Forum-Szkolenia

Wszystko o szkoleniach, wypowiedzi trenerów, opinie
Forum-Szkolenia Szkolenia biznesowe Szkolenia biznesowe dzień otwarty AVENHANSEN
Dzisiaj jest 20 kwie 2024, 14:46

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]



Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 95 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 6, 7, 8, 9, 10  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Obsłużenie klienta w sklepie
PostZamieszczono: 17 sie 2012, 11:39 
wiem o czym mówisz wchodzę do sklepu z butami od razu dzień dobry w czym mogę pomóc, ja mam taką metodę że nic nie odpowiadam jak sympatyczna Pani to uśmiechnę się lub mrugnę. najbardziej nie lubię jak w sklepie nie ma muzyki tylko cisza i 0 ludzi to od razu wychodzę z takiego sklepu.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Obsłużenie klienta w sklepie
PostZamieszczono: 20 sie 2012, 14:27 
Offline
Nowicjusz
 Wyświetl profil

Rejestracja: 17 sie 2012, 08:15
Posty: 8
Dokładnie! Muzyka robi dużo sztucznego szumu, od razu się człowiek czuje pewniej. Z drugiej strony trzeba brać pod uwagę nieszczęsne ekspedientki - one też mają jakieś tam rzeczy do wyrobienia i zapewniam Cię, że męczą się bardziej niż Ty. Dlatego trzeba być miłym to i one nie będą zawracać gitary tylko Ci normalnie pomogą.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Obsłużenie klienta w sklepie
PostZamieszczono: 22 sie 2012, 12:39 
borek pisze:
Często firmy szkolą pracowników tak, żeby od wejścia atakowali klientów. To jest jakaś masakra, wchodzisz do sklepu w galerii handlowej, jeszcze do końca nie wiesz gdzie jesteś, a już ci się pytają po co przybywasz i czy czegoś konkretnego szukasz :evil: Z drugiej strony, jeśli faktycznie wchodzę do sklepu, a ekspedientki ani razu do mnie nie podchodzą tylko mierzą mnie wzrokiem to też dostaję szału. Czasem nie wszystko jest wystawione, brakuje rozmiarów, a ja muszę iść się prosić, bo panie nie raczą do mnie podejść...

Życzę ci w takim razie chociaż jednego dnia popracowania w takim sklepie. Myślisz, że te ekspedientki tak z własnej woli do ciebie podchodzą? Po prostu takie sa ich obowiązki. Jak pracowałam w sklepie to dostawałam ochrzan za niepowiedzenie "dzień dobry" każdemu klientowi. Z roboty się wylatuje za brak obsługi klienta jeśli taka jest polityka sklepu. I tak ci źle i tak niedobrze- w supermarketach sie ubieraj- tam nikt cię nie będzie napastował.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Obsłużenie klienta w sklepie
PostZamieszczono: 13 wrz 2012, 14:21 
karolinas33 pisze:
ekspedientka to niewdzięczna praca

Żebyś wiedziała.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Obsłużenie klienta w sklepie
PostZamieszczono: 07 paź 2012, 19:57 
obsluga klienta to straszne zajecie :( pelno jest debili, ktorzy Ci ebeda opieprzac za nic, a szefostwo cisnie na wyniki sprzedazy.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Obsłużenie klienta w sklepie
PostZamieszczono: 18 paź 2012, 11:14 
Offline
Starszy Ekspert
Awatar użytkownika
 Wyświetl profil

Rejestracja: 27 lut 2012, 11:37
Posty: 408
Zapraszamy na szkolenie: Skuteczne metody sprzedaży i obsługi klienta, Termin: od 2012.10.18 do 2012.10.19, Poznań.

Celem szkolenia jest poznanie i zdefiniowanie podstawowych procesów psychologicznych, ekonomicznych i biznesowych decydujących o powodzeniu lub porażce w kontaktach handlowych z klientem na rynku. Poznanie metod i umiejętności jak dzielić się doświadczeniami, aby nie popełniać tych samych błędów.

Szkolenie prowadzi: Marzena Szczepanik

Certyfikowany coach ICC, doradca psychospołeczny z wieloletnim doświadczeniem Jako certyfikowany coach ICC prowadzi procesy coachingowe dla klientów biznesowych i indywidualnych w zgodzie ze standardami ICC.

Zapraszamy na naszą stronę: http://www.szkolenia.AVENHANSEN.pl/szko ... oznan.html

_________________
pozdrawiam
Maja


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Obsłużenie klienta w sklepie
PostZamieszczono: 26 lis 2012, 14:21 
Offline
Przechodzień
 Wyświetl profil

Rejestracja: 26 lis 2012, 14:17
Posty: 3
faajne. szkoda, że nie w Zielonej Górze.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Obsłużenie klienta w sklepie
PostZamieszczono: 27 lis 2012, 12:46 
Offline
Starszy Ekspert
Awatar użytkownika
 Wyświetl profil

Rejestracja: 27 lut 2012, 11:37
Posty: 408
Zachęcam do śledzenia ofert szkoleniowych na stronie: www.szkolenia.AVENHANSEN.pl

_________________
pozdrawiam
Maja


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Obsłużenie klienta w sklepie
PostZamieszczono: 26 sty 2013, 22:36 
Offline
Początkujący
 Wyświetl profil

Rejestracja: 24 sty 2013, 23:58
Posty: 10
Do sprzedaży trzeba mieć chęci przede wszystkim, umiejętności w tej kwestii można nabyć. Należy pamiętać , że Klient jest człowiekiem i jak każdy z nas lubi czuć się wyjątkowo traktowany. I to od sprzedawcy zależy wiele. Każdy z nas lubi wejść do sklepu gdzie pieczywo podaje uśmiechnięta Pani, bez pretensji do życia. Nawet zwykłe ‘dzień dobry’ powiedziane z odrobiną serdeczności potrafi poprawić nastrój i zjednać sobie Klienta, który zawsze wróci do sklepu, w którym jest miła obsługa, niezależnie od branży. Jak w każdym zawodzie warto podnosić kwalifikacje. Jestem z Krakowa i polecę Wam szkolenia w Inspire. To o czym pisałam powyżej i wiele innych ciekawostek dowiedziałam się właśnie tam na szkoleniu z psychologii nowoczesnej sprzedaży. Wiele dowiedziałam się o sprzedaży perswazyjnej (nie mylić z manipulacją), sprawnej komunikacji i mowie ciała Klienta. Pracuję w ekskluzywnym salonie z zegarkami i na szkolenie wysłał mnie szef. Na początku byłam zła, ale wiele się nauczyłam i trochę zmieniłam podejście do szkoleń  Pozdro!


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Obsłużenie klienta w sklepie
PostZamieszczono: 13 lut 2013, 14:43 
Właśnie takiego szkolenia poszukuje tylko czy ktoś z was już na nim był, interesują mnie szkolenia z naciskiem na praktykę. czekam na propozycję, może być relacja na yt. :D


Na górę Dodaj na Facebook
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 95 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 6, 7, 8, 9, 10  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
 cron
Polecane linki: Kręgle Warszawa
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB3 Group  
Design By Poker Bandits