Forum-Szkolenia

Wszystko o szkoleniach, wypowiedzi trenerów, opinie

Przełącz na pełny styl
Odpowiedz

Medycyna estetyczna

02 gru 2020, 13:28

Kilka tygodni temu znalazłem bardzo przypadkowo bardzo ciekawy artykuł redukcja trądziku IPL - przygotowania i zalecenia .W tym artykule jest bardzo dużo ciekawych informacji i warto ten artykuł przeczytać.

Re: Medycyna estetyczna

05 kwie 2021, 15:30

Światło IPL jest przydatne także do depilacji laserowej.

Re: Medycyna estetyczna

06 kwie 2021, 14:10

A c oz zabiegami dla miejsc intymnych kobiety ? Mnie ostatnio zainteresowała dr Barbara Blicharczyk, bo zajmuje się m.in. zabiegami laserowego leczenia nietrzymania moczy, moja mama ma od jakiegoś czasu poważny problem z tym, a wiadomo chodzenie w pieluchach jest dość niekomfortowe w codziennym życiu.

Re: Medycyna estetyczna

10 lip 2022, 07:57

A ja coraz częściej słyszę że depilacja laserowa jednak nie jest na stałe ponieważ po pewnym czasie te włoski odrastają. Dodatkowo okazuje się że światło lasera maże uszkadzać nasz DNA co doprowadza do nowotworu. Więc jak to jest>??

Re: Medycyna estetyczna

15 wrz 2022, 21:04

Bardzo ciekawą i przystępną cenowo ofertę na zabiegi medycyny estetycznej znalazłem w Klinice Kosmetologii i Medycyny Estetycznej Beauty Address z Warszawy, w której całkiem niedawno skutecznie zrobiłem sobie laserowe usuwanie tatuażu. Znalazłem ich dzięki rekomendacji znajomych na stronie https://www.beautyaddress.pl/ gdzie poza pełną ofertą znajdziemy również formularz kontaktowy, dzięki któremu możemy skorzystać z bezpłatnej konsultacji.

Re: Medycyna estetyczna

02 lis 2022, 12:55

Wpadłam na pomysł, że na moje zbliżające się urodziny od mojego narzeczonego chciałabym dostać zabieg związany z odmłodzeniem skóry. Już nawet ułatwiłam mu zadanie i poprosiłam, żeby zapoznał się z ofertą https://dentan.pl/kwas-hialuronowy/ mam nadzieję, że uda się to załatwić i będę zadowolona.

Re: Medycyna estetyczna

28 lis 2022, 10:03

Medycyna estetyczna idzie do przodu i oferuje coraz lepsze i bezpieczniejsze zabiegi. Jeśli planujecie wypełnienie zmarszczek, to świetnym rozwiązaniem będzie użycie do tego kwasu hialuronowego. Najlepiej zdecydować się na wykonanie zabiegu w sprawdzonym gabinecie, gdzie używają kwasu Hafiller http://estivita.pl/, bo to jeden z najlepszych kwasów na rynku. Jest to kwas medyczny, zgłoszony do Urzędu Wyrobów Medycznych , bezpieczny, bardzo czysty, ma specjalną technologię, dzięki której zostaje w miejscu podania (opatentowana). Jest bardzo skuteczny i bardzo bezpieczny.
Odpowiedz