Forum-Szkolenia

Wszystko o szkoleniach, wypowiedzi trenerów, opinie
Forum-Szkolenia Szkolenia biznesowe Szkolenia biznesowe dzień otwarty AVENHANSEN
Dzisiaj jest 25 kwie 2024, 15:43

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]



Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 95 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 6, 7, 8, 9, 10  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Darmowe szkolenia
PostZamieszczono: 24 lis 2010, 14:15 
Offline
Bywalec
 Wyświetl profil

Rejestracja: 23 lis 2010, 12:46
Posty: 18
Widzę, że bardoz dużo osób wypowiada się w tym temacie...większość z Was uważa, że poziom na takich darmowych szkoleniach jest taki sam jak na płatnych. Zgadza się, ja też tak uważam, bo prawda jest taka, że za te darmowe szkolenia ktoś zawsze płaci - jeśli nie my to np. unia. Po prostu większośc tych szkoleń są dofinansowane lub sponsorowane, dzięki temu my mamy darmową naukę, za co powinniśmy być wdzięczni, a nie jeszcze szukać Bóg wie czego.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Darmowe szkolenia
PostZamieszczono: 28 lut 2011, 16:05 
Offline
Zainteresowany
 Wyświetl profil

Rejestracja: 21 sty 2011, 18:49
Posty: 38
A zdażyło się wam na tych darmowych szkoleniach coś płacić? Np za ksera czy jakies książki?? To raczej byłoby nie do przyjęcia, prawda?


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Darmowe szkolenia
PostZamieszczono: 17 mar 2011, 12:04 
Offline
Starszy Ekspert
Awatar użytkownika
 Wyświetl profil

Rejestracja: 26 cze 2010, 19:53
Posty: 239
Raczej tak, taka sytuacja byłaby żenujaca. Byłam na darmowych szkoleniach (kilku) i nigdy nie płaciłam za nic, wszystko na darmo.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Darmowe szkolenia
PostZamieszczono: 22 mar 2011, 16:35 
Offline
Zainteresowany
 Wyświetl profil

Rejestracja: 22 sty 2010, 18:00
Posty: 31
ja tak samo, ngdy nie płaciłam za ksera lub jakieś ksiązki. Jeśli miałąbym coś zapłacić to na pewno dałoby do myślenia co to za szkolenie. Darmowe to darmowe, za nic nie płacę - ktoś inny je finasuje.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Darmowe szkolenia
PostZamieszczono: 26 mar 2011, 08:36 
Offline
Bywalec
 Wyświetl profil

Rejestracja: 25 mar 2011, 10:17
Posty: 19
A spotkaliście się w ostatnim czasie z jakimiś darmowymi szkoleniami? Sam dawno o nich nie słyszałem, może powodem był koniec roku. Chętnie poszedł bym na szkolenie, za które nic nie zaplacę. Polecicie coś?


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Darmowe szkolenia
PostZamieszczono: 29 kwie 2011, 20:08 
Offline
Stały bywalec
 Wyświetl profil

Rejestracja: 28 kwie 2011, 21:30
Posty: 23
Dla mnie szkolenia darmowe są tak samo atrakcyjne jak te płatne. Tylko te darmowe są trudniej dostępne bo jest więcej chętnych.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Darmowe szkolenia
PostZamieszczono: 30 kwie 2011, 11:09 
Offline
Starszy Ekspert
Awatar użytkownika
 Wyświetl profil

Rejestracja: 28 kwie 2009, 09:31
Posty: 403
Ogólnie nie ma darmowych szkoleń. Mogą być takie, za które my nie płacimy jako uczestnicy ale są one finansowane przez firmy które w ten sposób podnoszą kwalifikacje pracowników lub przez instytucje państwowe zajmujące się aktywizacją bezrobotnych. A to, że część ludzi nic nie wynosi z tych kursów to jest raczej ich wewnętrzna wina i niewiele zmieni odpłatność za nie.

_________________
Szkolenia-Komunikacja


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Darmowe szkolenia
PostZamieszczono: 30 kwie 2011, 16:22 
Offline
Stały bywalec
 Wyświetl profil

Rejestracja: 28 kwie 2011, 21:30
Posty: 23
Otóż to. Znam wiele osób, które traktują te darmowe szkolenia tak bardzo na luzie, nawet na niektóe spotkanie nie przychodzą... bo po co. Przeciez i tak nie bedą musieli za to zapłacić. Moim zdaniem takie osoby powinny dac miejsce tym, którym zalezy na szkoleniu.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Darmowe szkolenia
PostZamieszczono: 21 maja 2011, 17:11 
Offline
Aktywny
 Wyświetl profil

Rejestracja: 30 kwie 2011, 20:57
Posty: 46
Didirotka pisze:
Otóż to. Znam wiele osób, które traktują te darmowe szkolenia tak bardzo na luzie, nawet na niektóe spotkanie nie przychodzą... bo po co. Przeciez i tak nie bedą musieli za to zapłacić. Moim zdaniem takie osoby powinny dac miejsce tym, którym zalezy na szkoleniu.

Tak jest bardzo często.... ludzie myślą, że darmowe szkolenie to nie muszą na nie chodzić, przecież i tak nie płacili więc nic nie tracą...


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Darmowe szkolenia
PostZamieszczono: 23 maja 2011, 10:23 
Offline
Stały bywalec
Awatar użytkownika
 Wyświetl profil

Rejestracja: 20 maja 2011, 14:16
Posty: 27
Lokalizacja: Kraków
MaciejZ pisze:
Didirotka pisze:
Otóż to. Znam wiele osób, które traktują te darmowe szkolenia tak bardzo na luzie, nawet na niektóe spotkanie nie przychodzą... bo po co. Przeciez i tak nie bedą musieli za to zapłacić. Moim zdaniem takie osoby powinny dac miejsce tym, którym zalezy na szkoleniu.

Tak jest bardzo często.... ludzie myślą, że darmowe szkolenie to nie muszą na nie chodzić, przecież i tak nie płacili więc nic nie tracą...


I właśnie wydaje mi się, że często uczestnicy są najsłabszym ogniwem, a nie firma, która prowadzi szkolenia. Jeśli płaci się za szkolenie i to czasem są wysokie kwoty, człowiek bardziej się przykłada, zależy mu, żeby te pieniądze były w miarę dobrze wykorzystane. I to nawet jeśli płaci pracodawca - znam firmę, w której pracownik oddelegowany na szkolenie ma później przygotować prezentację dotyczącą wiedzy zdobytej na kursie.

Podejście do tematu zarówno pracowników jak i firm szkoleniowych jest od siebie zależne - jak uczestnikom nie zależy, firma się nie stara i na odwrót.

_________________
Bezpieczeństwo informatyczne dla każdego
http://www.securityawareness.pl/


Na górę Dodaj na Facebook
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 95 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 6, 7, 8, 9, 10  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
 cron
Polecane linki: Kręgle Warszawa
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB3 Group  
Design By Poker Bandits