline
Zainteresowany
 Wyświetl profil

Rejestracja: 10 lut 2011, 15:40
Posty: 38
Na wyprzedażach można sporo zaoszczedzić... jeśli wiemy jakich rzecyz potrzebujemy i nie kupujemy tych tylko dlatego "bo są tanie" to wtedy sporo oszczedzamy. Czekając kilka miesięcy na wyprzedaże możemy kupić to co nam się podoba o wiele taniej.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Siła wyprzedaży
PostZamieszczono: 25 mar 2011, 22:05 
Offline
Bywalec
 Wyświetl profil

Rejestracja: 25 mar 2011, 10:17
Posty: 19
A zauważyliście, ze wyprzedaże są cały czas? To też jest taki trik marketingowy, zawszę coś jest w super cenie! Oych wyprzedażąch też zarabiają, ano a my kupimy o połowę taniej. Osobiście kupuję wtedy jak coś potrzebuję nie jak jest tanie.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Siła wyprzedaży
PostZamieszczono: 31 mar 2011, 20:48 
Offline
Aktywny
 Wyświetl profil

Rejestracja: 29 mar 2011, 21:11
Posty: 46
Uwielbiam wyprzedaże!!! Kupuję na nich wszystko to co może mi się przydać. Dzieki temu zawsze mam ciuchy na różną okazję:)


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Siła wyprzedaży
PostZamieszczono: 01 kwie 2011, 17:36 
Offline
Starszy Ekspert
Awatar użytkownika
 Wyświetl profil

Rejestracja: 28 kwie 2009, 09:31
Posty: 403
Witek01 pisze:
A zauważyliście, ze wyprzedaże są cały czas? To też jest taki trik marketingowy, zawszę coś jest w super cenie! Oych wyprzedażąch też zarabiają, ano a my kupimy o połowę taniej. Osobiście kupuję wtedy jak coś potrzebuję nie jak jest tanie.


Oj, nie! Jeżeli chodzi o odzież, obuwie, dodatki wyprzedaże są 2 razy w roku. Pod koniec sezonu Wiosna-Lato i Jesień-Zima.

_________________
Szkolenia-Komunikacja


Na górę Dodaj na Facebook
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 81 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
 cron
Polecane linki: Kręgle Warszawa
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB3 Group  
Design By Poker Bandits