Forum-Szkolenia

Wszystko o szkoleniach, wypowiedzi trenerów, opinie
Forum-Szkolenia Szkolenia biznesowe Szkolenia biznesowe dzień otwarty AVENHANSEN
Dzisiaj jest 19 kwie 2024, 20:18

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]



Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 47 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Darmowe szkolenia przez internet
PostZamieszczono: 13 cze 2011, 07:53 
Offline
Aktywny
 Wyświetl profil

Rejestracja: 27 maja 2011, 21:48
Posty: 42
informacje o szkoleniach, które dostaje przez internet od razu usuwam. Nawet ich nie czytam. Dlaczego? Bardzo mnie złości, ze wszscy nagle mają mój adres meilowy i wykorzystują to. Sama szukam sobie szkoleń, a nie ktoś inny - dziękuje za takie coś.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Darmowe szkolenia przez internet
PostZamieszczono: 20 cze 2011, 11:43 
Offline
Starszy Ekspert
Awatar użytkownika
 Wyświetl profil

Rejestracja: 28 kwie 2009, 09:31
Posty: 403
Czasem zdarzają się okazje...
Ja raczej czytam reklamy, ale faktycznie z reguły nie są to oferty nieodpłatne...

_________________
Szkolenia-Komunikacja


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Darmowe szkolenia przez internet
PostZamieszczono: 20 cze 2011, 16:15 
Offline
Zainteresowany
 Wyświetl profil

Rejestracja: 30 maja 2011, 19:56
Posty: 34
Jeszcze nigdy nie skorzystałem z oferty prze intenret, pewnie dlatego, że te któe wydawały mi się ciekawe były organizowane bardzo daleko. Meile dochodza do każdego, w różnych miejscach Polski, dlatego czasami choć są interesujace trzeba odmówić.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Darmowe szkolenia przez internet
PostZamieszczono: 24 cze 2011, 15:35 
Offline
Stały bywalec
 Wyświetl profil

Rejestracja: 20 cze 2011, 21:13
Posty: 29
Witajcie, powiem Wam, ze korzystałem dwa razy ze szkoleń przez internet.Pierwsze z nich to był kurs angielskiego - nie polecam, ponieważ cieżko jest się zmobilizować do samodzielnej nauki. Drugie szkolenie polegało na podniesieniu swoich wartości, asertywności itd.tutaj wydaje mi się, że wyciągnełam cosz tego. Dużo czytałem i stwierdziłem, że to co było napisane to prawda. Wydaje mi sie, że szkolenia przez internet są dobre, ale nie wszystkie - wiele zalezy od tego w jaki sposób sa stworzone. Wiele zalezy również od nastawienia słuchacza no i ważny jest także kontakt z trenerem. A cena akich szkoleń jest na prawdę promocyjna w porównaniu do szkoleń "na żywo".


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Darmowe szkolenia przez internet
PostZamieszczono: 25 lip 2011, 15:41 
Offline
Zainteresowany
 Wyświetl profil

Rejestracja: 25 lip 2011, 15:07
Posty: 35
Moim zdaniem bardziej wiarygodne szkolenia to te które są na żywo. Taka prawda, daltego nawet nie czytam reklam szkoleń przez internet.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Darmowe szkolenia przez internet
PostZamieszczono: 29 sie 2011, 08:31 
Dla mnie bardzo trudno byłoby się zmobilizować i uczyć przez internet. To też nie jest prosta nauka, kiedy czegoś nie rozumiesz nikt ci tego nie wyjaśni, nie poszerzy wiedzy. Zdecydowanie lepsze i na pewno bardziejefektywne są szkolenia "na żywo".


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Darmowe szkolenia przez internet
PostZamieszczono: 29 sie 2011, 19:21 
Offline
Bardzo aktywny
 Wyświetl profil

Rejestracja: 28 sie 2011, 20:28
Posty: 52
A dla mnie szkolenia przez intenret to ogromna wygoda!!! Jeśli mam mieć papierek taki sam jak za to jakbym chodziła na szkolenie to dlaczego by nie tak?? Zaoszczędzam sporo czasu i kasy. Poza tym kurs dobieram sama do swoich zajęc, tak abym wszystko mogła pogodzić.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Darmowe szkolenia przez internet
PostZamieszczono: 30 sie 2011, 20:09 
Offline
Początkujący
 Wyświetl profil

Rejestracja: 30 sie 2011, 09:38
Posty: 11
Nigdy nie brałam udziału w szkoleniach przez intenret. Przyznam sie, że nie miałam pojęcia, ze takie są.
Fakt słysząm, o skzołach gdziewiele informacji przekazywanych jest przez internet ale nie słyszałam nic o szkoleniach.
Czyli co, zdawanie też jest przez intenrnet?? Czy nie ma zdawania, wystarczy przeczytać materiał i zapłacić? Jak to jest?


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Darmowe szkolenia przez internet
PostZamieszczono: 30 wrz 2011, 10:08 
Offline
Bywalec
 Wyświetl profil

Rejestracja: 30 wrz 2011, 09:57
Posty: 15
Nigdy z takich szkoleń nie korzystałam, po prostu nie ufam im. Poza tym wydaje mi się, że bardziej rzetelne jest szkolenie któe skończyło się na żywo niz przez internet...


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Darmowe szkolenia przez internet
PostZamieszczono: 03 paź 2011, 08:57 
Offline
Zainteresowany
 Wyświetl profil

Rejestracja: 29 wrz 2011, 09:08
Posty: 35
Równiez nie brałem udziełu w takich szkoleniach i raczej nie wezme, chyba, ż ektoś ze znajomych skorzysta pierwszy, a potem mi poleci.


Na górę Dodaj na Facebook
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 47 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
 cron
Polecane linki: Kręgle Warszawa
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB3 Group  
Design By Poker Bandits