Forum-Szkolenia

Wszystko o szkoleniach, wypowiedzi trenerów, opinie
Forum-Szkolenia Szkolenia biznesowe Szkolenia biznesowe dzień otwarty AVENHANSEN
Dzisiaj jest 29 mar 2024, 01:21

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]



Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 91 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 10  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Jaka cena za szkolenie?
PostZamieszczono: 09 lip 2009, 08:25 
Offline
Zainteresowany
Awatar użytkownika
 Wyświetl profil

Rejestracja: 28 kwie 2009, 09:33
Posty: 38
Cena nie wydaje się wygórowana. Sprawdź, tylko, czy trenerzy posiadają odpowiednie kwalifikacje i wiedzę w nauczaniu danego tematu.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Ile pieniędzy warto zainwestować w szkolenia.
PostZamieszczono: 15 lip 2009, 14:30 
Offline
Nowicjusz
 Wyświetl profil

Rejestracja: 07 lip 2009, 22:15
Posty: 5
Przede wszystkim - mądrze wybrać szkolenie. Pewność, że jest dla nas wartościowe i pomoże w rozwoju zawodowym czy osobistym (najlepiej w obydwóch zakresach;), zainwestować można wiele. Będzie bowiem procentowało w całości naszego życia. Ponadto, aby wynieść jak najwięcej ze szkolenia, w które już się zainwestowało, warto przyjąć postawę otwartą i pozytywne podejście. Jeśli ktoś nastawia się sceptycznie do szkolenia, nie widzi w nim celu i najchętniej pozostałby w tym czasie w domu, równie dobrze może nie inwestować, bo po prostu marnuje pieniądze i czas nie tylko swój, ale też szkoleniowców.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Ile pieniędzy warto zainwestować w szkolenia.
PostZamieszczono: 15 lip 2009, 16:59 
Offline
Młodszy ekspert
 Wyświetl profil

Rejestracja: 08 lip 2009, 18:47
Posty: 70
Hmm dziwne troche pytanie, bo przeznaczasz tyle ile chcesz i na ile cie stac. Wydaje mi sie ze przede wszystkim nalezy porownywac ceny w kilku firmach szkoleniowych a nie od razu isc na pierwsze lepsze i zaplacic tyle i tyle kasy.
Moim zdaniem konkurencja teraz jest ogromna dlatego warto porownywac oferty szkolen a pozniej wybrac najbardziej atrakcyjne pod wszystkimi wzgledami.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Ile pieniędzy warto zainwestować w szkolenia.
PostZamieszczono: 16 lip 2009, 16:34 
Offline
Doświadczony Forumowicz
 Wyświetl profil

Rejestracja: 05 cze 2009, 00:47
Posty: 65
Myślę że najpierw należy wybierać szkolenia, które w pierwszej kolejności mogą przynieść Ci korzyści, oczywiście w oparciu o Twój budżet.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Ile pieniędzy warto zainwestować w szkolenia.
PostZamieszczono: 08 wrz 2009, 13:49 
Offline
Bywalec
 Wyświetl profil

Rejestracja: 08 wrz 2009, 13:17
Posty: 19
Na dobre szkolenie, naprawdę nie warto szczędzić kasy. To najlepsza z inwestycji, bo to inwestycja w siebie.
Dlatego samo podejście przesądza już o sukcesie i powodzeniu na tym polu. Jeśli firma wysyła nas na szkolenie, a my idziemy z nastawieniem że to dobry czas na wyrwanie się z pracy i na np. poznanie ludzi z innych departamentów, to szkoda marnotrawić i czas i pieniądze. Ale jak idziemy z nastawieniem że dzięki temu mogę podnieść nie tylko swoje umiejętności zawodowe, ale i jakoś się rozwinąć, to nie ma się co zastanawiać nad kwota jaką za takie szkolenie trzeba wyłożyć.
My ostatnio byliśmy na szkoleniu ******** *****, opartym na badaniach autora chyba najlepszej książki jaką czytałam "7 nawyków skutecznego działania" i uważam, że to był strzał w dziesiątkę. Ciekawa tematyka, liczne przykłady poparte filmikami o konkretnych firmach oraz wpajanie że długoterminowe planowanie to klucz do efektywnego działania, to tylko nieliczne korzyści jakie wyniosłam z tych spotkań.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Ile pieniędzy warto zainwestować w szkolenia.
PostZamieszczono: 09 wrz 2009, 11:23 
Offline
Stały bywalec
Awatar użytkownika
 Wyświetl profil

Rejestracja: 30 maja 2009, 12:42
Posty: 26
Już drugi raz na tym forum spotykam się z pozytywnymi opiniami odnośnie szkolenia ******** *****. Nie jestem jednak przekonany do jego skuteczności. Uważam, że jest przereklamowane, a te 7 nawyków nie są czymś nowym...


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Ile pieniędzy warto zainwestować w szkolenia.
PostZamieszczono: 12 wrz 2009, 21:01 
Offline
Bywalec
 Wyświetl profil

Rejestracja: 08 wrz 2009, 13:17
Posty: 19
Smart, skoro już druga pozytywna ocena ******** *****, to chyba znaczy że coś w tym jest ;) . Jak nas wysyłali, na to szkolenie, sama zastanawiałam się jak będą wyglądały spotkania. Czy będzie to kolejne szkolenie typu, duża ilość teorii, utartych schematów i wyuczonych zwrotów. A tu już od pierwszych chwil pozytywnie się rozczarowałam. Przede wszystkim świetni trenerzy, którzy naprawdę z pasją i zaangażowaniem przekazywali nam swą wiedzę. Mówili z takim przekonaniem, że aż chciało się ich słuchać i ja jestem niemalże pewna że przykłady przez nich podawane, są ich własnymi doświadczeniami, a nie wyuczonymi teoriami (nie wiem może jestem naiwna :) , ale im wierzę). Oczywiście realizują oni jakiś z góry narzucony plan, ale przy tym są bardzo otwarci na propozycję. Podawano nam nie tylko suche fakty, ale i liczne przykłady potwierdzające teorię. Po drugie, ciekawa i zajmująca tematyka. I wreszcie po trzecie, systematyzacja przekazanej wiedzy, świetnie opracowane materiały i wiele, wiele konstruktywnych dyskusji.
Dzięki temu szkoleniu nauczyłam się jasno określać cele, odróżniać rzeczy ważne od pilnych i czuję że wiedzą jaką wyniosłam, jest nie tylko zauważalna przeze mnie, ale i w wynikach mojej pracy.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Ile pieniędzy warto zainwestować w szkolenia.
PostZamieszczono: 12 wrz 2009, 21:32 
Offline
Nowicjusz
 Wyświetl profil

Rejestracja: 04 lip 2009, 21:52
Posty: 8
Temat, zamienia się powoli w OT, a tego nie chcemy. O kasę na szkolenia, to jest różnie. Jeżeli masz dużo do zainwestowania to przeznacz trochę gotówki, jeżeli oczywiście masz także aspirację na przetworzenie tego w praktyce. :)


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Ile pieniędzy warto zainwestować w szkolenia.
PostZamieszczono: 17 wrz 2009, 17:45 
Offline
Trener
Trener
 Wyświetl profil

Rejestracja: 20 sie 2009, 08:41
Posty: 100
elior80 pisze:
Dzięki temu szkoleniu nauczyłam się jasno określać cele, odróżniać rzeczy ważne od pilnych i czuję że wiedzą jaką wyniosłam, jest nie tylko zauważalna przeze mnie, ale i w wynikach mojej pracy.


Ale faktycznie stosujesz to na codzień? Bo mało znam takich osób.

pieckiLine pisze:
Temat, zamienia się powoli w OT, a tego nie chcemy. O kasę na szkolenia, to jest różnie. Jeżeli masz dużo do zainwestowania to przeznacz trochę gotówki, jeżeli oczywiście masz także aspirację na przetworzenie tego w praktyce. :)


Jeśli chodzi o kasę, to dam Wam przykład: w grudniu 2008 wydałem 1000 złotych na szkolenie on-line i uważam, że było warto. Mam z tego konkretne zyski.

Wczoraj wydałem 17 złotych (bo była promocja) i czuję, że się nie zmobilizuję do tego, żeby się zapoznać z zawartością.

Który wydatek jest bardziej sensowny?

Już tak jest z ludźmi, że jak muszą za coś zapłacić (a najlepiej dużo) to wtedy się mobilizują i wykorzystują szkolenie. Ale jak mają coś tanio (albo nie daj Boże za darmo), to wtedy mało kto z tego naprawdę korzysta. Chociażby było nie wiem jak wartościowe.

_________________
Coaching indywidualny - Przetestuj Swojego Coacha OnLine - Zapytaj o szczegóły przez czat


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Jaka cena za szkolenie?
PostZamieszczono: 19 wrz 2009, 22:36 
Offline
Nowicjusz
 Wyświetl profil

Rejestracja: 19 wrz 2009, 22:26
Posty: 7
Dla mnie to trochę dużo pieniędzy, jak za jeden dzień nauki. Za 6 godzin 330 złotych, przepraszam szkolenia są aż tak drogie??


Na górę Dodaj na Facebook
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 91 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 10  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  

Polecane linki: Kręgle Warszawa
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB3 Group  
Design By Poker Bandits