Forum-Szkolenia

Wszystko o szkoleniach, wypowiedzi trenerów, opinie
Forum-Szkolenia Szkolenia biznesowe Szkolenia biznesowe dzień otwarty AVENHANSEN
Dzisiaj jest 25 kwie 2024, 16:21

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]



Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 44 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Skuteczne techniki sprzedaży
PostZamieszczono: 05 paź 2010, 08:20 
Offline
Starszy Ekspert
Awatar użytkownika
 Wyświetl profil

Rejestracja: 20 wrz 2010, 19:55
Posty: 242
No chyba jeszcze istnieją sprzedawcy, który tej prawdy o kliencie nie znają ;)

_________________
Zostań fanem: http://www.facebook.com/Szkolenia.AVENHANSEN


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Skuteczne techniki sprzedaży
PostZamieszczono: 16 gru 2010, 23:16 
Offline
Aktywny
 Wyświetl profil

Rejestracja: 01 gru 2010, 15:03
Posty: 47
Zawsze i wszędzie zdarzają się sprzedawcy, którzy z tym zawodem nie powinni mieć nic wspólnego. Z reguły to niestety właściciele tych sklepów (bo sądzę, że żaden właściciel nie zatrudniałby takiego sprzedawcy) a to jest przerażające jak ludzie sobie potrafią psuć własny interes.

_________________
http://www.leadership-center.pl/
Zarządzanie projektami


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Skuteczne techniki sprzedaży
PostZamieszczono: 28 maja 2011, 20:14 
Offline
Aktywny
 Wyświetl profil

Rejestracja: 27 maja 2011, 21:48
Posty: 42
Moim zdaniem im młodszy sprzedawca tym lepsza obsługa! Tzn bez dyskryminacji, ale młodsi ludzie podchodzą z większym luzem do klienta a o to tu chodzi? Nie lubię upierdliwych starszych Pan które wciskają bylweby sprzdawć. Nigdy nie spotkałam się z takim czymś u młodych - oni chyba rozumieją, ze nie na tym to polega.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Skuteczne techniki sprzedaży
PostZamieszczono: 30 cze 2011, 08:25 
Offline
Bardzo aktywny
 Wyświetl profil

Rejestracja: 27 cze 2011, 16:25
Posty: 52
Dagmara82 pisze:
Moim zdaniem im młodszy sprzedawca tym lepsza obsługa! Tzn bez dyskryminacji, ale młodsi ludzie podchodzą z większym luzem do klienta a o to tu chodzi? Nie lubię upierdliwych starszych Pan które wciskają bylweby sprzdawć. Nigdy nie spotkałam się z takim czymś u młodych - oni chyba rozumieją, ze nie na tym to polega.


nikt nie lubi takich sprzedawców.. ja od razu uciekam!!


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Skuteczne techniki sprzedaży
PostZamieszczono: 30 cze 2011, 14:45 
to chyba wynika ze światopoglądu. Myślę, że spora grupa starszych osób prezentuje, znane z gospodarki centralnie planowanej, podejście do klienta. Powiedzenie nasz klient nasz Pan zmienia się w tym momencie w diametralnie różne "jak Ci się nie podoba, to nie bierz":) Polską menatalność ukształtowały lata komunizmu i czeka nas jeszcze sporo pracy, aby ją zmienić.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Skuteczne techniki sprzedaży
PostZamieszczono: 05 lip 2011, 17:18 
Offline
Bardzo aktywny
 Wyświetl profil

Rejestracja: 27 cze 2011, 16:25
Posty: 52
ja często się zastanwiam, czy jesli sprzedawca nachalnie namawia do kupna jakiejś rzeczy - to czy rzeczywiście aż tak cięzko mu idzie w tym sklepie, że musi zarobić i sprzedać wbrew klientowi cokolwiek...


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Skuteczne techniki sprzedaży
PostZamieszczono: 11 lip 2011, 10:21 
Coraz modniejsza jest sprzedaż sugerowana. Nie lubię jej, bo robiąc zakupy w drogerii wiem co jest mi potrzebne, ale pani przy kasie wie lepiej i słyszę "a może jeszcze balsam do ciała w promocyjnej cenie". Gdybym go potrzebowała to wzięłabym go z półki z ogromnym napisem "promocja". Inaczej w kawiarni. Kupując kawę często słyszę "a może ciastko do kawy?" i paradoksalnie zdarza mi się, żej e biorę. wszytsko zależy chyba od miejsca jej zastosowania, ale bez wątpienia przynosi korzyści.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Skuteczne techniki sprzedaży
PostZamieszczono: 21 lip 2011, 21:27 
Offline
Bardzo aktywny
 Wyświetl profil

Rejestracja: 27 cze 2011, 16:25
Posty: 52
no tak, bo jeśli ktoś odmówi to nic się nie stanie. A jeśli ktoś zamówi cos, to już jest dodatkowa kasa. Gorzej ze sprzedawcą, on musi sie czuć strasznie co chwile kogoś namawiać. Ja czesto słysze " a może doładowanie na telefon"...


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Skuteczne techniki sprzedaży
PostZamieszczono: 24 lip 2011, 21:19 
"A może doładowanie na telefon" lub" a może coś z promocyjnej półki"..... wtedy automatycznie odmawiam.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Skuteczne techniki sprzedaży
PostZamieszczono: 26 lip 2011, 20:27 
Offline
Zainteresowany
 Wyświetl profil

Rejestracja: 25 lip 2011, 15:07
Posty: 35
no wiecie oni pytać się tak muszą, jeden klinet odmówi a inny się skusi. SPrzedawca pyta się już automatycznie, i jest mu już wszystko jedno:)


Na górę Dodaj na Facebook
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 44 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  

Polecane linki: Kręgle Warszawa
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB3 Group  
Design By Poker Bandits