Forum-Szkolenia

Wszystko o szkoleniach, wypowiedzi trenerów, opinie
Forum-Szkolenia Szkolenia biznesowe Szkolenia biznesowe dzień otwarty AVENHANSEN
Dzisiaj jest 19 mar 2024, 10:04

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]



Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 76 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 4, 5, 6, 7, 8
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Dlaczego chodzisz na szkolenia?
PostZamieszczono: 26 maja 2016, 09:09 
Offline
Aktywny
 Wyświetl profil

Rejestracja: 30 wrz 2014, 14:42
Posty: 42
no na pewno po to żeby poszerzyć swoja wiedzę ;) po to się robi szkolenia. Ostatnio też zacząłem odwiedzać targi branżowe, bo tam też są ciekawe seminaria i wykłady, podczas których mmożna się dużo dowiedzieć. w przyszłym tygodniu na przykład jadę do krakowa na Jubinale, czyli targi biżuterii i zegarków


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Dlaczego chodzisz na szkolenia?
PostZamieszczono: 30 maja 2016, 20:13 
Offline
Starszy Ekspert
Awatar użytkownika
 Wyświetl profil

Rejestracja: 31 sty 2016, 22:04
Posty: 239
Często uczęszczam na różnego rodzaju szkolenia.Jednakże zawsze staram się inwestować w te, które przydadzą mi się w przyszłości i zaowocują mym rozwojem. Były czasy, gdy to szef wysyłał mnie na szkolenia, ale miałem to szczęście, że zawsze był otwarty na moje sugestie, więc jeździłem na te szkolenia, które faktycznie były mi potrzebne.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Dlaczego chodzisz na szkolenia?
PostZamieszczono: 10 cze 2016, 13:46 
Offline
Zainteresowany
 Wyświetl profil

Rejestracja: 21 wrz 2015, 13:21
Posty: 34
również staram się być często na targach branżowych bo to jest bardzo dobra opcja na nawiązanie ciekawych kontaktów w branży która cię interesuję. Brzmi banalnie ale to jest naprawdę bardzo istotne. Teraz z niecierpliwością czekam na międzynarodowe targi opakowań, które mają odbyć się w Warszawie. Ponoć już to 8 edycja i z tego co słyszałem ( co może was zainteresować) rejestracja online dostępna na stronie pozwala na bezpłatny wstęp i udział w seminariach workShops.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Dlaczego chodzisz na szkolenia?
PostZamieszczono: 01 lip 2016, 07:44 
Offline
Starszy Ekspert
Awatar użytkownika
 Wyświetl profil

Rejestracja: 31 sty 2016, 22:04
Posty: 239
Ja natomiast czekam na targi rolnicze (właśnie rozpoczyna się na nie sezon), gdyż rolnictwo to jedna z moich branż :)


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Dlaczego chodzisz na szkolenia?
PostZamieszczono: 04 sie 2016, 08:52 
Offline
Starszy Ekspert
Awatar użytkownika
 Wyświetl profil

Rejestracja: 04 sie 2016, 08:38
Posty: 111
Dlaczego chodzę na szkolenia? Dla mnie rozwój jest niezmiernie ważny. Jak to brutalnie kiedyś ktoś powiedział - z prądem płyną tylko śmieci ;) A pod prąd... osoby, którym zależy, aby coś osiągnąć. Po prostu warto się starać. Liczę na to, że kiedyś uda mi się zrobić coś wielkiego dzięki mojemu wysiłkowi.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Dlaczego chodzisz na szkolenia?
PostZamieszczono: 30 wrz 2016, 13:35 
Offline
Aktywny
 Wyświetl profil

Rejestracja: 13 cze 2014, 13:06
Posty: 49
Żeby zwiększać swoje umiejętności i dostac prace. Bez tego ani rusz. Często też trzeba się przekwalifikować, żeby znaleźć. przykład męża mojego, zrobił kurs na wózki widłowe i po dwóch tygodniach od pozyskania papierów przyjęli go do pracy. A tak szukał 5 miesięcy...


Na górę Dodaj na Facebook
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 76 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 4, 5, 6, 7, 8

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  

Polecane linki: Kręgle Warszawa
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB3 Group  
Design By Poker Bandits