Forum-Szkolenia

Wszystko o szkoleniach, wypowiedzi trenerów, opinie
Forum-Szkolenia Szkolenia biznesowe Szkolenia biznesowe dzień otwarty AVENHANSEN
Dzisiaj jest 20 kwie 2024, 17:48

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]



Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 52 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Niepokorny słuchacz!
PostZamieszczono: 11 sie 2010, 15:51 
Offline
Starszy Ekspert
Awatar użytkownika
 Wyświetl profil

Rejestracja: 26 cze 2010, 19:53
Posty: 239
To jest dosyć jasne. Przeszkadzaczom dziekujemy, a czekamy na tylko dobre wyniki ewaluacji, wymagajacy klient tez mile widziany.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Niepokorny słuchacz!
PostZamieszczono: 13 sie 2010, 14:11 
Offline
Zainteresowany
 Wyświetl profil

Rejestracja: 13 sie 2010, 14:05
Posty: 36
Tak, taki niepokorny słuchacz może działać na nerwch. Wiem, by byłam kiedyś na szkoleniu gzie grupa znajomych robiłą sobie jaja z tego szkolenia. Co chcile coś szeptali, śmiali się. Siedziałam obok i nie potrafiłam się skupić, przyznaję się nie zwróciłam im uwagi, ale to z tego powodu że jestem raczej nieśmiałą. Przez całe szkolenie liczyłam, ze może trener to zrobi, ale jemu widocznie te rozmwy aż tak bardzo nie przeszkadzały.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Niepokorny słuchacz!
PostZamieszczono: 24 sie 2010, 20:20 
Offline
Stały bywalec
 Wyświetl profil

Rejestracja: 06 sie 2010, 14:46
Posty: 20
Wiem, że jeśli ktoś przeszkadzałby mi w trakcie szkolenie, obojętnie czy byłbym słuchaczem czy szkoleniowcem, to na pewno zwróciłbym uwagę. Jestem zdania, że osoba dorosła powinna wiedzieć jak się zachowywać, nie jesteśmy już dziećmi, dlatego trzeba zwracać uwagę! Niech się wstydzi!


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Niepokorny słuchacz!
PostZamieszczono: 27 sie 2010, 22:23 
Offline
Aktywny
 Wyświetl profil

Rejestracja: 07 cze 2010, 16:12
Posty: 47
Mareksy pisze:
Wiem, że jeśli ktoś przeszkadzałby mi w trakcie szkolenie, obojętnie czy byłbym słuchaczem czy szkoleniowcem, to na pewno zwróciłbym uwagę. Jestem zdania, że osoba dorosła powinna wiedzieć jak się zachowywać, nie jesteśmy już dziećmi, dlatego trzeba zwracać uwagę! Niech się wstydzi!


tak też tak myśle, osoba dorasła ma swój rozum i powinna wiedzieć jak się zachować. Jeśli nie wie to trzeba ją zawstydzić, niech następwnym razem uważa.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Niepokorny słuchacz!
PostZamieszczono: 30 sie 2010, 15:51 
Offline
Starszy Ekspert
Awatar użytkownika
 Wyświetl profil

Rejestracja: 26 cze 2010, 19:53
Posty: 239
Taka metoda najczęściej sie sprawdza, chyba, ze trafi sie wyjątkowo uparty i arogancki egzemplarz.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Niepokorny słuchacz!
PostZamieszczono: 30 sie 2010, 20:17 
Offline
Zainteresowany
 Wyświetl profil

Rejestracja: 18 cze 2010, 13:58
Posty: 30
To wtedy najlepiej go wyprosić ze szkolenia, trzeba myśleć też o innych. Inni za to płacą więc nie mogą słuchać w takich warunkach, gdzie ktoś inny rozprasza.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Niepokorny słuchacz!
PostZamieszczono: 08 wrz 2010, 01:01 
Offline
Bywalec
 Wyświetl profil

Rejestracja: 06 wrz 2010, 12:58
Posty: 17
Lokalizacja: Kraków
Moim zdaniem wyproszenie "niepokornego słuchacza", ignorowanie takiej osoby lub doprowadzenie do sytuacji "my" -"on" przez Trenera jest oznaką braku kompetencji.
Każdy profesjonalista powinie znać sposoby radzenia sobie z takimi sytuacjami.
Bardzo wiele trafnych pomysłów zostało już przytoczone. Często klucz do sukcesu to zaangażowanie takiego uczestnika, poznanie jego opinii na dany temat ...


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Niepokorny słuchacz!
PostZamieszczono: 08 wrz 2010, 08:45 
Oczywiście Anju zgadzam się z Tobą, wyproszenie jest pewnego rodzaju oznaką słabości szkoleniowca.
Ja osobiście lubię kiedy na szkoleniu jest taka osoba, co ona daje
1. silniejsza motywację dla grupy- gdyż tylko on/ona zadaje pytania ma wątpliwości -inni zaczynają isć jego/jej torem
2. doskonała "szkoła" dla trenera
3. ocena takiego szkolenia- jeśli poradzimy sobie z takim "trudnym" słuchaczem zyskamy naprawdę dobrą opinie o trenerze, tym szkoleniu tym samym i firmie
4 uwaga na koniec czasem zauważam, że w przypadku, kiedy szkolenia przebiega gładko , bez "zakłóceń", to trener też czasami dostosowuje się do poziomu prowadzenia, nie ma wtedy takiego bodźca w postaci jakiegoś słuchacza, który zmusza go do cięższego wysiłku umysłowego


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Niepokorny słuchacz!
PostZamieszczono: 08 wrz 2010, 14:07 
Offline
Bywalec
 Wyświetl profil

Rejestracja: 06 wrz 2010, 12:58
Posty: 17
Lokalizacja: Kraków
Bodźce poddające w wątpliwość proponowane treści, pokazujące inne spojrzenie, własny sposób zrozumienia pozwalają bez wątpienia na lepsze poznanie. Zwłaszcza gdy w grupie jest przyzwolenie na posiadanie własnego zdania i wzajemna akceptacja :)


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Niepokorny słuchacz!
PostZamieszczono: 08 wrz 2010, 22:38 
Offline
Aktywny
 Wyświetl profil

Rejestracja: 02 lip 2010, 11:39
Posty: 47
Zastanwiam się co pomyśli grupa jeśli trenerowi nie uda się uciszyć tego słuchacza. Wtedy pomyślą na odwrót, że nie potrafi dac sobie rady, a taki słuchacz potrafi wejśc mu na głowe.


Na górę Dodaj na Facebook
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 52 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
 cron
Polecane linki: Kręgle Warszawa
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB3 Group  
Design By Poker Bandits