Forum-Szkolenia

Wszystko o szkoleniach, wypowiedzi trenerów, opinie

Przełącz na pełny styl
Szkolenia skierowane do wszystkich chętnych. Tematy ogólne dotyczące szkoleń.
Odpowiedz

Re: zwiększenie atrakcyjności szkoleń

wt lip 31, 2018 8:10 am

O tak, zdecydowanie ciekawe miejsce jest bardzo ważne - i urozmaicone "afterparty" :D

Re: zwiększenie atrakcyjności szkoleń

wt lip 31, 2018 8:30 am

Ja nie lubię szkoleń prowadzonych "na sucho" - zawsze muszą być jakieś przykłady, ćwiczenia, wizualizacje. Bez tego wyłączam się od razu i z takiego szkolenia kompletnie nie korzystam.

Re: zwiększenie atrakcyjności szkoleń

pt sie 31, 2018 11:21 am

Dzięki za wszelkie podpowiedzi. Jako szkoleniowiec czuję się zobowiązany. Na pewno wezmę sobie do serca wszelkie uwagi, bo bardzo mi zależy na zwiększeniu atrakcyjności moich szkoleń.

Re: zwiększenie atrakcyjności szkoleń

pn paź 01, 2018 7:28 am

Adam Nowak pisze:Dzięki za wszelkie podpowiedzi. Jako szkoleniowiec czuję się zobowiązany. Na pewno wezmę sobie do serca wszelkie uwagi, bo bardzo mi zależy na zwiększeniu atrakcyjności moich szkoleń.

No proszę :) Ja również jestem szkoleniowcem. Może udzielisz mi jeszcze kilku ciekawych rad? Nie ukrywam, że dopiero rozpoczynam swoją zawodową karierę w tej branży, ale bardzo mi się to podoba.

Re: zwiększenie atrakcyjności szkoleń

pn paź 22, 2018 7:26 am

Bartek 25 pisze:Ja nie lubię szkoleń prowadzonych "na sucho" - zawsze muszą być jakieś przykłady, ćwiczenia, wizualizacje. Bez tego wyłączam się od razu i z takiego szkolenia kompletnie nie korzystam.

Masz absolutną rację! Chociaż szczerza mówiąc nie pamiętam abym kiedykolwiek był na jakimś szkoleniu prowadzonym "na sucho"- co jak co ale rynek w tym zakresie również bardzo się rozwija, klient ocenia poziom szkoleń, a szkoleniowcy się starają, by sprostać konkurencji.

Re: zwiększenie atrakcyjności szkoleń

pt mar 01, 2019 2:56 pm

Zgadzam się. Szkolenia prowadzone na "sucho" są nudne i nużące, dlatego ważne jest, aby zawsze byly podparte jakimiś przykładami, prezentacją, filmem itp. Ważne jest również, aby osoba prowadząca szkolenie była nie wykładowcą, a mówcą z prawdziwego zdarzenia.

Re: zwiększenie atrakcyjności szkoleń

ndz maja 26, 2019 7:17 pm

Moim zdaniem na atrakcyjność szkolenia uzależniona jest od sposobu prezentacji i osoby, która je prowadzi. Nawet najbardziej pożyteczna i interesująca wiedza przekazana w mało dostępny, niejasny, a często nawet nużący sposób, nie trafi do odbiorcy tak, jak byśmy tego chcieli.
Odpowiedz