Forum-Szkolenia

Wszystko o szkoleniach, wypowiedzi trenerów, opinie
Forum-Szkolenia Szkolenia biznesowe Szkolenia biznesowe dzień otwarty AVENHANSEN
Dzisiaj jest 25 kwie 2024, 19:06

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]



Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 11 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: Opisz swoja historie :)
PostZamieszczono: 05 mar 2010, 12:46 
Offline
Nowicjusz
 Wyświetl profil

Rejestracja: 05 mar 2010, 11:53
Posty: 6
Witam !
Dopiero od niedawna interesuje się szkoleniami od strony trenera, chciał bym dowiedzieć się jak to wszystko wygląda od strony technicznej :idea: Jak to wyglądało u Was, jak zaczęła się Wsza historia, że szkoleniami. Na jakie strony warto zajrzeć , do jakich instytucji sie udać, jakie kierunki warto kończyć by byc lepszym trenerem. Napiszcie jak najwięcej
Pozdrawiam serdecznie julka :D


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Opisz swoja historie :)
PostZamieszczono: 05 mar 2010, 12:55 
Offline
Nowicjusz
 Wyświetl profil

Rejestracja: 05 mar 2010, 11:53
Posty: 6
wiem,że jest podobny temat " jak zostać trenerem" , ale w temacie opisz swoją historie chodzi mi o to żebyśmy wiedzieli na jakie sytuacje możemy byc narażeni, i jak ta droga czasami jest zawiła aby osiągnąć sukces :D


----------------------------
Dzięki Julka za aktywność . Następnym razem proszę edytuj swój wcześniejszy post zamiast pisać drugi nowy pod rząd.
pozdrawiam
Administrator


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Opisz swoja historie :)
PostZamieszczono: 09 mar 2010, 14:11 
Offline
Zainteresowany
 Wyświetl profil

Rejestracja: 09 mar 2010, 14:05
Posty: 37
Witaj julka!
Mimo, iż nie jestem trenerem, to słyszałem, że warto dobrze się przygotować do tego zawodu. Więc myślę, że należy wybrać dobrą szkołę, która przygotuje nas jak najlepiej. Często słyszy się o osobach, które zapłaciły dużo, za papierek, a tak na prawdę nic nie wiedzą o swoim zawodze. Potem w praktyce wszystko wychodzi.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Opisz swoja historie :)
PostZamieszczono: 10 mar 2010, 15:37 
Offline
Trener
Trener
 Wyświetl profil

Rejestracja: 20 sie 2009, 08:41
Posty: 100
daw_ pisze:
Witaj julka!
Mimo, iż nie jestem trenerem, to słyszałem, że warto dobrze się przygotować do tego zawodu. Więc myślę, że należy wybrać dobrą szkołę, która przygotuje nas jak najlepiej. Często słyszy się o osobach, które zapłaciły dużo, za papierek, a tak na prawdę nic nie wiedzą o swoim zawodze. Potem w praktyce wszystko wychodzi.


Szkoła to tylko pierwszy krok. Najlepsi trenerzy po prostu zajmowali się zawodowo sprawami, których teraz uczą.

_________________
Coaching indywidualny - Przetestuj Swojego Coacha OnLine - Zapytaj o szczegóły przez czat


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Opisz swoja historie :)
PostZamieszczono: 11 mar 2010, 15:36 
Offline
Bardzo aktywny
 Wyświetl profil

Rejestracja: 09 mar 2010, 14:00
Posty: 59
O tak, najlepszy trener to taki, który wie doskonale o czym mówi, zna wszystko z własnych doświadczeń.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Opisz swoja historie :)
PostZamieszczono: 29 kwie 2010, 13:21 
Offline
Stały bywalec
 Wyświetl profil

Rejestracja: 22 kwie 2010, 15:58
Posty: 21
Najlepszy terener to ten, który robi to co lubi:) czyli nic na siłe. Można to wyczuć już na początku szkolenia. Tak więc masz już pierwsyz krok za sobą julka, chcesz być trenerem, nikt cię nie zmusza. Teraz musisz ukończyć odpowiednie szkolenia i mieć troszkę szcześcia:)powodzenia


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Opisz swoja historie :)
PostZamieszczono: 11 maja 2010, 16:01 
Offline
Stały bywalec
 Wyświetl profil

Rejestracja: 07 maja 2010, 15:04
Posty: 21
Konrad pisze:
Najlepszy terener to ten, który robi to co lubi:) czyli nic na siłe. Można to wyczuć już na początku szkolenia. Tak więc masz już pierwsyz krok za sobą julka, chcesz być trenerem, nikt cię nie zmusza. Teraz musisz ukończyć odpowiednie szkolenia i mieć troszkę szcześcia:)powodzenia


Zgadza się, na pierwszym miejscu musi być chęć! Reszta już pójdzie gładko.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Opisz swoja historie :)
PostZamieszczono: 15 cze 2010, 22:57 
Offline
Zainteresowany
 Wyświetl profil

Rejestracja: 13 cze 2010, 13:38
Posty: 32
Zgadza się, trener który wykonuje swój zawód z przymusu (tylko dla pieniędzy) nie powinien być trenerem. Musi to lubieć.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Opisz swoja historie :)
PostZamieszczono: 26 cze 2010, 21:10 
Offline
Starszy Ekspert
Awatar użytkownika
 Wyświetl profil

Rejestracja: 26 cze 2010, 19:53
Posty: 239
Moim zdaniem, najlepsi są praktycy i to ze sporym stażem. Do tego ogromna porcja pasji uczenia, cierpliwości i odpowiedniego podejścia. Bo wiedzę wbrew pozoraom nie jest łatwo przekazywac tak, aby słuchacze byli czały czas zainteresowani i wynieśli ze szkolenia jak najwiecej.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Opisz swoja historie :)
PostZamieszczono: 27 cze 2010, 22:18 
Offline
Zainteresowany
 Wyświetl profil

Rejestracja: 24 cze 2010, 21:56
Posty: 35
A mnie się wydaje, że osoba która robi to co lubi potrafi przekazać inforamcje w bardzo dobry sposób. To się czuje, że osoba sie spełnia w swoim zawodzie, wtedy są bardziej dopracowane zajęcia, ciekawsze.


Na górę Dodaj na Facebook
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 11 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  

Polecane linki: Kręgle Warszawa
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB3 Group  
Design By Poker Bandits