Forum-Szkolenia

Wszystko o szkoleniach, wypowiedzi trenerów, opinie
Forum-Szkolenia Szkolenia biznesowe Szkolenia biznesowe dzień otwarty AVENHANSEN
Dzisiaj jest 29 mar 2024, 17:35

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]



Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Cena cenie nie równa
PostZamieszczono: 03 wrz 2010, 15:05 
Kilka luźnych spostrzeżeń;
Są szkolenia jednodniowe za 200 i za 500 zł pozostaje kwestia wyboru czego oczekujemy po szkoleniu, w jakim zakresie ma być pomocne czy płacę sama czy płaci za mnie firma, co jest w tzw środku czyli zakres , formuła prowadzenia, trenerzy, miejsce, oprawa. Na cenę składa się b. wiele rzeczy.
Ja osobiście unikałbym takowych gdyż z punktu widzenia ekonomicznego (organizatora) aby szkolenie wyszło na plus musi być opłacalne dla firmy a aby było trzeba gdzieś ciąć koszty przy takiej cenie będzie albo b.duża grupa osób- efektywność szkolenia wtedy drastycznie spada, albo trener jest do kitu(wiem mniej niż uczestnicy sam byłem świadkiem takiego szkolenia) albo warunki nazwijmy organizacyjnę są kiepskie.
Trzeba wziąć pod uwagę również specyfikę szkolenia -jeśli tematyka jest dość rzadką wtedy trzeba liczyć się że z uwagi na brak konkurencji na rynku w tym temacie firmy szkoleniowe podniosą cenę takiego szkolenia.
Poza tym cena jest też powiazana w wymiarem czasu jego prowadzenia z mojego punktu widzenia optymalny czas prowadzenia szkolenia to 5h organizacyjnie 6 h (ta godzina to czas aby zrobić kilka przerw coś zjeść etc)
Przy szkoleniach dłuższych czasowo ludzka percepcja się osłabia czytaj efekt szkoleniowy pozostaje zaburzony poprzez to że umysł po kilku godzinach zaczyna nieprzyswajać nowych wiadomości. Dlatego czasem warto zrobić temat szkolenia podzielony na 2 dni ale to niestety zwiększa cene szkolenia


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Cena cenie nie równa
PostZamieszczono: 03 lut 2020, 20:38 
Offline
Przechodzień
 Wyświetl profil

Rejestracja: 03 lut 2020, 20:35
Posty: 4
Ja poczekam jak w tym wątku odezwie się trochę więcej ludzi.Wtedy to wszystko jeszcze raz przeczytam.

________________________________________________________
wypożyczalnia aut sportowych Kraków


Na górę Dodaj na Facebook
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  

Polecane linki: Kręgle Warszawa
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB3 Group  
Design By Poker Bandits