Forum-Szkolenia

Wszystko o szkoleniach, wypowiedzi trenerów, opinie
Forum-Szkolenia Szkolenia biznesowe Szkolenia biznesowe dzień otwarty AVENHANSEN
Dzisiaj jest 25 kwie 2024, 01:18

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]



Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 91 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 10  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Ile pieniędzy warto zainwestować w szkolenia.
PostZamieszczono: 08 mar 2010, 15:03 
Offline
Trener
Trener
 Wyświetl profil

Rejestracja: 20 sie 2009, 08:41
Posty: 100
Michał pisze:
Czasem warto potraktować szkolenie jako inwestycje i zadać pytanie - po jakim czasie to 1500 zł się wróci ?
Być może wzrost Twoich kompetencji czy też umiejętności pomoże awansować w pracy co przyniesie relatywnie szybki zwrot inwestycji. Wszystko nalezy od punktu patrzenia. Jak dla mnie to szkolenia należy rozpatrywać kategoriach inwestycja a nie koszt.


Jeżeli dla kogoś, kto zarabia miesięcznie kwotę X maksymalną uzbieraną kwotą na szkolenie jest 1500 PLN, to potrzebne tu jest jednak pewne dodatkowe wyjaśnienie w kontekście wypowiedzi Michała.

Oczywiście, że szkolenie trzeba traktować jako inwestycję. I nie ograniczać się kwotą 1500PLN.
Jeżeli jesteś w stanie iść na szkolenie tańsze
(albo zobaczyć próbkę szkolenia droższego)
za mniejszą kwotę i zobaczysz, że przynosi Ci to wymierną korzyść
(bo np. lepiej pracujesz i masz większe premie,
albo masz więcej klientów - w przypadku własnej działalności)
to jesteś również w stanie ocenić, czy warto np. wziąć kredyt na szkolenie droższe.
Wiesz, że kredyt Ci się zwróci.

Ale jest jeden warunek: musisz wdrożyć w życiu to, czego nauczyłeś się na szkoleniu. A z tym jest zazwyczaj największy problem.

_________________
Coaching indywidualny - Przetestuj Swojego Coacha OnLine - Zapytaj o szczegóły przez czat


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Ile pieniędzy warto zainwestować w szkolenia.
PostZamieszczono: 27 maja 2010, 15:30 
Offline
Stały bywalec
 Wyświetl profil

Rejestracja: 22 maja 2010, 14:10
Posty: 25
myśle, że 1500zł to max jaki mogę dać za szkolenie kilkudniowe. Nie zarabim tyle, aby móc co miesiać brać udział w różnych szkoleniach, ale co jakiś czas warto to zrobić. Tego jestem pewna!


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Ile pieniędzy warto zainwestować w szkolenia.
PostZamieszczono: 21 cze 2010, 21:55 
Offline
Aktywny
 Wyświetl profil

Rejestracja: 07 cze 2010, 16:12
Posty: 47
Dałbym nawet i 2000zł, ale musi to być szkolenie na wysokim poziomie, ciekawie zorganizowane i wielogodzinne.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Jaka cena za szkolenie?
PostZamieszczono: 25 cze 2010, 14:03 
Offline
Zainteresowany
 Wyświetl profil

Rejestracja: 24 cze 2010, 21:56
Posty: 35
Ja też mogę tyle zapłacić. Więcej to raczej już nie. 6 godzin szyko zleci.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Ile pieniędzy warto zainwestować w szkolenia.
PostZamieszczono: 29 cze 2010, 13:22 
Offline
Zainteresowany
 Wyświetl profil

Rejestracja: 24 cze 2010, 21:58
Posty: 32
A moim zdaniem wszystko zalezy jakie to szkolenie. Są szkolenia, za które zapłaciłabym dużo więcej, ponieważ wiedziałąbym, że pomoga mi osiągnać coś w życiu, dostać awans itp.
Myślę, że rozsądna cena za szkolenei to do 1000zł, dałąbym więcej jeśli szkolenie byłoby na prawdę tego warte.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Jaka cena za szkolenie?
PostZamieszczono: 02 lip 2010, 12:07 
Offline
Stały bywalec
 Wyświetl profil

Rejestracja: 02 lip 2010, 12:02
Posty: 22
To bardzo niewiele. 330zł to odpowiednia cena.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Jaka cena za szkolenie?
PostZamieszczono: 05 lip 2010, 14:11 
Offline
Stały bywalec
Awatar użytkownika
 Wyświetl profil

Rejestracja: 08 kwie 2010, 08:46
Posty: 22
Oczywiście, że to wcale dużo nie jest. Ja jednak bym się zastanowiła czy te 6 godzin faktycznie mi dużo dadzą. Wiadomo, że zależy od tego czy ma się to po prostu przejść w celu uzyskania dokumentu czy potem ktoś chce zostać specjalistą w zakresie tematu szkolenia. Tam ma być sama teoria czy przykłady czysto praktyczne także?


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Ile pieniędzy warto zainwestować w szkolenia.
PostZamieszczono: 15 lip 2010, 19:51 
Offline
Początkujący
 Wyświetl profil

Rejestracja: 28 lis 2009, 19:54
Posty: 14
A według mnie bardzo ciężko jest wyznaczyć taką kwotę, którą można uznać za wartą wydania na szkolenie, bądź taką, której się nie wyda nawet jeśli chodzi o super szkolenie. Wszystko zależy od tego na ile dane szkolenie może nam pomóc i jak jest ono oceniane przez ludzi, którzy już z niego korzystali.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Jaka cena za szkolenie?
PostZamieszczono: 18 lip 2010, 12:13 
Offline
Aktywny
 Wyświetl profil

Rejestracja: 02 lip 2010, 11:39
Posty: 47
No właśnie te 6 godzin to może być za mało. 330zł za 6 godzin ? Hmm troszkę za dużo. Bierzcie pod uwagę, że na pewno będzie przerwa, więc odpadanie kilka minut. Na początku jest zawsze małe zamieszanie wiec następne kilka minut odpada. Myśle, że minimum to 8 godzin.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Ile pieniędzy warto zainwestować w szkolenia.
PostZamieszczono: 18 lip 2010, 12:16 
Offline
Aktywny
 Wyświetl profil

Rejestracja: 02 lip 2010, 11:39
Posty: 47
Trudno określić jakąś konkretną sumę. Dla każdej osoby jakieś szkolenie może być bardziej lub mniej potrzebe. Dlatego każdy sam powninien podać kwotę.
Jeśli miałbym gwarancę, że szkolenie pomogłoby mi w interesie, w karierze itd to mógłbym zapłacić duża kwotę. Jednak musiałbym mieć gwarancje, że się przyda.


Na górę Dodaj na Facebook
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 91 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 10  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
 cron
Polecane linki: Kręgle Warszawa
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB3 Group  
Design By Poker Bandits