Forum-Szkolenia

Wszystko o szkoleniach, wypowiedzi trenerów, opinie
Forum-Szkolenia Szkolenia biznesowe Szkolenia biznesowe dzień otwarty AVENHANSEN
Dzisiaj jest 25 kwie 2024, 15:54

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]



Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 49 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Plaża - jako miejsce handlu
PostZamieszczono: 28 maja 2011, 20:05 
Offline
Aktywny
 Wyświetl profil

Rejestracja: 27 maja 2011, 21:48
Posty: 42
Moim zdaniem taki sprzedawca na plaży jest potrzebny. Nigdy mi się nie che opuszczac plazy i isć do sklepu. Po pierwsze boje się zostawiać swoje rzeczy, ba ktoś zobaczy że mnie nie ma i ukranie. Poza tym, jak słońce praży to staję się leniwa, mogę leżeć cały dzień - dlatego lubię jak przychodzi pan z kukurydzą lub drożdżówkami:) mogę nawet zapłacić więcej. I nie obchodzi mnie czy jest zatrudnioty, to raczej jest jego sprawa.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Plaża - jako miejsce handlu
PostZamieszczono: 24 lip 2011, 21:18 
W tym roku byłem juz nad morzem i widzielm tych sprzedajacyh kukurydze, lody, drożdzówki, piwo tid.... wiecie to sa sami udize młodzi, widać że dorabiają na wakacjach. Dla nich liczy się każdy grosz:) nachodza sie i stracą głos.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Plaża - jako miejsce handlu
PostZamieszczono: 25 lip 2011, 11:26 
tacy ludzie są potrzebni, co nie zmienia faktu, że strasznie im współczuję. Najmilsza praca na świecie to nie jest. Nie da się ukryć.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Plaża - jako miejsce handlu
PostZamieszczono: 26 lip 2011, 20:26 
Offline
Zainteresowany
 Wyświetl profil

Rejestracja: 25 lip 2011, 15:07
Posty: 35
a ile oni mają od sprzedaży? Jak np. kukurydza kosztuje 5 zł na plazy to co 1 zl?? Masakra, dziękuje za takie zarobki.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Plaża - jako miejsce handlu
PostZamieszczono: 28 lip 2011, 15:27 
Offline
Zainteresowany
 Wyświetl profil

Rejestracja: 27 lip 2011, 15:53
Posty: 37
zarabiaja bardzo mało, a musza się nałazić na nadzwigać. Zazwyczaj nosza plecak z kawą plus lodówkę z lodami lub kukurydza, a to wszystkie jest ciezkie a do tego ten piasek:) i skwar na plazy.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Plaża - jako miejsce handlu
PostZamieszczono: 17 sie 2011, 08:39 
Ja nie zgadzam się, by tacy ludzie byli potrzebni. Chodzą w upale po plaży, kiedy mogliby stanąć gdzieś w cieniu i co jakiś czas się przemieszczać. Będąc na plaży wolę jednak skoczyć się do budki z zapiekankami, których nie brakuje, a mam pewność, że jedząc coś nie będę mieć piachu w ustach. Wydaje mi się, że ludzie po prostu w jakiś sposób lubią to robić, chodzić i krzyczeć różne wierszyki rozbawiając turystów.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Plaża - jako miejsce handlu
PostZamieszczono: 25 sie 2011, 19:56 
Offline
Doświadczony Forumowicz
 Wyświetl profil

Rejestracja: 25 sie 2011, 19:15
Posty: 62
dagmaro pisze:
Ja nie zgadzam się, by tacy ludzie byli potrzebni. Chodzą w upale po plaży, kiedy mogliby stanąć gdzieś w cieniu i co jakiś czas się przemieszczać. Będąc na plaży wolę jednak skoczyć się do budki z zapiekankami, których nie brakuje, a mam pewność, że jedząc coś nie będę mieć piachu w ustach. Wydaje mi się, że ludzie po prostu w jakiś sposób lubią to robić, chodzić i krzyczeć różne wierszyki rozbawiając turystów.


przesadzasz.....
nigdy nie miałem piasku w ustach kupując cos od pana sprzedającego na plaży
Moim zdaniem w taki sposób można sobie dorobić... w tym roku, widizłem nawet Panią w wieku emerytalnym ktora sprzedawała lody.... dobrze,że może chociaż w ten spsób sobie dorobić do emerytury.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Plaża - jako miejsce handlu
PostZamieszczono: 29 sie 2011, 13:46 
Offline
Stały bywalec
 Wyświetl profil

Rejestracja: 22 sie 2011, 13:12
Posty: 21
Zgadzam się z Łukaszem. Każdy ma prawo wyboru, może zakupić coś od takiego sprzedawcy, ale nie musi. Dla jednych jest to pożyteczne, dla innych niehigieniczne, co nie zmienia faktu, że nie powinniśmy się wtrącać w pracę tych ludzi, czy próbować ich jej pozbawić.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Plaża - jako miejsce handlu
PostZamieszczono: 31 sie 2011, 08:36 
Offline
Nowicjusz
 Wyświetl profil

Rejestracja: 30 sie 2011, 09:40
Posty: 7
Moim zdaniem to ogromna wygoda, że na plazy ktoś sprzdaje piwo lub kukurydze, albo nalesniki;) leżąc na plazy nie che mi się ruszać, nawet ten kawałek do jakiegoś sklepu. Wolę kupić od chłopka na plazy. To co, że jest droższe o 1 zł. Dzieki temu nie musze zostawiać swoich rzeczy na plaży i obawiać się, że przez ten moment ktoś mi coś ukradnie.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Plaża - jako miejsce handlu
PostZamieszczono: 19 wrz 2011, 22:18 
Offline
Bardzo aktywny
 Wyświetl profil

Rejestracja: 28 sie 2011, 20:28
Posty: 52
Hmm, ja to w takim razie jestem żul:) bo nigdy nie kupuje na palzy bo jest drogo. Wole zrobić zakupy w sklepie i zapłacić o połowe mniej. Zarabiam mało wiec może dlatego liczę się z każdym groszem.


Na górę Dodaj na Facebook
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 49 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
 cron
Polecane linki: Kręgle Warszawa
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB3 Group  
Design By Poker Bandits