Forum-Szkolenia

Wszystko o szkoleniach, wypowiedzi trenerów, opinie
Forum-Szkolenia Szkolenia biznesowe Szkolenia biznesowe dzień otwarty AVENHANSEN
Dzisiaj jest 20 kwie 2024, 05:30

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]



Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 230 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 23  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Szkolenia otwarte i ogólnie o doświadczeniach z e-lerningiem
PostZamieszczono: 16 paź 2011, 21:36 
Offline
Stały bywalec
 Wyświetl profil

Rejestracja: 11 paź 2011, 14:35
Posty: 24
coś mi się wydaje że za kilka lat takie szkolenia będą jeszcze bardziej popularne. Jak każdy, ale zupełnie każdy będzie miał internet to coś czuję, ż etkaie szkolenia zrobią furorę.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: szkolenia e-learningowe
PostZamieszczono: 18 paź 2011, 14:00 
Dawidek pisze:
a jaka jest cena takiego szkolenia??
Na prawdę brzmi to kuszącą... jesli nie możemy zaczarować aby benzyna była tańsza, to możemy coś zrobić, aby mniej zuzywac benzyne i auto.


@Dawidek - dokładnie! Na ceny benzyny nie mamy wpływu, za to możemy mieć na to, by mniej jej zużywać. :)
Ja zrobiłam weekendową kalkulację: teraz litr benzyny koło 5 zł stoi (czy nawet juz ponad), więc w cenie kursu mam 10 km jazdy (chyba dobrze policzyłam?) :) Cena kursu "ekologiczna jazda" to 49 zł (w poście wyżej masz linka bezpośredniego) Więc myślę, że nie ma się co zastanawiać...


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Szkolenia otwarte i ogólnie o doświadczeniach z e-lerningiem
PostZamieszczono: 18 paź 2011, 14:28 
Dawidek pisze:
coś mi się wydaje że za kilka lat takie szkolenia będą jeszcze bardziej popularne. Jak każdy, ale zupełnie każdy będzie miał internet to coś czuję, ż etkaie szkolenia zrobią furorę.


Myślę, że masz sporo racji. Jeśli nie całkowitą. ;) Branża e-learningowa coraz bardziej się rozwija, wprowadza nowe udoskonalenia dla swoich szkoleń, urozmaica, by nie było nudno. Dzisiaj wszysyc tak pędzą. Uczyć się trzeba wciąż, by nie wypaść z zawodowego obiegu, a czasu coraz mniej... Myślę, że już szkolenia online mogłyby sięgnąć szczytów, gdyby nie to, że jednak wiele osób jest uprzedzonych do takiej nauki, a wystarczy odpowiednia motywacja. :)


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: szkolenia e-learningowe
PostZamieszczono: 19 paź 2011, 17:35 
Offline
Stały bywalec
 Wyświetl profil

Rejestracja: 11 paź 2011, 14:35
Posty: 24
No tak, ale te uprzedzenia można usunąc, wystarczy dużo mówić o takich szkoleniach. Ba, może nawet warto zrobić kilka takich szkoleń za darmo, aby zyskać klientów i przekonanie że takie szkolenia nie sa złe.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: szkolenia e-learningowe
PostZamieszczono: 20 paź 2011, 12:26 
@Dawidek, masz sporo racji. Myślę jednak, że motywacja jest kluczowa i zmiana sposobu myślenia. Wielu ludziom daje się wędkę, by złowić rybę, a im się nie chce jej zarzucić. Myślą, że chodząc na tradycyjne szkolenia ktoś im wiedzę do głowy łopatą włoży, a tak - jak dobrze wiemy - nie jest. ;)

Pozdrawiam


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: szkolenia e-learningowe
PostZamieszczono: 25 paź 2011, 09:59 
Offline
Zainteresowany
 Wyświetl profil

Rejestracja: 29 wrz 2011, 09:08
Posty: 35
Zastanwiam się ile czasu trzeba aby ludzie przekonali się do takich szkoleń? Wszystko idzie do przedu, dlatego sposób przekazywania wiedzy również, w ten sposó widać, ze skolenia również się rozwiją pod względem przekazywania informacji.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: szkolenia e-learningowe
PostZamieszczono: 25 paź 2011, 12:32 
@Filipeks mnie się wydaje, że już zainteresowanie jest. Świadczy o tym fakt, że takich szkoleń jest coraz więcej. Jestem zdania jednak, że jeszcze jakiś czas będzie pokutowało myślenie, że oko w oko, podczas tradycyjnej nauki nauczyciel nakładzie do głowy łopatą. Tak teraz wpadłam, że jakby w szkołach rozpoczęto naukę e-learningową, to pewnie poszłoby z górki. Nie mówię tu o tym, by dzieci na 6 godzin do komputera przykuć i kazać im uczyć się online, ale może gdyby tak udało się wprowadzić więcej zajęć interaktywnych z użyciem komputera, nie tylko na lekcjach informatyki, to może by się udało. :)
No i po drugie trzeba chcieć. :)
Widać mamy jeszcze za dużo wolnego czasu, by przemieszczać się i biegać na stacjonarne zajęcia...


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: szkolenia e-learningowe
PostZamieszczono: 27 paź 2011, 08:47 
Offline
Starszy Ekspert
Awatar użytkownika
 Wyświetl profil

Rejestracja: 28 kwie 2009, 09:31
Posty: 403
Sądzę, że w tym kierunku zmierza program edukacyjny. Sądzę, że następne pokolenia będą brać do klasy nie zeszyty i książki, tylko laptopy...

_________________
Szkolenia-Komunikacja


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: szkolenia e-learningowe
PostZamieszczono: 27 paź 2011, 09:45 
Offline
Stały bywalec
 Wyświetl profil

Rejestracja: 25 paź 2011, 10:16
Posty: 27
csisilver pisze:
Sądzę, że w tym kierunku zmierza program edukacyjny. Sądzę, że następne pokolenia będą brać do klasy nie zeszyty i książki, tylko laptopy...


ten pomysł mi sie podoba... kupić jeden laptop na kilka lat szkołuy. Po co ksiązki, skoro można miec wszystko na płycie?


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: szkolenia e-learningowe
PostZamieszczono: 27 paź 2011, 11:28 
Społeczeństwo coraz bardziej otwiera się na komputery. Nie mówię, że teraz jesteśmy zahukani, ale raczej o tym, że dzieci od najmłodszych lat uczą się korzystania z komputerów. Teraz już nawet internetowe konta bankowe mogą mieć 13-latki, myślę więc, że nauka z pomocą komputera poszłaby im szybciej i lepiej niż z książek :) Czasem mam wrażenie, ze dla niektórych sam komputer w sobie jest dużo atrakcyjniejszy od książki :) A i plecaki byłyby lżejsze. Jak widzę teraz te maluchy ciągnące za sobą walizeczki, które ja zwykle zabieram ze sobą, kiedy jadę w delegację, to aż mi słów brakuje...


Na górę Dodaj na Facebook
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 230 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 23  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
 cron
Polecane linki: Kręgle Warszawa
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB3 Group  
Design By Poker Bandits