Forum-Szkolenia

Wszystko o szkoleniach, wypowiedzi trenerów, opinie
Forum-Szkolenia Szkolenia biznesowe Szkolenia biznesowe
Dzisiaj jest czw lip 19, 2018 5:48 am

Strefa czasowa UTC

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Szkolenia komputerowe
PostZamieszczono: wt kwie 17, 2012 9:02 am 
Przechodzień

Gdzie warto i jakie warto zrobić szkolenie komputerowe, tak aby móc pracować w agencji reklamowej. Jest tego sporo na rynku i zastanawiam się gdzie warto było by się zapisać. Wolę zapytać tutaj, bo może ma ktoś już jakieś doświadczenie w tym temacie. :)

Na górę Dodaj na Facebook

Tytuł: Re: Szkolenia komputerowe
PostZamieszczono: wt kwie 17, 2012 10:48 am 
Starszy Ekspert
Awatar użytkownika

To zależy od stanowiska na które aplikujesz :-) Wiele agencji poszukuje grafików komputerowych, albo fotografów. Nieco inaczej jest z reklamą w sieci. Tu trzeba mieć wiedzę dotyczącą marketingu w sieci. Firma AVENHANSEN prowadzi szkolenie na ten temat ,,E-MARKETING - Systematyzacja wiedzy i najskuteczniejsze techniki e-marketingu. Szkolenie dla dużych firm i korporacji"- myślę, że wiedza z takiego szkolenia przyda się do pracy w agencji. Zdobędziesz wiedzę dotyczącą taktyk marketingowych w sieci, z których w dużej mierze korzystają agencje reklamowe :-) podsyłam Ci link do tego szkolenia i życzę powodzenia! http://www.szkolenia.AVENHANSEN.pl/szko ... szawa.html

PostZamieszczono: wt kwie 17, 2012 12:14 pm 
Przechodzień

bardziej chodziło mi o kursy typowo graficzne np coś z pakietu adobe bo psycholgia klienta to nie jest coś nawazniejszego dla grafika

PostZamieszczono: pt sie 03, 2012 1:02 pm 
No tak szkolenie z pakietu Adobe będzie chyba najbardziej pomocne w pracy grafika w agencji reklamowej. A nie znasz tych programów? No b jeśli myślisz o takiej pracy to chyba jakieś pojęcie o PSie musisz mieć. Do tego fajnie jest swobodnie poruszać się w Corelu czy jakimś innym programie typowo wektorowym. Chociaż np takie z modelowania 3D też może się okazać pomocne.

PostZamieszczono: pt wrz 07, 2012 11:36 am 
Przechodzień

A może kurs programowania stron WWW? GoWork.pl organizuje takie kursy, z tego co wiem cieszą się dużym zainteresowaniem, sama też w nim uczestniczyłam. Mozesz potem pracować jako programista, ja już dostałam kilka ciekawych propozycji pracy. :D Pozdrawiam,
Sylwia

PostZamieszczono: wt wrz 11, 2012 8:43 am 
szkolenia1 pisze:
A może kurs programowania stron WWW? GoWork.pl organizuje takie kursy, z tego co wiem cieszą się dużym zainteresowaniem, sama też w nim uczestniczyłam. Mozesz potem pracować jako programista, ja już dostałam kilka ciekawych propozycji pracy. :D Pozdrawiam,
Sylwia

O to też bardzo ciekawe. Możesz zdradzić więcej szczegółów: ile takie szkolenie kosztuje, gdzie się odbywa. Będę bardzo wdzięczna :)

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6 ] 

Strefa czasowa UTC