Forum-Szkolenia

Wszystko o szkoleniach, wypowiedzi trenerów, opinie
Forum-Szkolenia Szkolenia biznesowe Szkolenia biznesowe dzień otwarty AVENHANSEN
Dzisiaj jest 29 mar 2024, 15:43

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]



Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 52 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Jak sprzedawać na Allegro.
PostZamieszczono: 29 wrz 2011, 09:37 
Offline
Zainteresowany
 Wyświetl profil

Rejestracja: 29 wrz 2011, 09:08
Posty: 35
Moim zdaniem bardzo wazne są zdjęcia, musi być ich dużo i musza być dobrze zrobione. Oczywiście konieczny jest opis i tel w razie pytań.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Jak sprzedawać na Allegro.
PostZamieszczono: 30 wrz 2011, 10:13 
Offline
Bywalec
 Wyświetl profil

Rejestracja: 30 wrz 2011, 09:57
Posty: 15
A czy są jakieś firmy ktore zajmuja sie własnie takim starannym planowaniem sprzedawania na allegro? Może warto kogoś takiego zatrunić, jesli mamy firme??


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Jak sprzedawać na Allegro.
PostZamieszczono: 30 lis 2011, 09:59 
Offline
Zainteresowany
 Wyświetl profil

Rejestracja: 29 lis 2011, 22:45
Posty: 33
Moim zdaniem allegro jest tak już ułożone że ułatwia nam sprzedaż. Są gotowe szablony, są ciekawe czcionki, jest możliwość umieszczenia zdjęc lub wklejenia linku ze stroną produktu który sprzedajemy. Czego więcej trzeba?? Chyba tylko klientów...


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Jak sprzedawać na Allegro.
PostZamieszczono: 30 lis 2011, 22:35 
Offline
Starszy Ekspert
Awatar użytkownika
 Wyświetl profil

Rejestracja: 28 kwie 2009, 09:31
Posty: 403
Ale każdemu różnie idzie sprzedaż na Allegro. Jedni szybko osiągają zyski, inni męczą się i wypadają z rynku. Allegro daje dobre narzędzia do sprzedaży, ale one same nie wystarczą, aby odnieść tu sukces.

_________________
Szkolenia-Komunikacja


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Jak sprzedawać na Allegro.
PostZamieszczono: 13 gru 2011, 15:12 
Offline
Młodszy ekspert
 Wyświetl profil

Rejestracja: 31 paź 2011, 12:02
Posty: 73
No tak, trzeba umieć robić ładne zdjęcia, wiedizieć jaką cena dać no i liczy sie opis towaru. Oczywiście komentarze i pozywyne opinie sa jak najbardziej brane pod uwagę., ubran DDla mnie liczy sie jeszcze sposób dostawy oraz ilośc dni przeznaczonych na wysyłke towaru.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Jak sprzedawać na Allegro.
PostZamieszczono: 18 gru 2011, 15:14 
Offline
Starszy Ekspert
Awatar użytkownika
 Wyświetl profil

Rejestracja: 28 kwie 2009, 09:31
Posty: 403
Mnie też zniechęca koszt dostawy w okolicy 20-30 zł...No chyba, że jest to coś gabarytowego.
Ale z drugiej strony są osoby na Allegro, które uważają, że jak coś kupią za 5 zł, muszą mieć dostawę za darmo.. :evil:

Co do szybkości wysyłki, jestem najbardziej ukontentowana, jeżeli sprzedawca wyśle mi rzecz tego samego dnia lub w ciągu 24 godzin od transakcji. Jeżeli sprzedawca 2-3 dni zwleka z wysyłka, automatycznie ma u mnie 4 gwiazdki, zamiast pięciu...

_________________
Szkolenia-Komunikacja


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Jak sprzedawać na Allegro.
PostZamieszczono: 04 sty 2012, 11:10 
Jest chyba coś takiego jak Akademia Allegro... ale ja co do tego nie jestem do końca przekonana... Nie wiem... wiele ofert jest takich... prowizorycznych... Czasem całe zakupy są problematyczne. Znam osoby, które kupując tam kilkakrotnie, nie z własnej winy, kupiły kilka takich samych produktów, bo jakieś problemy były. Potem trzeba było odkręcać sytuację i były nieprzyjemności. Myślę więc, że warto robić takie szkolenia. Tyle, że ja nie ograniczałabym się do allegro. Bo płacić za szkolenie i tak się płaci, można więc podejść do tematu szerzej.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Jak sprzedawać na Allegro.
PostZamieszczono: 04 sty 2012, 11:22 
Offline
Starszy Ekspert
Awatar użytkownika
 Wyświetl profil

Rejestracja: 28 kwie 2009, 09:31
Posty: 403
No właśnie otrzymałam na e-mail informację o kolejnej edycji szkoleń Akademii Allegro. Cena atrakcyjna. Warto wziąć udział? Ktoś brał?

_________________
Szkolenia-Komunikacja


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Jak sprzedawać na Allegro.
PostZamieszczono: 13 sty 2012, 13:08 
Sprzedaż internetowa jest wygodna, ale w Internecie kupić już można (niemal?) wszystko. Warto zwrócić więc uwagę na to, na co Ty sam/sama patrzysz, dokonując zakupu w sieci: ciekawe zdjęcia, niebanalny opis, itd. Bardzo ważny, jeśli nie najważniejszy, jest sam rodzaj sprzedawanego produktu, bo najlepiej zapełnić jakąś niszę. Tylko że z tym coraz gorzej...


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Jak sprzedawać na Allegro.
PostZamieszczono: 16 sty 2012, 12:12 
Offline
Starszy Ekspert
Awatar użytkownika
 Wyświetl profil

Rejestracja: 28 kwie 2009, 09:31
Posty: 403
Konkurencja między sprzedawcami jest spora, szczególnie w najpopularniejszych kategoriach. Trzeba mieć wyjątkowo szeroką ofertę, aby się przebić...

_________________
Szkolenia-Komunikacja


Na górę Dodaj na Facebook
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 52 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  

Polecane linki: Kręgle Warszawa
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB3 Group  
Design By Poker Bandits