Forum-Szkolenia

Wszystko o szkoleniach, wypowiedzi trenerów, opinie
Forum-Szkolenia Szkolenia biznesowe Szkolenia biznesowe dzień otwarty AVENHANSEN
Dzisiaj jest 19 kwie 2024, 15:23

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]



Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 56 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Szkolenie z psychologii koloru
PostZamieszczono: 05 lip 2010, 19:15 
Offline
Starszy Ekspert
Awatar użytkownika
 Wyświetl profil

Rejestracja: 26 cze 2010, 19:53
Posty: 239
Jeśli poprzez odpowiedni dobór kolorów mozna lepiej wypaść i zapewnic sobie lepszą ocene u innych - nalezy to zrobić.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Szkolenie z psychologii koloru
PostZamieszczono: 06 lip 2010, 12:46 
Offline
Bywalec
 Wyświetl profil

Rejestracja: 02 lip 2010, 12:10
Posty: 18
burykot pisze:
Jeśli poprzez odpowiedni dobór kolorów mozna lepiej wypaść i zapewnic sobie lepszą ocene u innych - nalezy to zrobić.



Zgadza się,widzę więcej plusów z korzystania z takiego szkolenia. Wady? Ani jednej, dla mnie to nie jest oszukiwanie, a raczej korzystanie ze sposobu aby było nam lepiej.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Szkolenie z psychologii koloru
PostZamieszczono: 20 paź 2010, 15:51 
Kiedys zastanawiałam sie nad takim szkoleniem, ale przyznam, szczerze że teraz nie bardzo wiem co ono by miało mi dać. Jeszcze jak byłam na studiach to sobie myslałam, że to fajnie wiedzieć, co oznacza, że ktoś np. wybiera czerwonych rzeczy a ktoś np. brązowych, ale teraz jakos nie bardzo widze w tym sens. Nie jestem tez do końca przekonana czy te kolory mają faktycznie tak wielki wpływ na nas ...


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Szkolenie z psychologii koloru
PostZamieszczono: 25 paź 2010, 10:17 
Offline
Początkujący
 Wyświetl profil

Rejestracja: 15 paź 2010, 12:18
Posty: 13
Tematyka szkolenia jak najbardziej ciekawa, także na pewno siedząc na nim człowiek by się nie nudził, ale jeżeli chodzi o praktyczne aspekty, to również mam wątpliwości czy byłby do czegoś przydatny w pracy. Chociaż w niektórych branżach taki kurs na pewno jest przydatny, także trzeba przemyśleć skuteczność tego szkolenia w zależności od wykonywanego zawodu.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Szkolenie z psychologii koloru
PostZamieszczono: 27 paź 2010, 21:02 
Offline
Stały bywalec
 Wyświetl profil

Rejestracja: 26 paź 2010, 14:05
Posty: 22
katka28 pisze:
Kiedys zastanawiałam sie nad takim szkoleniem, ale przyznam, szczerze że teraz nie bardzo wiem co ono by miało mi dać. Jeszcze jak byłam na studiach to sobie myslałam, że to fajnie wiedzieć, co oznacza, że ktoś np. wybiera czerwonych rzeczy a ktoś np. brązowych, ale teraz jakos nie bardzo widze w tym sens. Nie jestem tez do końca przekonana czy te kolory mają faktycznie tak wielki wpływ na nas ...


dokładnie ja też tak myślę...wydaje mi się,że dobrze sobie dajemy radę bez znajomości kolorów. A taka przesadna wiedza na ten temat może nam też zaszkodzić, bo będziemy sie kierować tylko własnie taką interpretacją kolorów o jakiej się dowiemy. Co może być bardoz mylące.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Szkolenie z psychologii koloru
PostZamieszczono: 28 paź 2010, 22:36 
Offline
Starszy Ekspert
Awatar użytkownika
 Wyświetl profil

Rejestracja: 26 cze 2010, 19:53
Posty: 239
Taka wiedze mozna wykorzystac, odpowidnio ubierając sie na ważne spotkania. Wiedząc jak kolory wpływaja na naszych rozmówców mozemy sobie łatwiej ich zjednać.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Szkolenie z psychologii koloru
PostZamieszczono: 29 paź 2010, 14:20 
Offline
Stały bywalec
 Wyświetl profil

Rejestracja: 26 sie 2010, 14:46
Posty: 29
a moim zdaniem warto sporóbwać..znajomość wiedzy o kolorach nam nie zaszkodzi, a może nawet pomoże.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Szkolenie z psychologii koloru
PostZamieszczono: 29 paź 2010, 21:08 
Offline
Starszy Ekspert
Awatar użytkownika
 Wyświetl profil

Rejestracja: 20 wrz 2010, 19:55
Posty: 242
Moim zdaniem mało przydatne szkolenie.
W końcu, jeżeli chodzi o kolory, to każdy używa takich kolorów stroju, jaki mu pasuje, myślę, że nie ma w tym jakiegoś większego przesłania...

_________________
Zostań fanem: http://www.facebook.com/Szkolenia.AVENHANSEN


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Szkolenie z psychologii koloru
PostZamieszczono: 30 paź 2010, 15:11 
Offline
Stały bywalec
 Wyświetl profil

Rejestracja: 12 paź 2010, 12:47
Posty: 26
Jeśli ktoś potrafiłby to szkolenie wykorzystać w codziennym życiu to niech sobie je zrobi:) a również czuję, ze obejdę się bez takiego szkolenia. Nigdy nie przywiązywałam wagi do kolorów, ubieram się tak jak lubię i dobrze się czuję.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Szkolenie z psychologii koloru
PostZamieszczono: 02 lis 2010, 10:43 
Offline
Starszy Ekspert
Awatar użytkownika
 Wyświetl profil

Rejestracja: 26 cze 2010, 19:53
Posty: 239
Co do tego, czy to szkolenie jest bardziej atrakcyjne od kursu angielskiego w biznesie, to oczywiście nie ma żadnych wątpliwości, nie jest!! Ale taka wiedza tez jest pozyteczna i na pewno są ludzie, którzy potrafią zrobić z niej nie zły użytek.


Na górę Dodaj na Facebook
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 56 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
 cron
Polecane linki: Kręgle Warszawa
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB3 Group  
Design By Poker Bandits