Forum-Szkolenia

Wszystko o szkoleniach, wypowiedzi trenerów, opinie
Forum-Szkolenia Szkolenia biznesowe Szkolenia biznesowe dzień otwarty AVENHANSEN
Dzisiaj jest 19 mar 2024, 11:58

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]



Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 99 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Co dają szkolenia
PostZamieszczono: 30 kwie 2011, 16:40 
Offline
Stały bywalec
 Wyświetl profil

Rejestracja: 28 kwie 2011, 21:30
Posty: 23
Wszystko zależy od tego jacy ludzie będą na szkoleniu, jeśli bedą wartościowi i będzie można z nimi porozmawiać to to ejst również duży plus. Kto wie, może polecą nam inne szkolenie, które się nam przyda. Taka wymiana doświadczeń jest również ważna.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Co dają szkolenia
PostZamieszczono: 04 maja 2011, 20:37 
Offline
Przechodzień
 Wyświetl profil

Rejestracja: 03 maja 2011, 23:38
Posty: 1
Lokalizacja: Poznań
mi każde szkolenie daje to, że wiem coraz więcej na dany temat, głownie chodzi o wiedze i sposób zachowania po szkoleniu


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Co dają szkolenia
PostZamieszczono: 21 maja 2011, 17:08 
Offline
Aktywny
 Wyświetl profil

Rejestracja: 30 kwie 2011, 20:57
Posty: 46
Ja zaczełem chodzić na szkolenia kiedy miałem taki okres hmmm depresji, że tak to nazwę. Pracowałem gdześ tam i nie byłęm zadowolony z tej pracy. Ale nie potrafiłem zebrać się i zmienić ta pracę, kolega namówił mnie na szkolenie związane z programami komputeroymi, to dodało mi pewności siebie. Po tym szkoleniu zaczełem szukać innej pracy i po pół roku udało się , więcej zarabiam i lepiej się czuje:)


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Co dają szkolenia
PostZamieszczono: 24 cze 2011, 16:04 
Offline
Stały bywalec
 Wyświetl profil

Rejestracja: 20 cze 2011, 21:13
Posty: 29
Lepszą pracę, awans - to po pierwsze. Po drugie stajemy się pewniejsi siebie, jesteśmy obeznani w pewnym temacie, zyskujemy znajomych , no i mamy co robić z wolnym czasem. Na szkolenie zazwyczaj chodzą ci, co nie mają jeszcze poukłądanego życie, w ten sposób chcą sobie jakoś je ułożyć.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Co dają szkolenia
PostZamieszczono: 28 cze 2011, 20:27 
Offline
Bardzo aktywny
 Wyświetl profil

Rejestracja: 27 cze 2011, 16:25
Posty: 52
Hmm pierwsze co przyszło mi do głowy to to,że szkolenie pozwala mi pogłębiać wiedzę, rozwijać się. A poza tym dzięki szkoleniem mam wielu znajomych z którymi wychodze od czasu do czasu na piwko


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Co dają szkolenia
PostZamieszczono: 14 lip 2011, 10:26 
Offline
Nowicjusz
 Wyświetl profil

Rejestracja: 20 cze 2011, 10:00
Posty: 7
Pozostaje mi tylko powtórzyć to co już wielokrotnie tu napisane- szkolenia pozwalają przede wszystkim na rozwój, wzbogacenie swojego cv, jak również przerwanie rutyny, a czasami odkrycie w sobie predyspozycji, których wcześniej nie wykorzystywaliśmy.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Co dają szkolenia
PostZamieszczono: 18 lip 2011, 17:17 
Szkolenia z umiejętności twardych dają konkretne umiejętności i wiedzę, którą można wykorzystać do poszerzenia swojego pola działań zawodowych, a szkolenia z umiejętności miękkich - co już wcześniej było wspominane na przykładach - na pewno pozwalają na wewnętrzny rozwój, zarówno umiejętności np. komunikacyjnych, negocjacyjnych czy po prostu pewność siebie.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Co dają szkolenia
PostZamieszczono: 20 lip 2011, 00:02 
Offline
Nowicjusz
 Wyświetl profil

Rejestracja: 09 lip 2010, 13:16
Posty: 6
Wiele zależy od nas samych. Jezeli pojdziemy na takie szkolenie tylko z zamiarem "odbębnienia" paru godzin i zdobycia papierka to taki szkolenie faktycznie daje niewiele, ale jesli naprawde chcemy sie czegos nuaczyc to takie szkolenia moga byc bardzo wartościowe, oprocz wiedzy na dany temat uczymy sie tez wielu dodatkowych umiejętności, ja np. na szkoleniu w IAKG nauczyłam sie współpracy z ludźmi i asertywności, a to tez bardzo wazne w dzisiejszym świecie


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Co dają szkolenia
PostZamieszczono: 21 lip 2011, 20:06 
Offline
Bardzo aktywny
 Wyświetl profil

Rejestracja: 27 cze 2011, 16:25
Posty: 52
gallanonim a powiesz coś więcej o tym szkoleniu z asertywności?? Jak to jest, od razu po szkoleniu zystakłąś "tyle siły" aby umieć mówić nie i walczyć o swoje? Czy to było tak powoli?


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Co dają szkolenia
PostZamieszczono: 22 lip 2011, 13:50 
natalian pisze:
Szkolenia z umiejętności twardych dają konkretne umiejętności i wiedzę, którą można wykorzystać do poszerzenia swojego pola działań zawodowych, a szkolenia z umiejętności miękkich - co już wcześniej było wspominane na przykładach - na pewno pozwalają na wewnętrzny rozwój, zarówno umiejętności np. komunikacyjnych, negocjacyjnych czy po prostu pewność siebie.


no tak, teraz pytanie które ze szkoleń - miekkie czy twarde - mają większe zapotrzebowanie?


Na górę Dodaj na Facebook
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 99 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  

Polecane linki: Kręgle Warszawa
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB3 Group  
Design By Poker Bandits