Forum-Szkolenia

Wszystko o szkoleniach, wypowiedzi trenerów, opinie
Forum-Szkolenia Szkolenia biznesowe Szkolenia biznesowe dzień otwarty AVENHANSEN
Dzisiaj jest 24 kwie 2024, 13:59

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]



Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 95 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 6, 7, 8, 9, 10
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Obsłużenie klienta w sklepie
PostZamieszczono: 05 sie 2015, 17:12 
Offline
Przechodzień
 Wyświetl profil

Rejestracja: 05 sie 2015, 17:01
Posty: 2
ŁukaszW pisze:
Co do sprzedaży... mnie wkurza to nachalne namawianie do produktu, który nie włożyłem do koszyka.
Nawet przy kasie częto pytaja, a może Pamn skorzysta z super promocji..... Powinni tego zakazać

Praktycznie wszystkich to wkurza ale nikt z tego nie zrezygnuje bo niestety jest to skuteczne :|


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Obsłużenie klienta w sklepie
PostZamieszczono: 20 paź 2015, 17:41 
Offline
Nowicjusz
 Wyświetl profil

Rejestracja: 19 paź 2015, 16:52
Posty: 5
takie namawianie klienta to jest odgórnie podyktowane. Jak się tak nie zrobi a trafi się na wizytę np tajemniczego klienta to później ma się po premii. A wiadomo że każdy grosz jest ważny.
A zastanawialiście się kiedyś czy wchodząc do sklepu na wejściu nie wkurzacie ludzi tam pracujących??
Często potencjalny klient wchodzi do sklepu to gada przez telefon i to głośno albo bardzo głośno. Wchodząc nie mówi nic nawet takiego prostego zwrotu jak DZIEŃ DOBRY. Wystarczą te dwa słowa i od razu sprzedawca będzie milszy.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Obsłużenie klienta w sklepie
PostZamieszczono: 30 cze 2016, 15:03 
Offline
Starszy Ekspert
Awatar użytkownika
 Wyświetl profil

Rejestracja: 31 sty 2016, 22:04
Posty: 239
toldi pisze:
ŁukaszW pisze:
Co do sprzedaży... mnie wkurza to nachalne namawianie do produktu, który nie włożyłem do koszyka.
Nawet przy kasie częto pytaja, a może Pamn skorzysta z super promocji..... Powinni tego zakazać

Praktycznie wszystkich to wkurza ale nikt z tego nie zrezygnuje bo niestety jest to skuteczne :|

Mnie to w zupełności nie przeszkadza. Kilka razy nawet kasjer polecił mi produkt, o którego zakupie kompletnie sobie zapomniałem.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Obsłużenie klienta w sklepie
PostZamieszczono: 01 lip 2016, 11:04 
Offline
Starszy Ekspert
 Wyświetl profil

Rejestracja: 16 gru 2009, 00:09
Posty: 136
@raff - w takim razie chyba jesteś w zdecydowanej mniejszości ;) We mnie się dosłownie gotuje, gdy obsługa sklepu co chwilę do mnie podchodzi, namawia do czegoś, pyta czy już znam to czy owo. Jestem osobą samodzielną i potrafię sama zdecydować, co chcę kupić - i nikomu nic do tego, a już na pewno nie sprzedawcom :mrgreen: Jeśli mam jakiś problem to po prostu do nich podchodzę i pytam.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Obsłużenie klienta w sklepie
PostZamieszczono: 01 gru 2016, 15:57 
Offline
Starszy Ekspert
 Wyświetl profil

Rejestracja: 30 lip 2016, 15:01
Posty: 103
Asia pisze:
@raff - w takim razie chyba jesteś w zdecydowanej mniejszości ;) We mnie się dosłownie gotuje, gdy obsługa sklepu co chwilę do mnie podchodzi, namawia do czegoś, pyta czy już znam to czy owo. Jestem osobą samodzielną i potrafię sama zdecydować, co chcę kupić - i nikomu nic do tego, a już na pewno nie sprzedawcom :mrgreen: Jeśli mam jakiś problem to po prostu do nich podchodzę i pytam.

Ojj, ja mam tak samo. Czyli, jak widać, złotej recepty chyba nie ma.


Na górę Dodaj na Facebook
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 95 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 6, 7, 8, 9, 10

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  

Polecane linki: Kręgle Warszawa
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB3 Group  
Design By Poker Bandits