Forum-Szkolenia

Wszystko o szkoleniach, wypowiedzi trenerów, opinie
Forum-Szkolenia Szkolenia biznesowe Szkolenia biznesowe dzień otwarty AVENHANSEN
Dzisiaj jest 19 kwie 2024, 02:58

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]



Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 91 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Jaka cena za szkolenie?
PostZamieszczono: 31 sie 2011, 08:30 
Offline
Nowicjusz
 Wyświetl profil

Rejestracja: 30 sie 2011, 09:40
Posty: 7
MaciejZ pisze:
350zł to jest max:)
a teraz zadam być może troszkę głupie pytanie, komu potrzebne jest szkolenie z prawa pracy?? Jakie zawody je potrzebują?


komu potrzebne takie szkolenie?? Wszystkim tym co pracują, dzięki takiemu szkoleniu będa potrafili walczyć o swoje prawa.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Ile pieniędzy warto zainwestować w szkolenia.
PostZamieszczono: 31 sie 2011, 09:52 
Offline
Przechodzień
 Wyświetl profil

Rejestracja: 31 sie 2011, 09:43
Posty: 1
Znalazłam szkolenie Praktyk NLP (nowe-nlp.com) W promocji kosztuje 1570 zł jeśli zapiszą się dwie osoby. Na ten moment jestem zainteresowana:) A co Wy o tym myślicie? Warto?


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Jaka cena za szkolenie?
PostZamieszczono: 07 wrz 2011, 16:33 
Offline
Bardzo aktywny
 Wyświetl profil

Rejestracja: 28 sie 2011, 20:28
Posty: 52
1570 na dwie? czy za jedną osobe?? Ta pierwsza propozycja bardzoiej mi sie podoba:D


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Jaka cena za szkolenie?
PostZamieszczono: 14 wrz 2011, 13:09 
DawiD.R pisze:
MaciejZ pisze:
350zł to jest max:)
a teraz zadam być może troszkę głupie pytanie, komu potrzebne jest szkolenie z prawa pracy?? Jakie zawody je potrzebują?


komu potrzebne takie szkolenie?? Wszystkim tym co pracują, dzięki takiemu szkoleniu będa potrafili walczyć o swoje prawa.

Dokładnie. Tak naprawdę to jak przychodzi co do czego, to pracownicy naprawdę mało wiedzą co im się należy i co mogą zrobić itp.


A co do maksymalnej ceny za szkolenie - myślę, że do 2000 zł bym mogła dać. W przyszłości, jakbym miała stałą pracę i dobre zarobki - nawet i więcej.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Jaka cena za szkolenie?
PostZamieszczono: 16 wrz 2011, 13:32 
Offline
Bardzo aktywny
 Wyświetl profil

Rejestracja: 28 sie 2011, 20:28
Posty: 52
na pewno na takie szkolenie powinnismy się zami zdecydować, a nie wysyłać nas szef. Raczej szefostwo nie chcialoby abyśmy wiedzieli wiece od nich


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Jaka cena za szkolenie?
PostZamieszczono: 19 wrz 2011, 09:35 
jaka cena za szkolenie? Wszystko zależy od bardzo wielu czynników, od stopnia profesjonalizacji szkolenia, od ilości dni szkoleniowych, od popularności i fachowości szkolenia. Są kursy warte i 13 00 tysięcy złotych (Akademie Trenera)_ - ale dają one certyfikaty konieczne do rozpoczęcia kariery w tym zawodzie, więc ta horrendalna cena nie wydaje się być aż tak tragiczna.
Moje zarobki nie sa imponujące więc pewnie dałabym za szkolenie góra parę stów, ale gdybym miała więcej kasy to kto wie... gdyby tylko ono było tyle warte...


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Jaka cena za szkolenie?
PostZamieszczono: 19 wrz 2011, 21:28 
Offline
Bardzo aktywny
 Wyświetl profil

Rejestracja: 28 sie 2011, 20:28
Posty: 52
Tak jest, wszystko zalezy od zarobków. Ten kto więcej zarabia może sobie na więcej pozowlić... ze wszystkim nawet ze szkoleniami.
I to jest niesprawiedliwe, bo nawet jak tkos chce cos osiągnać to nie zawsze może, bo go fundusze ograniczają. Dlatego szkolenia powinny być tańsze.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Jaka cena za szkolenie?
PostZamieszczono: 28 wrz 2011, 08:39 
Offline
Stały bywalec
 Wyświetl profil

Rejestracja: 24 wrz 2011, 21:49
Posty: 28
A są w tej chwili jakieś dofinansowania do szkoleń??


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Jaka cena za szkolenie?
PostZamieszczono: 30 wrz 2011, 10:02 
Offline
Bywalec
 Wyświetl profil

Rejestracja: 30 wrz 2011, 09:57
Posty: 15
Moje max za szkolenie to 1000zł, nie dam więcej, bo uważam, że kilkudniowe szkolenie, ba a nawet tygodniowe nie powinno więcej kosztować. Przecież nie spędzamy tam całych dni, a jednie kilka gozin. Nie dostajemu super materiałów a tylko wiedzę teoretyczną...


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Jaka cena za szkolenie?
PostZamieszczono: 31 paź 2011, 12:17 
Offline
Młodszy ekspert
 Wyświetl profil

Rejestracja: 31 paź 2011, 12:02
Posty: 73
Moje max to 2000zł, pewnie płaciłbym to w ratach ale taka kwota moim zdaniem jest opcjonalna za skzolenie które zagwarantuje mi lepszą pozycje w pracy/.


Na górę Dodaj na Facebook
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 91 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
 cron
Polecane linki: Kręgle Warszawa
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB3 Group  
Design By Poker Bandits