Forum-Szkolenia

Wszystko o szkoleniach, wypowiedzi trenerów, opinie

Przełącz na pełny styl
Szkolenia skierowane do wszystkich chętnych. Tematy ogólne dotyczące szkoleń.
Odpowiedz

Portale społecznościowe a szkolenia i rozwój osobisty

pn sty 02, 2017 12:52 pm

Myślicie, że w rozwoju osobistym można wykorzystać portale społecznościowe? Jeśli tak, to może macie jakąś sprawdzoną technikę?

Re: Portale społecznościowe a szkolenia i rozwój osobisty

pn sty 02, 2017 1:24 pm

Moim zdaniem portale społecznościowe bardzo pomagają w rozwoju osobistym. Podobnie zresztą jak fora branżowe takie, jak to. Sama czasami korzystam z "porad" osób o bogatym doświadczeniu, którzy chętnie dzielą się swą wiedzą i umiejętnościami z innymi :)

Re: Portale społecznościowe a szkolenia i rozwój osobisty

pn sty 02, 2017 2:05 pm

Problem jest tylko jeden. Nigdy nie zweryfikujemy tak naprawdę doświadczenia osób, które udzielają się w takich grupach.

Re: Portale społecznościowe a szkolenia i rozwój osobisty

czw lut 02, 2017 2:25 pm

Portale społecznościowe bardzo teraz pomagają w rozwoju osobistym. Możliwości jest całe mnóstwo. Nie wiem czy można to nazwać techniką, ale ja po prostu jestem zapisana do kilku grup zainteresowanych rozwojem, a także "lubię" wiele stron tego dotyczących i dzięki temu jestem na bieżąco z tym, co się dzieje. Dostaję powiadomienia o konferencjach, spotkaniach, wykładach, webinarach itd. To sporo daje. Ludzie też wrzucają sporo artykułów dotyczących rozwoju osobistego i nie tylko. Każdy może tam znaleźć dla siebie trochę inspiracji, niezależnie od tego, czego oczekuje.
Odpowiedz