Forum-Szkolenia

Wszystko o szkoleniach, wypowiedzi trenerów, opinie
Forum-Szkolenia Szkolenia biznesowe Szkolenia biznesowe dzień otwarty AVENHANSEN
Dzisiaj jest 19 kwie 2024, 23:44

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]



Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 44 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Skuteczne techniki sprzedaży
PostZamieszczono: 28 lip 2011, 15:26 
Offline
Zainteresowany
 Wyświetl profil

Rejestracja: 27 lip 2011, 15:53
Posty: 37
Tak jest, to jest ich praca. Mnie to nie denerwuje, to nie jest nachalne, oni tylko się pytają a my grzecznie odpowiadamy nie lub pytamy o szczególy.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Skuteczne techniki sprzedaży
PostZamieszczono: 20 mar 2012, 17:01 
Offline
Zainteresowany
 Wyświetl profil

Rejestracja: 24 sie 2010, 09:53
Posty: 32
Już 02-03.04.2012 r. w Krakowie odbędzie się szkolenie "Skuteczny przedstawiciel handlowy - wyższy poziom wtajemniczenia (Limitowana Edycja)", które pomoże w rozwoju umiejętności sprzedażowych.

Szkolenie polecamy szczególnie osobom o wieloletnim doświadczeniu w sektorze handlowym. Pracownikom natrafiającym na szczególne utrudnienia w procesach sprzedaży. Osobom o ugruntowanej wiedzy z zakresu komunikacji w procesach obsługi klienta oraz wszystkim pragnącym poszerzać swoją wiedzę i zdobywać nowe kompetencje.

Szczegółowy program szkolenia można znaleźć pod poniższym linkiem:
http://www.szkolenia.AVENHANSEN.pl/szko ... rakow.html


W przypadku pytań jestem do dyspozycji
Kasia Szypowska
tel.515 212 450
kszypowska@AVENHANSEN.pl


SERDECZNIE ZAPRASZAM:-)


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Skuteczne techniki sprzedaży
PostZamieszczono: 19 wrz 2012, 15:30 
Jak pracowałam w odzieżowej sieciówce to miałyśmy takie durnowate szkolenia co jakiś czas. Masakra jakaś.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Skuteczne techniki sprzedaży
PostZamieszczono: 03 paź 2012, 12:52 
Offline
Nowicjusz
Awatar użytkownika
 Wyświetl profil

Rejestracja: 03 paź 2012, 12:47
Posty: 6
studentka pisze:
Jak pracowałam w odzieżowej sieciówce to miałyśmy takie durnowate szkolenia co jakiś czas. Masakra jakaś.



Niestety, jak zwykle pogadanki i żadnych konkretów. :)

_________________
drzwi drewniane - największy wybór!


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Skuteczne techniki sprzedaży
PostZamieszczono: 18 paź 2012, 11:14 
Offline
Starszy Ekspert
Awatar użytkownika
 Wyświetl profil

Rejestracja: 27 lut 2012, 11:37
Posty: 408
Zapraszamy na szkolenie: Skuteczne metody sprzedaży i obsługi klienta, Termin: od 2012.10.18 do 2012.10.19, Poznań.

Celem szkolenia jest poznanie i zdefiniowanie podstawowych procesów psychologicznych, ekonomicznych i biznesowych decydujących o powodzeniu lub porażce w kontaktach handlowych z klientem na rynku. Poznanie metod i umiejętności jak dzielić się doświadczeniami, aby nie popełniać tych samych błędów.

Szkolenie prowadzi: Marzena Szczepanik

Certyfikowany coach ICC, doradca psychospołeczny z wieloletnim doświadczeniem Jako certyfikowany coach ICC prowadzi procesy coachingowe dla klientów biznesowych i indywidualnych w zgodzie ze standardami ICC.

Zapraszamy na naszą stronę: http://www.szkolenia.AVENHANSEN.pl/szko ... oznan.html

_________________
pozdrawiam
Maja


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Skuteczne techniki sprzedaży
PostZamieszczono: 27 lis 2012, 12:45 
Offline
Starszy Ekspert
Awatar użytkownika
 Wyświetl profil

Rejestracja: 27 lut 2012, 11:37
Posty: 408
Oczywiście, jednak ,,coś" czyli reklama- musi klienta do tego sklepu zaprowadzić. Internet jest źródłem informacji, dlatego nie przekładałabym eksponowanie towaru nad reklamę w sieci.

_________________
pozdrawiam
Maja


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Skuteczne techniki sprzedaży
PostZamieszczono: 28 mar 2013, 10:13 
dokładnie nikt nie pisze o konkretach, najbardziej cenne byłyby opinie uczestników. a jak opinii brak tzn. ze słabe szkolenie :ugeek:


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Skuteczne techniki sprzedaży
PostZamieszczono: 13 maja 2014, 20:24 
Offline
Zainteresowany
Awatar użytkownika
 Wyświetl profil

Rejestracja: 26 lis 2013, 16:04
Posty: 36
Lokalizacja: Wroclaw
Kilka lat w sprzedaży na najwyższym poziomie. Dealerstwa samochodowe i bankowość. Najtrudniejszy rynek.
Praca z kadrą zarządzającą i sprzedawcami. Praktyka podbudowana solidnymi podstawami teoretycznymi.
Gwarantujemy wyniki. Tylko one się liczą.
Diagnoza kompetencji i wsparcie w prawdziwym środowisku pracy klienta.
Wszystko to znajdziecie Państwo w ofercie Abakano.
Dla nas liczą się tylko wyniki.

_________________
Szkolenia indywidualne oraz coaching we Wrocławiu
Zaprasza profesjonalny coach ICF i psycholog biznesu - Oliwia Matejko.
http://www.abakano.pl


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Skuteczne techniki sprzedaży
PostZamieszczono: 04 cze 2014, 21:25 
Byłam na takim szkoleniu i albo Pan, który je prowadził był taki beznadziejny...albo tak na prawdę dla osoby, która sie już zajmuje sprzedażą jakiś czas takie szkolenie nic nowego nie wnosi. Ja bynajmniej się nic nowego nie dowiedziałam.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Skuteczne techniki sprzedaży
PostZamieszczono: 13 cze 2014, 08:24 
Offline
Zainteresowany
Awatar użytkownika
 Wyświetl profil

Rejestracja: 26 lis 2013, 16:04
Posty: 36
Lokalizacja: Wroclaw
[quote="JJJ"]Byłam na takim szkoleniu i albo Pan, który je prowadził był taki beznadziejny...albo tak na prawdę dla osoby, która sie już zajmuje sprzedażą jakiś czas takie szkolenie nic nowego nie wnosi. Ja bynajmniej się nic nowego nie dowiedziałam.

Czy była pani na szkoleniu ABAKANO? Jeśli była pani na szkoleniu u kiepskiego trenera, a niestety takich mamy w tym kraju najwięcej. Samozwańcy którzy nie mają podstaw i próbują tylko zarobić na dobrym wrażeniu. Jeśli korzystała pani z takiego szkolenia to serdecznie współczuję.
W ABAKANO szkolenia prowadzimy w środowisku klienta, to znaczy że pomagamy mu również od razu wdrażać zdobywaną wiedzę. Proszę mi wierzyć, nie mamy niezadowolonych klientów.
Dzięki wysokiej skuteczności i focusowi na realizację celów klienta (bo przecież szkolimy się po to by realizować jakiś cel), możemy liczyć na dalsze rekomendacje i długofalową współpracę.
Zapraszam do zapoznania się z naszą ofertą. Operujemy nie tylko we Wrocławiu więc istnieje możliwość skorzystania z naszych usług również w innych miastach Polski.
Polecamy sprawdzić także nasze referencje.

Pozdrawiamy,
ABAKANO

_________________
Szkolenia indywidualne oraz coaching we Wrocławiu
Zaprasza profesjonalny coach ICF i psycholog biznesu - Oliwia Matejko.
http://www.abakano.pl


Na górę Dodaj na Facebook
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 44 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
 cron
Polecane linki: Kręgle Warszawa
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB3 Group  
Design By Poker Bandits