Forum-Szkolenia

Wszystko o szkoleniach, wypowiedzi trenerów, opinie
Forum-Szkolenia Szkolenia biznesowe Szkolenia biznesowe dzień otwarty AVENHANSEN
Dzisiaj jest 25 kwie 2024, 17:13

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]



Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 23 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: różne certyfikaty firmy szoleniowej
PostZamieszczono: 25 paź 2011, 09:57 
Offline
Zainteresowany
 Wyświetl profil

Rejestracja: 29 wrz 2011, 09:08
Posty: 35
no tak... w dzisiejszych czasach za pieniądze można mieć wszystko... no oprócz zdrowia. Czy wszystkie certyfikaty tak łatwo zdobyć??


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: różne certyfikaty firmy szoleniowej
PostZamieszczono: 31 paź 2011, 12:09 
Offline
Młodszy ekspert
 Wyświetl profil

Rejestracja: 31 paź 2011, 12:02
Posty: 73
Kiedy jestem w burze u firmy szkoleniowej zawsze zerkam co mają na scianach. Jeśli mają certyfikaty wywiesozne w ramkach to dobrze o nich świadczy. Nie zastanwiam się czy sa prawdziwe czy może łatwo dostępne dla wszystkich firm, wazne z e zadbali nawet o taki szczegól.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: różne certyfikaty firmy szoleniowej
PostZamieszczono: 19 gru 2011, 21:02 
Offline
Stały bywalec
 Wyświetl profil

Rejestracja: 19 gru 2011, 20:40
Posty: 24
O tak, takie firmy lubia pokazywać co mają.. zazwyczaj ściany sa ozdobine cerfytikatami - podoba mi się ten pomysł - jak sie coś ma to trzeba pokazać!


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: różne certyfikaty firmy szoleniowej
PostZamieszczono: 31 sty 2012, 13:42 
Offline
Zainteresowany
 Wyświetl profil

Rejestracja: 31 sty 2012, 13:10
Posty: 36
MNie się bardzo podoba taka ściana z dyplomaki i róznymi certyfikatami. Gdybym miała firmę tak samo bym zrobiła- zawsze takie coś przyciąga klientów.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: różne certyfikaty firmy szoleniowej
PostZamieszczono: 03 lut 2012, 11:32 
Offline
Przechodzień
Awatar użytkownika
 Wyświetl profil

Rejestracja: 03 lut 2012, 11:16
Posty: 2
Lokalizacja: warszawa
Z praktyki pracy w kilku firmach szkoleniowych, jako osoba która widziała róóóżne rzeczy, powiem jedno:

najważniejsze są referencje trenera, który będzie prowadził wasz kurs i nie chodzi mi tu o referencje firmy szkoleniowej (zdobyte na początku jak się jeszcze starali), tylko o kilka AKTUALNYCH dokumentów poświadczających, że ta konkretna osoba, która będzie prowadziła wasz kurs w tym konkretnym terminie prowadziła ten sam kurs dla osób z firmy "A", "B" i "C" i te osoby były na tyle zadowolone, że wystawiły temu trenerowi referencje. Wtedy macie jako kursanci większe prawdopodobieństwo, że będziecie z kursu zadowoleni.

Natomiast kwestia certyfikatu jest wg. mnie sprawą drugorzędną, każda firma zaświadcza ukończenie kursu certyfikatem i w dzisiejszych czasach na rozmowie o pracę w branży IT nie przywiązuje się aż tak wielkiej wagi do certyfikatów tylko do praktycznych umiejętności (co z tego, że ktoś będzie miał 5 certyfikatów ukończenia szkolenia z Excela, jeżeli zawiesi się na pierwszym pytaniu o pole obliczeniowe w tabeli przestawnej ?).

_________________
HintMine - profesjonalne szkolenia IT programowanie VBA, tworzenie makr na zamówienie
http://www.hintmine.pl


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: różne certyfikaty firmy szoleniowej
PostZamieszczono: 07 lut 2012, 14:50 
Offline
Zainteresowany
 Wyświetl profil

Rejestracja: 31 sty 2012, 13:46
Posty: 37
analityk - chyba masz racje. Te certyfikaty moga tylko zdobyć ścianę.. a tak na prawdę liczy się to co trener wie i jakie ma doświadczenie.
tylko z drugiej storny, wchodząć do takiej firmy, nie wiemy jak wyglada trner, nic na jego temat nie wiemy, dlatego zwracamy uwagę na certyfikaty - w jakimś stopniu one też wpływają na naszą decyzje.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: różne certyfikaty firmy szoleniowej
PostZamieszczono: 25 lut 2012, 16:14 
Offline
Zainteresowany
 Wyświetl profil

Rejestracja: 20 lut 2012, 20:20
Posty: 37
A które certyfikaty są najwazniejsze?? Albo inaczje, które certyfikaty powinny być :)?


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: różne certyfikaty firmy szoleniowej
PostZamieszczono: 27 lut 2012, 19:44 
Offline
Początkujący
 Wyświetl profil

Rejestracja: 27 lut 2012, 19:19
Posty: 13
Te które najłatwiej dostać:P Bo te wiszą wszędzie i każdy mysli, że sa wazne:)


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: różne certyfikaty firmy szoleniowej
PostZamieszczono: 28 lut 2012, 14:50 
Offline
Początkujący
 Wyświetl profil

Rejestracja: 28 lut 2012, 14:26
Posty: 11
Gregory pisze:
Kiedy jestem w burze u firmy szkoleniowej zawsze zerkam co mają na scianach. Jeśli mają certyfikaty wywiesozne w ramkach to dobrze o nich świadczy. Nie zastanwiam się czy sa prawdziwe czy może łatwo dostępne dla wszystkich firm, wazne z e zadbali nawet o taki szczegól.



O tak, te ramki sa w każdych biurach:) tylko można poczytać .. choć tak na prawde nie każdy wie co takie certyfikat znaczy.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: różne certyfikaty firmy szoleniowej
PostZamieszczono: 19 kwie 2012, 20:08 
Ja myślę, ze najważniejsze jest czy Firma szkoleniowa zatrudnia fachowców. Uczestniczyłam w szkoleniu organizowanym przez Izy Work i byłam bardzo zadowolona. Dostałam certyfikat uczestniczenia w kursie Profesjonalna niania. Kobieta która mnie zatrudniła, pytała czy mam jakieś przygotowanie do opieki nad jej księżniczką, pokazałam jej certyfikat i mam pracę.Nie pytała mnie o inne certyfikaty.


Na górę Dodaj na Facebook
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 23 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  

Polecane linki: Kręgle Warszawa
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB3 Group  
Design By Poker Bandits