Forum-Szkolenia

Wszystko o szkoleniach, wypowiedzi trenerów, opinie
Forum-Szkolenia Szkolenia biznesowe Szkolenia biznesowe dzień otwarty AVENHANSEN
Dzisiaj jest 25 kwie 2024, 14:17

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]



Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 57 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Co warto zabrać na szkolenie
PostZamieszczono: 27 lut 2011, 20:54 
Offline
Stały bywalec
 Wyświetl profil

Rejestracja: 27 lut 2011, 18:42
Posty: 28
Już chyba wszystko napisaliście. Moim zdaniem najważniejsze jest to aby w dzień szkolenia dobrze słuchać. Aby nic nas nie wybijało z rytmu itd


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Co warto zabrać na szkolenie
PostZamieszczono: 26 kwie 2011, 21:45 
Offline
Stały bywalec
 Wyświetl profil

Rejestracja: 26 kwie 2011, 21:14
Posty: 22
Kiedyś na szkoleniu pewna dziewczyna zabrała woje dziecko, bo akurat taka sytuacja była, że nie miała z kim zostawić malucha... wierzcie mi, szkolenie było beznadziejne. Wszyscy zwwracali uwagę na dzieciaka, ona się denerwowała itd. Lepiej by było jakby nie przyszła, ale nikt jej tego nie powiedział - no bo przecież zapłaciła za całośc.
Ale ja szczerze odradzam, nie bierzcie dzieci na szkolenie - nawet jakby sie paliło.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Co warto zabrać na szkolenie
PostZamieszczono: 05 wrz 2011, 10:19 
Offline
Stały bywalec
 Wyświetl profil

Rejestracja: 22 sie 2011, 13:12
Posty: 21
Mi też się wydaje, że zabieranie dyktafonu ze sobą nie jest najlepszym pomysłem. Jeżeli chodzi o notowanie to na dobrym szkoleniu na pewno dostaniemy coś do pisania itp. jak również powinniśmy dostać jakieś materiały/skrypty po szkoleniowe, co pozwoli nam utrwalić naszą wiedzę.
Odnośnie tej kobiety z dzieckiem, to zły pomysł. Powinna pomyśleć o innych, którzy też zapłacili za to szkolenie, przecież dziecko będzie się nudzić, a przez to rozpraszać innych. Większość z nas potrzebuje ciszy i spokoju, aby się skoncentrować.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Co warto zabrać na szkolenie
PostZamieszczono: 05 wrz 2011, 11:40 
Nie wyobrażam sobie sytuacji, w której na szkolenie zabieracie dyktafon. Każdy profesjonalny trener ma swoje techniki i metody szkoleniowe. Konkurencja na rynku jest naprawdę ostra, więc raczej nikt nie pozwoli na nagrywanie...


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Co warto zabrać na szkolenie
PostZamieszczono: 18 paź 2011, 09:04 
Offline
Stały bywalec
 Wyświetl profil

Rejestracja: 11 paź 2011, 14:35
Posty: 24
Dyktafon? oj to już chyba te czasy mineły z dyktafonem co nagrywa sie każdą rozmowe. Dziwnie bym patrzał na kogoś kto nagrywałby wykłady... po co??


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Co warto zabrać na szkolenie
PostZamieszczono: 18 paź 2011, 10:41 
Wykładowcy na uczelniach nie pozwalają na nagrywanie swoich wykładów! Zwłaszcza jeżeli wykłady są prowadzone jako autorskie. Boją się tzw "kradzieży intelektualnej"


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Co warto zabrać na szkolenie
PostZamieszczono: 30 paź 2011, 19:35 
Offline
Aktywny
 Wyświetl profil

Rejestracja: 30 paź 2011, 19:23
Posty: 40
No i bardzo dobrze, trzeba przychodzić na wykłady i słuchać, a nie nagrywać... Również nie chciałbym aby ktoś mnie nagrywał, gdybym miała taka pracę.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Co warto zabrać na szkolenie
PostZamieszczono: 14 gru 2011, 15:25 
Offline
Młodszy ekspert
 Wyświetl profil

Rejestracja: 31 paź 2011, 12:02
Posty: 73
Teraz już chyba coraz mniej osób nagrywa wykładowców. Za moich czasów była naweta taka moda, ale i tak potem te tasmuy były niewyraźne i ciezko było usłyszeć co jest nagrane. Lepsze są notatki, przynajmniej coś z nich nauczymy sie i zapamiętamy.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Co warto zabrać na szkolenie
PostZamieszczono: 26 mar 2012, 16:21 
Offline
Starszy Ekspert
Awatar użytkownika
 Wyświetl profil

Rejestracja: 27 lut 2012, 11:37
Posty: 408
Myślę, iż nagrywanie szkoleń na dyktafon jest nie najlepszym pomysłem. Burzy atmosferę, wywołuje napięcie, a poza tym często szkolenia są autorskimi projektami, więc nie sądzę, aby szkoleniowiec miał chęć na powielanie na nośniku cyfrowym swojej wiedzy. Co o tym sądzicie?

_________________
pozdrawiam
Maja


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Co warto zabrać na szkolenie
PostZamieszczono: 28 lis 2012, 12:33 
Offline
Przechodzień
Awatar użytkownika
 Wyświetl profil

Rejestracja: 22 lis 2012, 20:24
Posty: 4
Tablet/netbook/papier/długopis/pióro - w zależności od sytuacji :)


Na górę Dodaj na Facebook
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 57 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  

Polecane linki: Kręgle Warszawa
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB3 Group  
Design By Poker Bandits