Forum-Szkolenia

Wszystko o szkoleniach, wypowiedzi trenerów, opinie
Forum-Szkolenia Szkolenia biznesowe Szkolenia biznesowe dzień otwarty AVENHANSEN
Dzisiaj jest 25 kwie 2024, 02:24

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]



Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 230 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 23  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Szkolenia otwarte i ogólnie o doświadczeniach z e-lerningiem
PostZamieszczono: 11 paź 2011, 13:29 
@Filipeks, osoba, która kupi szkolenie online podaje swój mail. Na maila dostaje linka do platformy e-learningowej, login i hasło. Tak to działa. :) E-learning to nie tylko tekst, to także gry, quizy, zabawy interaktywne, filmiki instruktażowe i inne, więc o monotonii nie może być mowy :)


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Szkolenia otwarte i ogólnie o doświadczeniach z e-lerningiem
PostZamieszczono: 11 paź 2011, 14:20 
Offline
Zainteresowany
 Wyświetl profil

Rejestracja: 29 wrz 2011, 09:08
Posty: 35
hmmm no nawet mnie to zainteresowało. Myślałam, że wyglada to bardziej nudniej i monotonnie.. a jednak. Jeśli co lekcje sa jakieś inne "zajęcia" i inne linki to może to być ciekawie.
Tylko jak jest jeśli chce zadać jakieś pytanie?? Kto odpowie na nie?


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Szkolenia otwarte i ogólnie o doświadczeniach z e-lerningiem
PostZamieszczono: 12 paź 2011, 11:04 
@Filipeks, z tego co się orientuję to zależy od modelu szkolenia. Możesz kontaktować się za pomocą skype'a lub korzystać z dostępnego fora internetowego, gdzie w dowolnym momencie kursu możesz kontaktować się z innymi. Możesz też pisać maile lub korzystać z tablic ogłoszeń. :) Możliwości, jak widzisz, jest sporo. :)
Wiele osób dokładnie nie wie, jak wyglądają takie szkolenia online, dlatego się uprzedzają do tej metody nauki. Ja na początku też się bałam, ale powiem Ci, że z każdym nowym szkoleniem, coraz bardziej mi się to podoba. :)


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: szkolenia e-learningowe
PostZamieszczono: 13 paź 2011, 11:34 
Witam, ja odbyłam szkolenia online (m.in.: angielski, nieruchomości) w Edustacji: http://sklep.edustacja.pl/do/index.jsp
Jestem bardzo zadowolona z poziomu merytorycznego. Bardzo pozytywnie zaskoczyło mnie to, że uczestnicząc u nich w takich kursach online z nieruchomości, mogę zdobywać punkty wymagane przez Ministerstwo Infrastruktury. A to bardzo ułatwia.
P.S. Właśnie się zastanawiam nad szkoleniem z ekonomicznej jazdy samochodem, bo ceny benzyny mnie chyba zjedzą... :/


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Szkolenia otwarte i ogólnie o doświadczeniach z e-lerningiem
PostZamieszczono: 14 paź 2011, 11:33 
Offline
Stały bywalec
 Wyświetl profil

Rejestracja: 11 paź 2011, 14:35
Posty: 24
Przyznam się że również nie miałem pojęcia jak wyglądają takie szkolenia... dzieki temu wątkowi wiem coś więcej, i kto wie może się skuszę. Zastanawiam sie tylko cena, czy takie szkolenia są dużo tańsze?


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: szkolenia e-learningowe
PostZamieszczono: 14 paź 2011, 11:36 
Offline
Stały bywalec
 Wyświetl profil

Rejestracja: 11 paź 2011, 14:35
Posty: 24
szkolenie z ekonomicznej jazdy samochodem? O proszę brzmi bardzo ciekawie, sam jeszcze nie ekonomicznie i najbardziej cierpi na tym mój portfel i samochód.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Szkolenia otwarte i ogólnie o doświadczeniach z e-lerningiem
PostZamieszczono: 14 paź 2011, 13:58 
@Dawidek, musiałbyś sobie przekalkulować i porównać. Z moich obliczeń wynika, że wszystko zależy od rodzaju szkolenia. Semestr angielskiego chyba wychodzi bardzo podobnie, ale to trzeba dokładnie sprawdzić, bo tego typu szkoleń w szkołach językowych jest mnóstwo - co kogo interesuje. Dla mnie decydujące było w kosztach to, że nie muszę nigdzie dodatkowo jechać (odchodzą więc ceny biletów mpk albo benzyny oraz czas na dojazd) i to mi przeważyło szalę. :) Z wieloma szkoleniami dostępnymi online nie spotkałam się "w realu".


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: szkolenia e-learningowe
PostZamieszczono: 14 paź 2011, 14:06 
@Dawidek, no jakoś trzeba sobie radzić, bo z tego, co wczoraj słyszałam, znów po wyborach mają być podwyżki... :/ Zwariować można...
A ten EcoDriving w Edustacji nie jest wcale taki drogi... z tego, co czytam, to poza tym, że można nauczyć się jeździć ekonomicznie, to jeszcze są jakieś techniki, dzięki którym mniej eksploatuje się auto... No brzmi kusząco... Chyba wieczorem siądę, by przekalkulować budżet :)


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Szkolenia otwarte i ogólnie o doświadczeniach z e-lerningiem
PostZamieszczono: 16 paź 2011, 11:35 
Halszka pisze:
Z wieloma szkoleniami dostępnymi online nie spotkałam się "w realu".

Pewnie dlatego, że z powodu tematyki trudno by było zebrać grupę z jednego regionu. Czasem są szkolenia o ciekawej tematyce, ale nie ruszają, bo nie ma chętnych...

Halszka, czy Edustacja proponuje jakieś darmowe szkolenia "na próbę"? Bo wiesz, wydać kilkaset złotych jest łatwo, ale co jeśli nie mam pewności czy ta forma mi na pewno odpowiada?


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: szkolenia e-learningowe
PostZamieszczono: 16 paź 2011, 21:35 
Offline
Stały bywalec
 Wyświetl profil

Rejestracja: 11 paź 2011, 14:35
Posty: 24
a jaka jest cena takiego szkolenia??
Na prawdę brzmi to kuszącą... jesli nie możemy zaczarować aby benzyna była tańsza, to możemy coś zrobić, aby mniej zuzywac benzyne i auto.


Na górę Dodaj na Facebook
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 230 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 23  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  

Polecane linki: Kręgle Warszawa
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB3 Group  
Design By Poker Bandits