Forum-Szkolenia

Wszystko o szkoleniach, wypowiedzi trenerów, opinie
Forum-Szkolenia Szkolenia biznesowe Szkolenia biznesowe dzień otwarty AVENHANSEN
Dzisiaj jest 19 mar 2024, 09:22

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]



Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 99 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 6, 7, 8, 9, 10  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Co dają szkolenia
PostZamieszczono: 22 lip 2011, 15:14 
Offline
Nowicjusz
 Wyświetl profil

Rejestracja: 09 lip 2010, 13:16
Posty: 6
Dorota1 pisze:
gallanonim a powiesz coś więcej o tym szkoleniu z asertywności?? Jak to jest, od razu po szkoleniu zystakłąś "tyle siły" aby umieć mówić nie i walczyć o swoje? Czy to było tak powoli?


wiadomo nic od razu, potrzeba na to trochę czasu, szkolenie dało mi podstawy do tego co robić, jak postępować, aby budować swoją asertywność, które teraz mogę wykrozystywać w codziennym życiu i stopniowo uczyć się asertywności


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Co dają szkolenia
PostZamieszczono: 23 lip 2011, 16:26 
Dorota1 za dużo byś chciała od razu.... wiadomo,że po takim szkoleniu nie staniesz sie od razu lepsza itd. Musisz cały czas próbować i korzystać z wiedzy którą zdobyłaś na szkoleniu.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Co dają szkolenia
PostZamieszczono: 29 gru 2011, 17:56 
Offline
Przechodzień
 Wyświetl profil

Rejestracja: 29 gru 2011, 17:52
Posty: 1
moim zdaniem szkolenia swoją drogą, ale ważne są też studia i podyplomówki- w dzisiejszych zcasach jest ich duży wybór;)ja skończyłam 2 kierunki studiów+podyplomówke i mam teraz swietną pracę:) oczywiście szkoelnia tez są wazne, ale nie mozna zapominać o podstawie, ktora stanowia studia i podyplomowki:)


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Co dają szkolenia
PostZamieszczono: 04 sty 2012, 10:58 
Jak to, co dają? Kwalifikacje, które można potem przekłuć w awans i większe wynagrodzenie. :-) Jak mówią: żeby wyjąć, trzeba najpierw włożyć. :) :) :) :)


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Co dają szkolenia
PostZamieszczono: 04 sty 2012, 11:03 
@Dorota, trening czyni mistrza. Wiadomo, że zdobyte umiejętności trzeba wykorzystywać w praktyce. Tylko wówczas one się utrwalą, no i będą żywe, a nie tylko - jak dotąd - w teorii. Czasem łatwo powiedzieć, dużo trudniej coś zrobić. Poza tym myślę, że wiele zależy od tego, jaka się jest osobowością. Niektórym, jak sądzę, łatwiej przyjdą pewne sprawy, inni będą musieli więcej się przełamywać, napocić, by uzyskać efekty.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Co dają szkolenia
PostZamieszczono: 07 sty 2012, 15:20 
Offline
Zainteresowany
 Wyświetl profil

Rejestracja: 22 gru 2011, 20:29
Posty: 33
Gdyby szkolenienic nie dawały to by nikt na nie nie chodził . A przeciez tyle osób robi szkolenia... niektóre osoby robią skzolenia tylko związane ze swoją pracą, niektórzy robią je dla siebie z ciekawosci, z chęci zdobycia wiedzy na jakiś temat.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Co dają szkolenia
PostZamieszczono: 13 sty 2012, 12:50 
Z mistrzostwem do przesada, zresztą sama idea prowadzi jedynie do neurotyczności, a i niekiedy psychozy. Jednak szkolenia do przede wszystkim inwestycja w siebie - a lepszej nie ma (może poza nieruchomościami, ale na to trzeba trochę większych środków).


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Co dają szkolenia
PostZamieszczono: 14 sty 2012, 15:50 
Offline
Zainteresowany
 Wyświetl profil

Rejestracja: 22 gru 2011, 20:29
Posty: 33
Coraz bardziej zastanawiam sie nad szkoleniami dla mnie..,. tzn konkretnie szukam szkolenien a sxcela, potrzebuje papierek. W moim mieście nie ma takich szkoleń.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Co dają szkolenia
PostZamieszczono: 25 sty 2012, 13:07 
Offline
Zainteresowany
 Wyświetl profil

Rejestracja: 24 sty 2012, 22:45
Posty: 30
excela mozna samemu sie nauczyć... nie jest trudny - zaopatrz sie w dobra ksiązke i działaj.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Co dają szkolenia
PostZamieszczono: 31 sty 2012, 13:25 
Offline
Zainteresowany
 Wyświetl profil

Rejestracja: 31 sty 2012, 13:10
Posty: 36
Co daja szkolenia??
\Mnie dają wiedzę na temat który mnie interesuje lub który musze coś wiedizeć (np. pracodawca mnie kieruje na szkolenie). Poza tym poznaję dużo ludzi, mam wiele znajomości przy okazji, które kiedys się moga przydać.


Na górę Dodaj na Facebook
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 99 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 6, 7, 8, 9, 10  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
 cron
Polecane linki: Kręgle Warszawa
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB3 Group  
Design By Poker Bandits