Forum-Szkolenia

Wszystko o szkoleniach, wypowiedzi trenerów, opinie
Forum-Szkolenia Szkolenia biznesowe Szkolenia biznesowe
Dzisiaj jest pn wrz 24, 2018 8:22 am

Strefa czasowa UTC

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 22 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Dlaczego szkolenia, a nie długotrwała nauka?
PostZamieszczono: pn paź 09, 2017 1:01 pm 
Początkujący

Szkolenia są też ważne i mogą dużo wnieść dobrego. Ja teraz wybieram się nawet na Europejskie Forum Gospodarcze – Łódzkie 2017. Będę miała okazję się doszkolić z dziedziny biznesu. Może ktoś dołączy?

Na górę Dodaj na Facebook

Tytuł: Re: Dlaczego szkolenia, a nie długotrwała nauka?
PostZamieszczono: pt cze 15, 2018 9:09 am 
Nowicjusz

Zawsze uważałem, a zwłaszcza jak wybrałem się na studia, że szkolenia lepiej przygotowują do praktyki, bo mają ograniczony czas. Są nastawione na mało teorii albo tylko na samych konkretach. Natomiast na studiach wyrabia się normy godzinowe, każdy program musi zrealizować określoną liczbę godzin w ciągu semestru/roku, dlatego są wypchane niepotrzebnymi dla danego kierunku przedmiotami, a studenci mają mózgi zapełniane wiedzą bezużyteczną. Nie twierdzę, że tak jest absolutnie wszędzie, niemniej wiele osób po studiach twierdzi, że jak ktoś chce być wykwalifikowanym specjalistą w danej dziedzinie, lepiej wybrać szkolenia niż iść na studia.

Na górę Dodaj na Facebook

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 22 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3

Strefa czasowa UTC