Forum-Szkolenia

Wszystko o szkoleniach, wypowiedzi trenerów, opinie
Forum-Szkolenia Szkolenia biznesowe Szkolenia biznesowe dzień otwarty AVENHANSEN
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 11:28

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]



Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 17 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Skutecznosć szkoleń
PostZamieszczono: 26 mar 2011, 08:52 
Offline
Bywalec
 Wyświetl profil

Rejestracja: 25 mar 2011, 10:17
Posty: 19
Łukasz12 pisze:
Hmmm zastanawiam się czy można reklamować szkolenie jeśli nie było skuteczne?


Bardzo dobre pytanie....jednak uważam, że ciężko zarekamować szkolenie. Akurat tego typu "towar" jest bardzo trudny do udowodnienia. Nie ma terminu ważności, nie ma też jakiś określonych celów - wiele zalezy od nas.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Skutecznosć szkoleń
PostZamieszczono: 31 lip 2018, 10:20 
Offline
Starszy Ekspert
Awatar użytkownika
 Wyświetl profil

Rejestracja: 31 sty 2016, 22:04
Posty: 239
Nigdy nie myślałem o kwestii reklamowania szkolenia. tak naprawdę nie wiem czy nawet da się coś takiego zrobić. Skuteczność (lub nie) tychże oceniam po efektywności i umiejętnościach moich pracowników, choć, nie ukrywam, najwięcej tu zależy od konkretnego człowieka.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Skutecznosć szkoleń
PostZamieszczono: 31 lip 2018, 10:35 
Offline
Starszy Ekspert
Awatar użytkownika
 Wyświetl profil

Rejestracja: 04 sie 2016, 08:38
Posty: 111
Ciężki temat poruszyliście. Mój szef chciał kiedyś zareklamować szkolenie, które - jak się okazało - efektów nie przyniosło (a kosztowało sporo). Szybko udowodniono mu, że nie ma do tego żadnej podstawy, a kwestia czy takie szkolenie przyniesie efekt czy nie, zależy przede wszystkim od pracownika.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Skutecznosć szkoleń
PostZamieszczono: 22 paź 2018, 09:36 
Offline
Zainteresowany
 Wyświetl profil

Rejestracja: 01 paź 2018, 09:20
Posty: 34
Wszystko chyba zależy od tego jaka jest tematyka takiego szkolenie. Bo w niektórych tematach łatwo udowodnić, że np pewne istotne dla branży kwestie nie zostały poruszone, bądź potraktowane po macoszemu, zaś w innych, jest to po prostu nierealne.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Skutecznosć szkoleń
PostZamieszczono: 01 mar 2019, 16:48 
Offline
Młodszy ekspert
 Wyświetl profil

Rejestracja: 06 gru 2018, 09:23
Posty: 70
Szkolenia to doskonała okazja do tego, aby podnieść swoje kompetencje. Z dobrego szkolenia najwięcej korzyści powinni odnieść sami pracownicy, którzy poznają nowe metody wykonywania swoich obowiązków, uczą się nowych technik, które mogą wykorzystać potem w codziennym funkcjonowaniu w firmie. Niemniej jednak szkolenia stanowią rówież jeden z najlepszych sposobów wpływających na rozwój firmy.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Skutecznosć szkoleń
PostZamieszczono: 17 maja 2019, 14:33 
Offline
Przechodzień
 Wyświetl profil

Rejestracja: 17 maja 2019, 14:19
Posty: 4
Jeżeli człowiek nie chce sie uczyć z takiego szkolenie to nie ma znaczenia ja dobre będzie szkolenie.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Skutecznosć szkoleń
PostZamieszczono: 05 cze 2019, 14:32 
Offline
Starszy Ekspert
 Wyświetl profil

Rejestracja: 07 lut 2017, 18:48
Posty: 312
Warto popytać znajomych z branży o opinie wówczas będzie łatwiej wybrać te najwartościowsze szkolenia... w przypadku kursów dla psychologów ja akurat mogę polecić Centrum CBT. Mają świetnych prowadzących i w ogóle bogatą ofertę tematów. Może będziecie zainteresowani zbliżającym się warsztatem z Terapii Par, w takim razie zajrzyjcie na stronę cbt.pl gdzie jest dostępny formularz zgłoszeniowy oraz szczegółowe informacje. Szkolenie odbędzie się 15-16 czerwca


Na górę Dodaj na Facebook
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 17 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
 cron
Polecane linki: Kręgle Warszawa
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB3 Group  
Design By Poker Bandits