Forum-Szkolenia

Wszystko o szkoleniach, wypowiedzi trenerów, opinie
Forum-Szkolenia Szkolenia biznesowe Szkolenia biznesowe dzień otwarty AVENHANSEN
Dzisiaj jest 18 kwie 2024, 15:40

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]



Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 95 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 10  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Obsłużenie klienta w sklepie
PostZamieszczono: 08 mar 2011, 08:50 
Offline
Starszy Ekspert
Awatar użytkownika
 Wyświetl profil

Rejestracja: 20 wrz 2010, 19:55
Posty: 242
Szkolenia na pewno są, ale nie każdą firmę stać (albo przynajmniej im się tak wydaje) na szkolenia dla pracowników.

_________________
Zostań fanem: http://www.facebook.com/Szkolenia.AVENHANSEN


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Obsłużenie klienta w sklepie
PostZamieszczono: 17 mar 2011, 16:06 
Offline
Starszy Ekspert
Awatar użytkownika
 Wyświetl profil

Rejestracja: 20 wrz 2010, 19:55
Posty: 242
Nie, nie zgadzam się z tym, że teraz coraz częściej spotyka się olewanie ze strony sprzedawcy. Wręcz przeciwnie, teraz sprzedawcy wręcz atakują klienta swoją osobą.

_________________
Zostań fanem: http://www.facebook.com/Szkolenia.AVENHANSEN


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Obsłużenie klienta w sklepie
PostZamieszczono: 18 mar 2011, 11:49 
Offline
Starszy Ekspert
Awatar użytkownika
 Wyświetl profil

Rejestracja: 26 cze 2010, 19:53
Posty: 239
to ja trafiam na tych olewackich, którzy maja wszystko w nosie, a stojąć przed kasą mogę poznać cały przebie wczorajszej randki pani ekspedientki, bo akurat o tym plotkują.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Obsłużenie klienta w sklepie
PostZamieszczono: 18 mar 2011, 15:15 
Offline
Starszy Ekspert
Awatar użytkownika
 Wyświetl profil

Rejestracja: 28 kwie 2009, 09:31
Posty: 403
To ja opowiem taką historię:

Na osiedlu otworzyli u nas nowy warzywniak. Pan właściciel dwoił się i troił, aby sklep rozreklamować, kupił, parę szyldów, potykaczy, dużymi literami wypisywał różne promocje i usługi, np. dostawa metra ziemniaków do domu itp. Branża warzywna ciężka i niewdzięczna, marże nieduże, szczególnie, że niedaleko jest ryneczek, na który przyjeżdżają rolnicy i sprzedają bez pośrednictwa hurtowni. Pan właściciel przez parę miesięcy stał sam za ładą. W końcu zatrudnił Panią Ekspedientkę.
Wchodzę, więc któregoś razu tego do sklepu, a Pani ekspedientka ble ble ble, nawija z jakąś kobitką. Musiałam naprawdę robić usilne próby, aby zwróciła na mnie uwagę i mnie raczyła obsłużyć. Przechodzić później do takiego sklepu odechciewa się... :(

_________________
Szkolenia-Komunikacja


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Obsłużenie klienta w sklepie
PostZamieszczono: 26 mar 2011, 09:14 
Offline
Bywalec
 Wyświetl profil

Rejestracja: 25 mar 2011, 10:17
Posty: 19
widziecie wiele zależy od obsługi...ja to bym tej kobiecie zwrócił uwagę- praca to praca, nie ma czasu na rozmowy ze znajomą.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Obsłużenie klienta w sklepie
PostZamieszczono: 28 maja 2011, 20:06 
Offline
Aktywny
 Wyświetl profil

Rejestracja: 27 maja 2011, 21:48
Posty: 42
ja na pewno zwróciłabym uwagę.. tzn poprosiła o obsługę. Jest w pracy wiec przede wszystkim powinna sprzedawać i obsługiwać klienta, oczywiście moze porozmawiać ze znajomą, ale to przy okazji.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Obsłużenie klienta w sklepie
PostZamieszczono: 24 lip 2011, 21:13 
Wszystko zalezy od sklepów, w jednym sklepie potrzebna jest obsługa w innym poradzimy sobie sami. Ja tam lubię najpierw się rozejżeć a potem pytać.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Obsłużenie klienta w sklepie
PostZamieszczono: 26 lip 2011, 20:28 
Offline
Zainteresowany
 Wyświetl profil

Rejestracja: 25 lip 2011, 15:07
Posty: 35
csisilver pisze:
To ja opowiem taką historię:

Na osiedlu otworzyli u nas nowy warzywniak. Pan właściciel dwoił się i troił, aby sklep rozreklamować, kupił, parę szyldów, potykaczy, dużymi literami wypisywał różne promocje i usługi, np. dostawa metra ziemniaków do domu itp. Branża warzywna ciężka i niewdzięczna, marże nieduże, szczególnie, że niedaleko jest ryneczek, na który przyjeżdżają rolnicy i sprzedają bez pośrednictwa hurtowni. Pan właściciel przez parę miesięcy stał sam za ładą. W końcu zatrudnił Panią Ekspedientkę.
Wchodzę, więc któregoś razu tego do sklepu, a Pani ekspedientka ble ble ble, nawija z jakąś kobitką. Musiałam naprawdę robić usilne próby, aby zwróciła na mnie uwagę i mnie raczyła obsłużyć. Przechodzić później do takiego sklepu odechciewa się... :(


jak widzę sprzedawczynie która rozmwia, to po rpsotu zwacam uwage że mam zakupy i che aby mnie skasowała. Moim zdaniem to nic wielkiego, że tak powiem, nie mam nic przeciwko rozmów, al najpierw musze yć skasowana.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Obsłużenie klienta w sklepie
PostZamieszczono: 27 lip 2011, 09:42 
Pracuję w obsłudze klienta, ale także sama jestem klientką. Wszystko zależy od tego czy sklep należy do sieci, czy jest zwykłym osiedlowym warzywniakiem, w którym najczęściej pani ekspedientka jest jednocześnie właścicielem. Wiadomo, że jeśli sklep działa w sieci, to całość ma z góry określone zasady działania i obsługi klienta. Często też pojawiają się w nim tzw. "tajemniczy klienci", którzy udając zwykłych konsumentów, badają jakość preferowanych usług w danym miejscu.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Obsłużenie klienta w sklepie
PostZamieszczono: 28 lip 2011, 15:34 
Offline
Zainteresowany
 Wyświetl profil

Rejestracja: 27 lip 2011, 15:53
Posty: 37
dagmaro pisze:
Pracuję w obsłudze klienta, ale także sama jestem klientką. Wszystko zależy od tego czy sklep należy do sieci, czy jest zwykłym osiedlowym warzywniakiem, w którym najczęściej pani ekspedientka jest jednocześnie właścicielem. Wiadomo, że jeśli sklep działa w sieci, to całość ma z góry określone zasady działania i obsługi klienta. Często też pojawiają się w nim tzw. "tajemniczy klienci", którzy udając zwykłych konsumentów, badają jakość preferowanych usług w danym miejscu.


taka praca "tajemniczego klietna" musi być ciekawa:d gdzie szukać takiej pracy ?:D


Na górę Dodaj na Facebook
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 95 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 10  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  

Polecane linki: Kręgle Warszawa
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB3 Group  
Design By Poker Bandits