Forum-Szkolenia

Wszystko o szkoleniach, wypowiedzi trenerów, opinie
Forum-Szkolenia Szkolenia biznesowe Szkolenia biznesowe dzień otwarty AVENHANSEN
Dzisiaj jest 19 mar 2024, 09:10

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]



Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 7 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Szkolenia przynoszą efekty?
PostZamieszczono: 07 mar 2012, 15:22 
Offline
Nowicjusz
 Wyświetl profil

Rejestracja: 07 mar 2012, 15:13
Posty: 6
Jestem zainteresowana opiniami na temat szkoleń. To faktycznie przynosi efekty? Warto? Jeśli tak to gdzie?


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Szkolenia przynoszą efekty?
PostZamieszczono: 02 cze 2016, 07:44 
Offline
Starszy Ekspert
 Wyświetl profil

Rejestracja: 16 gru 2009, 00:09
Posty: 136
O jakie szkolenia pytasz? Jeśli chodzi o ogólną refleksję, to chętnie podzielę się moimi przemyśleniami. O tym, czy szkolenia przynoszą efekty tak naprawdę decyduje podejście uczestnika szkolenia. Sam udział w szkoleniu to pierwszy krok do nauczenia się czegoś nowego. Ale potem trzeba to praktykować, przypominać sobie nowe rzeczy i sprawdzać, jak one działają w realu! Bez tego szkolenie sprowadza się tylko do wystawienia kwitu uczestnictwa, a chyba nie do końca o to nam chodzi.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Szkolenia przynoszą efekty?
PostZamieszczono: 01 lip 2016, 07:48 
Offline
Starszy Ekspert
Awatar użytkownika
 Wyświetl profil

Rejestracja: 31 sty 2016, 22:04
Posty: 239
Musisz wiedzieć jakie szkolenia interesowałyby Cię lub jakie są tożsame z Twoją branżą i dałyby Ci możliwość rozwoju w zawodzie. Wtedy warto zasięgnąć konkretnych opinii osób, które już na tych szkoleniach były :) Ja w każdym razie taką drogę obrałem i jak do tej pory się sprawdza :)


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Szkolenia przynoszą efekty?
PostZamieszczono: 04 sie 2016, 08:47 
Offline
Starszy Ekspert
Awatar użytkownika
 Wyświetl profil

Rejestracja: 04 sie 2016, 08:38
Posty: 111
@raff,

Pozwolę sobie dodać coś od siebie. Nie zawsze musimy wybierać szkolenia z naszej branży. Ja na przykład jestem sekretarką, ale wybieram się po godzinach na różnego typu szkolenia - z negocjacji, z programowania, z przemówień publicznych... Chcę po prostu nabywać nową wiedzę, która - być może - kiedyś mi się przyda. A może będę miała okazję kiedyś zmienić pracę i będzie jak znalazł :D


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Szkolenia przynoszą efekty?
PostZamieszczono: 23 sie 2016, 11:28 
Offline
Przechodzień
 Wyświetl profil

Rejestracja: 23 sie 2016, 11:24
Posty: 1
Wszystko zależy od wyboru firmy szkoleniowej. Ja korzystałem z firmy X - i jestem zadowolony. Na początku nawet nie wiedziałem na jakie szkolenie się zapisać, bo nie miałem pojęcia gdzie jest zapotrzebowanie. Doradca wszystko mi wytłumaczył i pomógł dobrać odpowiednie szkolenie bazując na moim doświadczeniu, umiejętnościach i predyspozycjach. Ze swojej strony polecam, dzięki temu praktycznie 2 dni po zakończeniu szkolenia miałem już pracę :)


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Szkolenia przynoszą efekty?
PostZamieszczono: 30 sie 2016, 13:31 
Offline
Starszy Ekspert
Awatar użytkownika
 Wyświetl profil

Rejestracja: 31 sty 2016, 22:04
Posty: 239
haneyczka pisze:
@raff,

Pozwolę sobie dodać coś od siebie. Nie zawsze musimy wybierać szkolenia z naszej branży. Ja na przykład jestem sekretarką, ale wybieram się po godzinach na różnego typu szkolenia - z negocjacji, z programowania, z przemówień publicznych... Chcę po prostu nabywać nową wiedzę, która - być może - kiedyś mi się przyda. A może będę miała okazję kiedyś zmienić pracę i będzie jak znalazł :D

Oczywiście, masz rację. Ważne jest natomiast to, by widzieć sens w realizowanym szkoleniu, by nie było tylko "dla papierka", bo wtedy nic z niego nie wyniesiesz. Jeżeli szkolenia, które wybierasz przyczyniają się do Twojego rozwoju, są to jak najbardziej słusznie zainwestowane pieniądze.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Szkolenia przynoszą efekty?
PostZamieszczono: 05 wrz 2016, 06:59 
Offline
Przechodzień
 Wyświetl profil

Rejestracja: 23 lut 2016, 13:09
Posty: 2
Pewnie, że szkolenia przynoszą efekty, z tym, że muszą być spełnione dwa warunki - odpowiedni, kompetentny, inspirujący prowadzący i głodny wiedzy, uważny uczestnik ;) Jeżeli naprawdę chcesz się czegoś nauczyć i będziesz otwarta na wiedzę, to oczywiście, że warto uczestniczyć w szkoleniach, przecież zdobywanie nowych kompetencji to zawsze świetna sprawa i nie może nam wyjść na złe. Sama właśnie przeglądam, bo rzeczywiście szeroki wybór jest i chciałabym się wybrać, bo jest kilka ofert w naprawdę niskiej cenie, niektóre nawet darmowe, można się małym kosztem czegoś nauczyć, aż żal nie korzystać :)


Na górę Dodaj na Facebook
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 7 ] 

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  

Polecane linki: Kręgle Warszawa
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB3 Group  
Design By Poker Bandits