Forum-Szkolenia

Wszystko o szkoleniach, wypowiedzi trenerów, opinie
Forum-Szkolenia Szkolenia biznesowe Szkolenia biznesowe dzień otwarty AVENHANSEN
Dzisiaj jest 25 kwie 2024, 10:48

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]



Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 29 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: I znów o trenerach
PostZamieszczono: 10 sty 2010, 21:54 
Offline
Zainteresowany
 Wyświetl profil

Rejestracja: 14 gru 2009, 00:12
Posty: 37
Danuta_ pisze:
Dobrze byłoby poznać bliżej tego trenera;) ale to raczej nie jest możliwe. Dlatego na pierwszym miejscu liczy się doświadczenie zawodowe, ilość zrealizowanych szkoleń i ich jakość. Dla mnie ważna jest także miła aparycja, usposobienie, a także głos trenera. Tak, tak głos trenera też ma wpływ - musi być przejrzysty i czysty.



Oooo tak :) Z tym głosem to święta prawda. Nie ma osoby, która mi nie powie, że nie zasypiała na wykładach lub prezentacjach, gdy wykładał ktoś o meeeega usypiającym głosie... Chyba ja sam mam usypiający głos, dlatego moim rozwiązaniem jest prowadzenie (akurat nie szkoleń) prezentacji w sposób zwracający na siebie uwagę, czyli opowiadanie w sposób albo interesujący albo zabawny, tak aby na czyjejś twarzy mógł pojawić się uśmiech :)

A doświadczenie to swoją drogą, ale to już każdy wcześniej napisał to co ja o tym myśle


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: I znów o trenerach
PostZamieszczono: 14 sty 2010, 17:28 
Offline
Bardzo aktywny
 Wyświetl profil

Rejestracja: 04 sty 2010, 15:00
Posty: 52
O tak, trener musi prowadzić tak zajęcia aby nie były nudne. Czyli albo od czasu do czasu żartować, albo opowiadać jakas historyję.
Zgadza się głos również musi mieć mocy i przyjemny w słuchaniu.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: I znów o trenerach
PostZamieszczono: 18 sty 2010, 11:00 
Offline
Aktywny
 Wyświetl profil

Rejestracja: 13 mar 2009, 13:39
Posty: 46
czytając kolejne posty, wyłania się portret idealnego trenera. Nikt nie napisał o odpowiedniej prezencji - zadbany, schludny trener nie spóźniający się i z uśmiechem witającym kolejnych uczestników.
Pierwszy kontakt jest bardzo ważny a miła aparycja pozwala szybciej zaklimatyzować się i poczuć się bezpieczniej
w przypadku szkolenia otwartego - grupy nieznanych osób.

Irytuje mnie wbiegający na 5 min przed szkoleniem trener w pośpiechu podłączający sprzęt - rodzi się niepotrzebne zamieszanie i niepokój. Punktualność to cenna cecha, którą można udoskonalić, czego sama jestem przykładem. Pewnie stąd na ten aspekt zwracam uwagę.

_________________
------------------------------------
www.szkolenia.AVENHANSEN.pl


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: I znów o trenerach
PostZamieszczono: 18 sty 2010, 15:50 
Offline
Nowicjusz
Awatar użytkownika
 Wyświetl profil

Rejestracja: 18 sty 2010, 15:27
Posty: 9
melyssa pisze:
Dla mnie szalenie istotną kwestią jest to, czy dany trener potrafi swoim zachowaniem, sposobem przekazywania wiedzy, sobą w ogóle zainspirować do wdrożenia zmian w życiu swojego ucznia.
Trener powinien być przede wszystkim inspiratorem i motywatorem. Jeśli jego nauka będzie ograniczała się tylko i wyłącznie do prezentacji technik działania, a nie wyzwalania w nas wewnętrznego energetyzmu to co to za trener.

zgadzam się z tym, osoba prezentująca nam jakiś temat powinna przede wszystkim umieć nas zachęcić - czyli tu potrzebna jest charyzma oraz powinna wiedzieć z praktyki o czym mówi więc powinna pochwalić się pewnym doświadczeniem zawodowym.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: I znów o trenerach
PostZamieszczono: 18 sty 2010, 23:24 
Offline
Aktywny
 Wyświetl profil

Rejestracja: 06 sty 2010, 15:36
Posty: 41
Elami - o tak zgadza się, bywa i taki trener, który w ciągu 2 minut hce sie przygotować do szkolenia. Biega przerażony, podłańcza wszystko w pośpiechu itd. A najgorsze jest to, że potem jeszcze mówi, tak jakby nie był przygotowany do mowy...


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: I znów o trenerach
PostZamieszczono: 22 sty 2010, 17:41 
Offline
Bywalec
 Wyświetl profil

Rejestracja: 22 sty 2010, 17:28
Posty: 18
A czy jest wam obojętne czy jest to kobieta cyz mężczyzna? Znam osoby dla których to ma znaczenie.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: I znów o trenerach
PostZamieszczono: 08 mar 2010, 00:16 
Offline
Bardzo aktywny
Awatar użytkownika
 Wyświetl profil

Rejestracja: 09 mar 2009, 23:55
Posty: 59
Jak dla mnie zupełnie obojętne ;-) Ważne aby Trener miał charyzmę i sporą wiedzę którą umie przekazać.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: I znów o trenerach
PostZamieszczono: 09 mar 2010, 14:07 
Offline
Zainteresowany
 Wyświetl profil

Rejestracja: 09 mar 2010, 14:05
Posty: 37
Dla mnie też płeć nie ma znaczenia, najważniejsze jest aby dobrze przekazywał inormację. Lubię jak zajęcia prowadzone są w sposób luźny:) czasami jakiś żart, czy opowiedzaina śmieszna sytuacja sprawia, że takie szkolenie zapamięta się długo.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: I znów o trenerach
PostZamieszczono: 11 mar 2010, 15:44 
Offline
Bardzo aktywny
 Wyświetl profil

Rejestracja: 09 mar 2010, 14:00
Posty: 59
Hmmm płeć? Jak dla mnie nie ma znaczenie, choć jeśli wykłady miałąby prowadzić przystojna blondynka to pewnie wybrabym taką możliwość... :-)


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: I znów o trenerach
PostZamieszczono: 11 mar 2010, 18:51 
Offline
Trener
Trener
 Wyświetl profil

Rejestracja: 20 sie 2009, 08:41
Posty: 100
Darkoss pisze:
Hmmm płeć? Jak dla mnie nie ma znaczenie, choć jeśli wykłady miałąby prowadzić przystojna blondynka to pewnie wybrabym taką możliwość... :-)


Wreszcie się ktoś nieśmiało przyznał, że nie jest mu to tak do końca obojętne ;-)

_________________
Coaching indywidualny - Przetestuj Swojego Coacha OnLine - Zapytaj o szczegóły przez czat


Na górę Dodaj na Facebook
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 29 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
 cron
Polecane linki: Kręgle Warszawa
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB3 Group  
Design By Poker Bandits