Forum-Szkolenia

Wszystko o szkoleniach, wypowiedzi trenerów, opinie
Forum-Szkolenia Szkolenia biznesowe Szkolenia biznesowe dzień otwarty AVENHANSEN
Dzisiaj jest 25 kwie 2024, 16:43

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]



Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 73 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: kurs na prawo jazdy i to wszystko?
PostZamieszczono: 21 maja 2011, 17:05 
Offline
Aktywny
 Wyświetl profil

Rejestracja: 30 kwie 2011, 20:57
Posty: 46
Masamra co za człowiek, taki to serca nie ma. A ten niepełnosprawny na pewno był nieźle wkurzony.....to jest dyskryminacja!


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: kurs na prawo jazdy i to wszystko?
PostZamieszczono: 24 cze 2011, 16:06 
Offline
Stały bywalec
 Wyświetl profil

Rejestracja: 20 cze 2011, 21:13
Posty: 29
Oprócz takich kursów powinni sprawdzać psychikę człowieka. Warto również dowiedzieć się czy osoba lubi pić alkohol... może jakieś testy, sam nie wiem. Tyle jest wypadków spowodowanych przez pijaków.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: kurs na prawo jazdy i to wszystko?
PostZamieszczono: 28 cze 2011, 20:07 
Offline
Bardzo aktywny
 Wyświetl profil

Rejestracja: 27 cze 2011, 16:25
Posty: 52
A moim zdaniem nie warto niczego zmieniać. Zawsze byy tylko kursy dla kierowców, wazna była wiedza teoretyczna oraz to jak się jeździ. Zobaczcie ile ludzi ma auto i jeżdżdą dobrze, po co robić dodatkowe utrudnienie?


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: kurs na prawo jazdy i to wszystko?
PostZamieszczono: 07 lip 2011, 12:13 
burykot pisze:
A może kilka godzin w ekstremalnych warunkach, aby poznać jak samochód zachowuje się na śliskiej nawierzchni, by młodzi kierowcy pozbyli się złudzeń, że uda im się z łatwością zapanować nad kierownicą.


To idealny pomysł! tak na prawdę po ukończonym kursie nie umiemy zachować się w trudnych warunkach. Takie dodatkowe lekcje na pewno utarłyby nosa pewności siebie co niektórych kierowców!


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: kurs na prawo jazdy i to wszystko?
PostZamieszczono: 14 lip 2011, 10:38 
Offline
Nowicjusz
 Wyświetl profil

Rejestracja: 20 cze 2011, 10:00
Posty: 7
dagmaro pisze:
burykot pisze:
A może kilka godzin w ekstremalnych warunkach, aby poznać jak samochód zachowuje się na śliskiej nawierzchni, by młodzi kierowcy pozbyli się złudzeń, że uda im się z łatwością zapanować nad kierownicą.


To idealny pomysł! tak na prawdę po ukończonym kursie nie umiemy zachować się w trudnych warunkach. Takie dodatkowe lekcje na pewno utarłyby nosa pewności siebie co niektórych kierowców!


Dobry pomysł z tą "ekstremalną jazdą". Istnieją zdaje się akademie bezpiecznej jazdy, które coś takiego oferują.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: kurs na prawo jazdy i to wszystko?
PostZamieszczono: 18 lip 2011, 16:59 
Te kursy jak w akademiach bezpiecznej jazdy powinny być w ramach kursów podstawowych, choć pewnie by to bardzo podniosło koszta kursów...

Jak uzyskałam prawko, to tata - kierowca z 35-letnim doświadczeniem - pogratulował i powiedział, że zajmie mi 10 lat, by się naprawdę nauczyć jeździć. ;) Coś w tym jest. Oczywiście widzę znaczącą różnicę między tym, co było 3,5 roku temu a teraz, ale też czuję, że ciągle się uczę. Zdarzają się błędy, które staram się eliminować, ale nikt nie jest doskonały.

daga pisze:
hmm a może dobrze jest obkleić auto jakimiś ogromnymi naklejkami;) że to świeży kierowca. Wiem, że takie małe...ale są mało widoczne. A może powinny być przepisy mówiące jaką odległość powinni zachować starzy kierowcy od tych nowych?

Naprawdę sądzisz, że te naklejki by przyniosły więcej pożytku niż szkody? Są kierowcy trąbią na "elki", tak jakby nie pamiętali, że sami kiedyś się dopiero uczyli jeździć. Niektórzy kierowcy, widząc małą naklejkę u kogoś, są w stanie powodować niebezpieczne dla początkującego sytuacje, by go tylko zestresować. A ile się słyszy czasem o przypadkach na egzaminach, gdy ktoś inny również powoduje taką sytuację, że egzaminowany oblewa.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: kurs na prawo jazdy i to wszystko?
PostZamieszczono: 21 lip 2011, 20:10 
Offline
Bardzo aktywny
 Wyświetl profil

Rejestracja: 27 cze 2011, 16:25
Posty: 52
fakt, są tacy ludzie który podstawiają jeszcze nogę... z czego to się bierze? z zazdrości? aby ktoś nie miał lepiej?
Ja jak widzę, że jedzie "L-ka" to od razu uważam, obojętnie czy jestme w aucie czy na pasach. Wiem dobrze, ze taka osoba jest wystarczajaco zestresowana wiec po co ja jeszcze męczyć.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: kurs na prawo jazdy i to wszystko?
PostZamieszczono: 22 lip 2011, 13:54 
Z tymi L-kami to racja, sam pamiętam jak robiłem prawko, wiele auto probowało wymusić pierszeństwo itd..dodatkowo się stresowałem. Dlatego nawet nie myślałem o naklejeniu zielonego listka, świeży kierowca. Po co?


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: kurs na prawo jazdy i to wszystko?
PostZamieszczono: 23 lip 2011, 13:35 
jak ktoś widzi taki listek to od razy trzyma się jak najdalej od takiego auta więc czesto je wyprzedza itp


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: kurs na prawo jazdy i to wszystko?
PostZamieszczono: 23 lip 2011, 16:22 
ja tam nie zwracam uwagi na te listki, one są za małe. Poza tym, jak już dostrzegę ten listek to zaczynam nawet zerkać jak ten kierowca jadę i wyszukuję specjalnie błędów. No bo jak od niedawna jeździ to musi przecież jechać źle czy cos...


Na górę Dodaj na Facebook
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 73 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  

Polecane linki: Kręgle Warszawa
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB3 Group  
Design By Poker Bandits