Forum-Szkolenia

Wszystko o szkoleniach, wypowiedzi trenerów, opinie
Forum-Szkolenia Szkolenia biznesowe Szkolenia biznesowe dzień otwarty AVENHANSEN
Dzisiaj jest 23 kwie 2024, 18:23

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]



Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 100 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Co dają szkolenia
PostZamieszczono: 07 wrz 2010, 23:41 
Offline
Bywalec
 Wyświetl profil

Rejestracja: 06 wrz 2010, 12:58
Posty: 17
Lokalizacja: Kraków
Zainteresowanie tematem/dziedziną oraz stymulowanie do dalszych poszukiwań - to wg mnie kwestia warta podkreślenia. Cenne są szkolenia, które obok wiedzy czy umiejętności, podnoszą motywację do działania i pozwalają "złapać wiatr w żagle".


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Co dają szkolenia
PostZamieszczono: 12 wrz 2010, 19:44 
Offline
Przechodzień
 Wyświetl profil

Rejestracja: 10 wrz 2010, 00:47
Posty: 2
A co myslicie o szkoleniu na temat "złodziei czasu"? brał moze ktos w czyms takim udzial? ja ostatnio miałem okazje tzn z przymusu :)
czyli standardowo karteczki do ręki i wypisujemy sprawy pilne, mało pilne, ważne itp. oczywiście na końcu prawie kazdemu wyszło że złodzieje czasu czają sie w pracy na każdym kroku :)


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Co dają szkolenia
PostZamieszczono: 17 wrz 2010, 02:37 
Offline
Bywalec
 Wyświetl profil

Rejestracja: 06 wrz 2010, 12:58
Posty: 17
Lokalizacja: Kraków
Takie szkolenie może uświadomić i pomóc dostrzec "pożeracze naszego czasu". Próby ich wyeliminowania mogą przynieść większą efektywność pracy :)


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Co dają szkolenia
PostZamieszczono: 18 wrz 2010, 14:29 
Offline
Aktywny
 Wyświetl profil

Rejestracja: 02 lip 2010, 11:39
Posty: 47
Tak jest, takie szkolenie jest przydatne, szczególnie dla tych mało zorganizowanych, którym często brak czasu na wszystko- co tyczy się również pracy. Nigdy nie byłem na takim szkoleniu, ale wiem na czym ono polega:) jeśli osoby wyniosą kilka wskazówek z tego szkolenia to na pewno będą miały więcej czasu dla siebie i rodziny.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Co dają szkolenia
PostZamieszczono: 21 wrz 2010, 11:36 
Offline
Starszy Ekspert
Awatar użytkownika
 Wyświetl profil

Rejestracja: 20 wrz 2010, 19:55
Posty: 242
Szkolenie z zakresu "złodziei czasu", moim zdaniem to mogłaby być fajna sprawa. Myślę, że mogłoby to pozwolić oszacować na których rzeczach najbardziej się mamy skupiać.
Jak mówi prawo Pareta - około 80% efektywności naszej pracy możemy uzyskać dzięki poświęceniu uwagi wybranym 20% zadań, które mamy do wykonania.
Tak więc takie szkolenie pomogłoby nam zwrócić uwagę na te najważniejsze sprawy ;)

_________________
Zostań fanem: http://www.facebook.com/Szkolenia.AVENHANSEN


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Co dają szkolenia
PostZamieszczono: 22 wrz 2010, 14:48 
Offline
Aktywny
 Wyświetl profil

Rejestracja: 02 lip 2010, 11:22
Posty: 42
A ja wrócę do tematu...mnie takie szkolenia podnoszą samoocenę! Czuję się silniejsza, wiem, że znam się na różnych rzeczach itd. Czy macie tak samo? Jak idę na rozmowe kwalifikacyjną to wiem, że mam duże szanse bo ukończyłam wiele ciekawych szkoleń, potrafię się zaprezentować, znam siebie - to też zasługa szkoleń.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Co dają szkolenia
PostZamieszczono: 23 wrz 2010, 10:54 
Offline
Starszy Ekspert
Awatar użytkownika
 Wyświetl profil

Rejestracja: 28 kwie 2009, 09:31
Posty: 403
Agnieszka_ pisze:
Szkolenie z zakresu "złodziei czasu", moim zdaniem to mogłaby być fajna sprawa. Myślę, że mogłoby to pozwolić oszacować na których rzeczach najbardziej się mamy skupiać.

No o złodziejach czasu to fajna rzecz. Jest ich pełno, np. Internet :lol: - złodziej czasu nr 1 w naszej rzeczywistości. Ale to taki OT.
Szkolenia pomagają nam zachować sprawność umysłu, gdy np. już przestaliśmy chodzić do szkoły, no i oczywiście uczyć się należy całe życie!

_________________
Szkolenia-Komunikacja


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Co dają szkolenia
PostZamieszczono: 23 wrz 2010, 14:57 
Offline
Zainteresowany
 Wyświetl profil

Rejestracja: 23 wrz 2010, 14:50
Posty: 30
Tak zgodzę się z poprzednikiem, taie szkolenia przedłużają nam lata szkolne - nie ukrywajmy najpiękniejsze lata ! Lubię się uczyć dla siebie, niedługo kończę studia i zaczęłam się martwić co dalej...jakoś tak pusto będzie, dlatego wymyśliłam, że będę sie szkolić. Poszukam pracy i będę chodzić na szkolenia w weekendy:) Oczywiście te szkolenia co mnie interesują.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Co dają szkolenia
PostZamieszczono: 23 wrz 2010, 20:13 
Offline
Starszy Ekspert
Awatar użytkownika
 Wyświetl profil

Rejestracja: 20 wrz 2010, 19:55
Posty: 242
csisilver pisze:
No o złodziejach czasu to fajna rzecz. Jest ich pełno, np. Internet :lol: - złodziej czasu nr 1 w naszej rzeczywistości.


Ooo tak, Internet to zdecydowanie number 1. Znam to z doświadczenia. Odpalam kompa tylko, żeby sprawdzić pocztę, a okazuje się, że zajmuje mi to godzinę :P
Oczywiście w międzyczasie pobuszuje sobie na różnych stronach i tak czas zleci ;)

_________________
Zostań fanem: http://www.facebook.com/Szkolenia.AVENHANSEN


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Co dają szkolenia
PostZamieszczono: 26 wrz 2010, 08:10 
Offline
Zainteresowany
 Wyświetl profil

Rejestracja: 23 wrz 2010, 14:50
Posty: 30
heheh ja dziennie spędzam ok 2 godz. na komputerze. Sprawdzam pocztę kilka razy na dzień, do tego nasza-klasa (choć jej przeciez nie lubię..ale wchodzę na tą stronę;)-głupota! . Do tego forum, i inne stronki....


Na górę Dodaj na Facebook
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 100 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  

Polecane linki: Kręgle Warszawa
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB3 Group  
Design By Poker Bandits