Forum-Szkolenia

Wszystko o szkoleniach, wypowiedzi trenerów, opinie
Forum-Szkolenia Szkolenia biznesowe Szkolenia biznesowe
Dzisiaj jest śr gru 13, 2017 5:31 am

Strefa czasowa UTC

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 53 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Skuteczna sprzedaż i obsługa klienta.
PostZamieszczono: czw gru 01, 2016 1:59 pm 
Ekspert

Małgorzata L. pisze:
skuteczny sprzedawca powinien podążać z klientem być wyczulonym na jego potrzeby ale nie nachalnym jak w niektórych sklepach ma to miejsce. Nieraz nie można się spokojnie rozejrzeć.

To prawda. Zastanawiam się tylko czy to faktycznie chęć wykazania się sprzedawców, czy mają taki odgórny prikaz.

Na górę Dodaj na Facebook

PostZamieszczono: czw lis 16, 2017 12:34 pm 
Przechodzień

Uważam, że jednymi z najważniejszych szkoleń są szkolenia z obsługi klienta. Czasami jak dzwonię na infolinie to za przeproszeniem szlag mnie trafia jak rozmawiam z gościem przez telefon a on zamiast mi odpowiedzieć na moje pytanie mówi mi tak albo nie i koniec. ŻENADA. Dlatego uważam, że każda osoba mająca kontakt z klientem zanim do tego kontaktu dojdzie powinna uczestniczyć w szkoleniu z obsługi klienta. To jest w interesie firmy, ponieważ taka niewyszkolona osoba zamiast zachęcić klienta np: do podpisania umowy od samego początku go zniechęca. W tym artykule mozecie jeszcze poczytac o tym dlaczego profesjonalna obsługa klienta jest tak ważna i gdzie można się na takie szkolenie wybrać: http://www.handlowe.szkolenia24h.pl/poradnik/naucz-sie-perfekcyjnie-obslugiwac-klienta/2348/

PostZamieszczono: czw lis 23, 2017 8:22 am 
Przechodzień

U nas w firmie korzystamy od dłuższego czasu z usług http://www.clientservice.pl/ i jesteśmy bardzo zadowoleni. Pieniądze zainwestowane w szkolenie realnie podniosły nam sprzedaż. Także polecam sprawdzić.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 53 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6

Strefa czasowa UTC